Йдемо ловити привида (Ghost Hunters)

Автор Bottlehunter, 18.05.2012 17:21:04

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Sensei

Цитата: Alter від 20.05.2012 21:31:27
А мож його на живця ловити? Ну там когось прив"язати до дерева на ніч, і гайда знімати фільми про полтергейста! А якщо ще і приручити можна буде?...

А якщо серйозно, то чого при такій великій кількості нема речових доказів?

Впринципі не факт що немаэ,можливо ніхто і не шукав??

А в загальному в більшості наші люди і так все спишуть на фотошоп

Я з задоволенням займусь пошуками цього привида,як тільки прибуду до львова
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

Bottlehunter

ЦитуватиЯ з задоволенням займусь пошуками цього привида,як тільки прибуду до львова

Дай знати як зберешся. Я не те щоб вірив в подібні речі. Але моя бабця казала, що якщо є добра сила(в яку ми віримо беззаперечно), то і зла повинна бути. Тобто чорти, звичайно, не виглядають як на ілюстраціях в казках - з рилом і рогами, але заперечувати їхнє існування глупо.

http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,2943.msg19046.html#msg19046 - отут STALKER писав про щось подібне і в тій же місцині.
Най жиє Гуцулія!

STALKER


Так дійсно- бачив я щось таке дивне біля Сихова то що потім тут  описав . Це ще в 2009 році було... Тре буде до вас приєднатися. Як тільки розгребу навчання так давайте знати.

Sensei

Цитата: Bottlehunter від 21.05.2012 13:49:23
Дай знати як зберешся. Я не те щоб вірив в подібні речі. Але моя бабця казала, що якщо є добра сила(в яку ми віримо беззаперечно), то і зла повинна бути. Тобто чорти, звичайно, не виглядають як на ілюстраціях в казках - з рилом і рогами, але заперечувати їхнє існування глупо.

http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,2943.msg19046.html#msg19046 - отут STALKER писав про щось подібне і в тій же місцині.

Обовязково,проте потрібна техніка,мій фотоапарат розбитий в щент,диктофон э,головне прийти туда в межах 3-? ночі

Ми не одні на землі,це точно.
Я займаюсь паранормальним вже більще 3 років,з власного досвіду мав не мало контактів з потойбічним.


Цитата: STALKER від 21.05.2012 14:00:37

Так дійсно- бачив я щось таке дивне біля Сихова то що потім тут  описав . Це ще в 2009 році було... Тре буде до вас приєднатися. Як тільки розгребу навчання так давайте знати.

будеш третім,це э добре.
Я буду десь на наступному тиждні,дату точну вкажу пізніше
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

STALKER

треба щоб ще трохи народу зібралося і дійсно тре якусь техніку-відеокамери,диктофон і т.д,

Sensei

Цитата: STALKER від 21.05.2012 14:11:48
треба щоб ще трохи народу зібралося і дійсно тре якусь техніку-відеокамери,диктофон і т.д,

Камеру нічно? зйомки.
Звичайний фотік
Камера з синім/червоним/ультрофіолетовим спектром
Диктофон

Це таке саме основне,ну якщо ще хтось маэ то - вимірювач магнітних полей

Десь приблизно ось такий список треба,і один штатив:)
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

STALKER

В мене хіба фотік і то мильниця цифрова)

Roy

Я до Вас постараюсь приєднатись. З мого боку фото та відео апаратура буде забезпечена.
Meine Ehre heißt Treue

Sensei

Цитата: Roy від 21.05.2012 14:44:18
Я до Вас постараюсь приєднатись. З мого боку фото та відео апаратура буде забезпечена.

Супер,дуже добре що э вже фото і відео

Сталер,як маэш фотік бери,любий

А спектри разноцветні зазвичай э в фотоапаратах типу - супер зум
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

Fenriz


Sensei

Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

Sensei

По скільки тема була видалена відпишу тут звіт

Цитата: Alter від 26.05.2012 08:57:15
Знайшли мЄсних сихівських "привидів" на свої другі 90?)))

Нічого не знайшли,ліс спокійніший ніж може здаватись.

Ми вже і бекали в одиночно,і гуртом,навіть звук справжньо? кози з телефона програвали,проте нічого не було...

Та і впринципі не бачу звязку між без ногою дівчиною,та козою

Можна сміло сказати - це всьоголиш міф
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

Tinian

йопт як же ви купилися на троля

Sensei

Цитата: Tinian від 26.05.2012 12:44:55
йопт як же ви купилися на троля

Немаэ нічого поганого в тому щоб перевірити достовірність інформаці?

Зате тепер всі знають що там нічого немаэ,і це також гарний результат
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

Epidemik

І всерівно не факт що нічого там не появляється час від часу, в питаннях стосовних чогось паранормального, однозначно стверджувати неможна ;)
чому я не сокіл, чому не літаю

onyx

ІМХО не там шукаєте, шукати треба в місцях де були якісь древні святилища і тп, там буває особлива енергерика яка всяку нечисть притягує) Я от давно планую сюда з ночовкою зїздити та все не виходить:
Лиса Гора, Долинський район.

Bottlehunter

Про цю гору згадується в книзі Метафізика Карпат.

Я біля року тому говорив з чуваком, що головує в селі біля Лисої гори. То він казав, що нічого такого містичного не чув, і тим більше неправда, що
ЦитуватиМісцеві люди бояться там вирубувати ліс, збирати гриби тощо
(с) Вікіпедія. Але з'їздити переночувати було б цікаво.
Най жиє Гуцулія!

Sensei

Цитата: Epidemik від 28.05.2012 01:43:56
І всерівно не факт що нічого там не появляється час від часу, в питаннях стосовних чогось паранормального, однозначно стверджувати неможна ;)

В таких місцях завжди щось э,якщо там щось існуэ,там завжди буде почудтя подавлення,почудтя хто за тобою хтось дивится,і багато іншого
Ми зробили більще 6 десятків фотографій,3 записі на диктофон,і облазили весь низ - нічого що би могло сказати що там э хочаби чутку паранормального.
Про це місце я ніколи не чув також (хоча виходів на такі місцини багато)
Та і розповідь не кле?ться,історія бредова,відсутність доказів,лище історія від одного користувача який навіть не виходить на звязок.

Я займаюсь паранормальним біля 3-ох років,і я впевнений в свому виводі на 100%
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

STALKER

фотки побачити  і записи з диктофону почути буде можливо?

Sensei

Цитата: STALKER від 28.05.2012 21:25:09
фотки побачити  і записи з диктофону почути буде можливо?

Там нічого немаэ тому навіть не зберігали.
Дерева,листя ,пиль
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

258 Гості, 0 Користувачів