Як ми ходили привида ловити. 18 травня 2012

Автор Bottlehunter, 25.05.2012 10:18:10

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Зацікавлені дописом userst (котрий, до речі, на контакт не йде і інформацією ділитися не хоче), минулої п'ятниці пізно ввечері ми пішли ловити привида. Були Hel_2, Дімася2808 i :-) - на роверах, explorer - на авто, а ZED, Mary і я - пішкарусом. Десь о 23:00 вже були на місці, тобто отут. Зайшли в ліс, де починається роверова траса, посиділи на колодах, поговорили про те-се. Настала пора братися до діла. Якщо вірити інструкції, то треба

Цитуватичинити гам як звук кози і голосно воно часто появляется від дороги з вулиці. Появлялось вночі десь через хвилин 10-15.

Всі повимикали ліхтарики і почали голосно і відчайдушно мекати. Після третього гучного "Ббе-е-е-е Мме-е-е-е", що його волало сім горлянок, метрів за 50 від нас... ввімкнулися фари і якась закохана парочка поїхала шукати місця, де ночами менше вар'ятів. ;D ;D

Після короткої наради було вирішено прогулятися трохи лісом. Оце "трохи лісом" вилилося згодом в більш ніж 17 км пішки трохи лісом, трохи дорогою через Бережани, Волицю і Винники до Львова :) Йти вночі з ліхтариком через ліс - кайф невимовний. Вдома я був біля 4 ранку. Ось приблизний маршрут:



На жаль, фоткав я тілько телефоном, тому насалоджуйтеся тим, що є.
Скраю села знайшли закинутий триповерховий будинок, колишнє пристанище безхатьків. Всередині різні артефакти, зокрема олдові клавіатури часів Электроника МС 0511. В гаражі стоїть розбомблений Запорожець.









Табличка біля озера в Бережанах



Тютюнова фабрика в Винниках. Навіть вночі працювала і пахла тютюном.



А це ми трохи поматрасили на заправці перед фінальним марш-кидком до Львова





Перекрите перехрестя Личвківська-Пасічна і гучний колектор там же.





На цьому  у  мене все. Хто має ще щось сказати/показати, то дуже прошу.

Нагадую, що сьогодні повторно йдемо ловити того самого привида, тут є тема в Планах. Збір, нагадаю, о 12 вночі біля пам'ятника Данилу Галицькому. На цей раз все серйозно, будемо сидіти в засідці, пити коньяк аж поки щось не побачимо. Прошу відписатися, хто точно буде.

Обговорення
Альбом з телефонними фото
Най жиє Гуцулія!

221 Гості, 0 Користувачів