Досліжуємо печеру під Петросом

Автор Golem, 02.07.2009 14:43:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

Golem

Як тут писалосі під Петросом є печера. На наступні вихідні ломимся туди. Похід на 2 дні. Бажаючі зголошуйтеся! Їхати туда можна як машиною так і поїздом. Ночуватимемо в наметах під самим Петросом. Вихід зі сторони Козьмещика.

Необхідна споряга в мене є, спасибі К2. Правда ше б навчитися нею користуватися :) Я, особисто. їхатиму автомобілем, бо кусок Лазещина-Козьмещик явно вже надоїла :) Але хто перший раз - тому буде цікаво.

Бажаючі приєднуйтеся!
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Поки всі вагалися одна машина вже назбираласі. Так шо їдемо Йа, Коржик, т309 і Любко, ініціатор затії :) Хто ше має бажання - приєднуйтеся і не пропустіть цю значиму подію :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Туйво, Коржик і Любко пруться туда раховозом, бо хочуть дослідити свої ніги на предмет стійкості до ожинників, завалів і буреломів. Тобто попробувати іншу дорогу. так шо два місці в машині є вільних.
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

я  забиваю одне місце але невпевнений що поїду  :P

inkognito

    Матко Боска, ви мене точно випробовуєте...На разі також не певен (робота мля), точно буду знати до обіду в четвер!
Resistance is futile

Golem

1 - йти в гору десь з 10 км. 2 - ночуємо в наметах, мати нормальну спорягу бо може бути і дощ і навіть сніг. Нормальне взуття, шоб не натерло і не кеди, бо камені до смерті нагризуть ноги.

Все решта як завжди. :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

YserL

Можливо поїду. В четвер буду знати точно

zelja

скоріше всьго шо не поїду  :P :(
люди зголошуйтеся !!!

inkognito

я точно пас - у неділю в Сімферополь валити.
Resistance is futile

Golem

Злазили дуже успішно. Печеру знайшли, спустилися в неї, все дослідили, заюили координати входу в ЖПС. Заночували неподалік і успішно вернулися домів. Звіт буде нині ввечері - завтра зранку.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

бомбезна поїздка і фотки афігеть  :)

inkognito

Resistance is futile

275 Гості, 0 Користувачів