Йдемо ловити привида (Ghost Hunters)

Автор Bottlehunter, 18.05.2012 17:21:04

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Розумію, що пишу трохи пізно, але чи не хоче хтось піти сьогодні зі мною подивитися на привида, що про нього написав userst в цій темі - http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,2943.msg33454.html#msg33454

Пропоную збиратися в 23:00 на початку Зеленої, під'їдем тролейбусом до моста на Сихові, далі пішки. Відписуйтеся, бо самому страшно йти ;)

Най жиє Гуцулія!

STALKER

може в інший день а то сьогодні ніяк не виходить :'(

SANECKA


linuxoid

Не забудьте взяти оце, щоб було простіше виявити:


А потім оцим затримати:


Сюди загнати:


Туторіал:



;D


Bottlehunter

Та завтра мені не тойво... Яка різниця - сьогодні вночі чи завтра вночі?
Най жиє Гуцулія!

Hel_2

Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

SANECKA

Бо завтра на роботу, а вертатись з Сихова прийдеться пішкарусом,хіба шо хтось підвезе на машині до центру.

Bottlehunter

Цитата: SANECKA від 18.05.2012 19:01:50
Бо завтра на роботу, а вертатись з Сихова прийдеться пішкарусом,хіба шо хтось підвезе на машині до центру.

Швидше за все, всі будуть вертатися в центр пішки, компанія точно буде.

Остаточний час і місце збору - 22:30 на зупинці тролейбуса навпроти будинку №311 на Зеленій (внизу біля мосту)

На Вікімапії - http://wikimapia.org/#lat=49.7969371&lon=24.0723425&z=17&l=37&m=h

Точно будуть ZED, Mary, Hel_2 і я. Щиро запрошую до прогулянки також userst, яко автора допису, що дав поштовх темі.

З собою брати ліхтарики, відповідний одяг; для слабких духом - памперси. Бажано також перед виходом вдома потренуватися бекати по-козячому і спитати рідних, чи схоже виходить.

Linuxoid, дякую за інструкцію, бо апарат для лАпання примар знайшов, саме такий як на фотці, а куди коні запрягати не до кінця розібрався ;D ;D ;D
Най жиє Гуцулія!

Дімася2808


Sensei

ох шкода зарас не у львові,з задоволенням склав би компанію

Якраз цікавлюсь такими речами
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

explorer

був радий всіх побачити! Шкода тільки привид не прийшов.

Sensei

Мабуть одного бекання було мало,в наступний раз прихватимо ссобою костюм кози:)
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

ZED

Привида не зловили, проте пройшли вело-пішкі маршрут Сихів - Винники - центр, дослидили покинутий будинок біля Винників, а в кінці зайшли ще у бомбосховище біля Винниківського ринку

inkognito

Ги, виходить привиди також читають eXplorer - як інакше пояснити відстутність привида там, де він 100500% має бути? Почитав привид форум, зобачив яка банда зібралась та вирішив не випробовувати долю...  :)

А загалом місцину цю полюбляють наркомани, чого тільки вони не побачать після папіроски-другої  :)
Resistance is futile

Sensei

а історію то? місцини ніхто не взнавав?

Чи таки дійсно місцина наркоманська?

Дайте координати на вікімапс :)
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

Bottlehunter

Чи місцина наркоманська - не знаю, але там розташований такзваний Сихів Байк Парк - велосипедна траса з комплексом штучних насипів і перепон.

http://wikimapia.org/#lat=49.7952611&lon=24.092341&z=15&l=37&m=b - отут приблизно. Про історію місця, зокрема і про привида, можна хіба розпитатися місцевих. Там стоїть кілька хат.

На жаль, фоток ми майже не зробили, хоча пройшли загалом більше 17км. Пізніше викладу що є з треком маршруту і коротким описом.
Най жиє Гуцулія!

userst

Цитата: inkognito від 19.05.2012 08:02:32
Ги, виходить привиди також читають eXplorer - як інакше пояснити відстутність привида там, де він 100500% має бути? Почитав привид форум, зобачив яка банда зібралась та вирішив не випробовувати долю...  :)

А загалом місцину цю полюбляють наркомани, чого тільки вони не побачать після папіроски-другої  :)

Фігню говориш. Воно там є. Також куча свідкув є зі Сихова які бачили там різні речі. Те що не було тоді, коли ви були, не означає що його не існує. Воно не може появлятись то вашому бажанні. Хто побачив це - співчуваю.  Воно має свою волю і приходить коли хоче. Я впевнений що рано чи пізно хтось з тим зустрінеться. Я влясне це бачити не хочу ні за які гроші.

STALKER

Цитата: userst від 20.05.2012 17:06:53
Фігню говориш. Воно там є. Також куча свідкув є зі Сихова які бачили там різні речі. Те що не було тоді, коли ви були, не означає що його не існує. Воно не може появлятись то вашому бажанні. Хто побачив це - співчуваю.  Воно має свою волю і приходить коли хоче. Я впевнений що рано чи пізно хтось з тим зустрінеться. Я влясне це бачити не хочу ні за які гроші.
Покажи на карті в якому воно приблизно було місці. Або якщо можеш познач усе докладно. Наперед дякую

Sensei

Bottlehunter'у дякую:)

Userst - можливо в живу відведеш на ту місцину?? При світлі дня не мала би зявлятись
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

Alter

А мож його на живця ловити? Ну там когось прив"язати до дерева на ніч, і гайда знімати фільми про полтергейста! А якщо ще і приручити можна буде?...

А якщо серйозно, то чого при такій великій кількості нема речових доказів?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

197 Гості, 0 Користувачів