Стільсько на червень.

Автор Le-i-3o, 21.05.2012 17:29:26

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Le-i-3o

Є пропозиція відвідати Столицю білих хорватів та її околиці, не просто так а з людиною яка її відкривала. Можливість такої екскурсії запропонував сам Орест Корчинський, він ж її і проведе, думаю всі знають хто це.

Екскурсія повинна бути не у пішому форматі а Автомобільному(вимога такої екскурсії), триватиме 6 годин приблизно почнемо у Миколаєві а закінчимо у Ілові.Побачимо і почуємо не тільки відоме ай те що  так би мовити за кулісами.  Опісля чого можна погоститись на честь гарної поїздки, десь на гарній полянці.

Для проведення нам потрібно транспорт на відповідну кількість людей яка зберется,  і 300грн. на всіх, решта за бажанням і обговоренням.

Давайте зголошуйтесь, за проведення екскурсії п. Орестом думаю вона буде дуже цікавою, і йому буде цікаво з нами.

Від себе пропоную дату 13 червня, це середа але в зв'язку з проведенням матчу у Львові буде офіційний вихідний.

Він копав, і ти копай!!!

Roy

Звучить цікаво, міг б приєднатися. Проте, точно буду знати не раніше як за два тижні до планованої поїздки.
Meine Ehre heißt Treue

wunaro

класно було б якшо можна було провести екскурсію на великах
а конкретно ше підключити псих-лікарню в Миколаєві
і ше шось там за бажанням

Fenriz

попередньо + 2 , якшо нічо не зміниться (середа 13 червня)

Sunkatalano

Хочу приєднатись, але точно буду знати на початку наступного місяця...

Le-i-3o

Давайте тоді на початку червня підіб'ємо підсумки по кількості і найдемо транспорт відповідний.

Розумію що можливо авто-пересування по об'єктах під час вилазки трохи не наш формат, проте це зумовлено специфікою цієї поїздки, і думаю воно того варте.
Віх хто виявить бажання долучитись відписуйтесь.
Він копав, і ти копай!!!

Bottlehunter

Я попередньо за, якщо воно не винесе неоправдано велику суму за поїздку. Точно скажу, коли буде призначена остаточна дата поїздки.
Най жиє Гуцулія!

yaroslav21

І мене візьміть +2,давно хотів .

Le-i-3o

Щодо транспорту, ціни коливаються від 3грн. до 4 грн. за кілометр, кількість мість біля 15-18  газель або спринтер.

Якщо брати грубо то наш маршрут матиме десь 100 км. це буде максимум 400 грн. плюс 300 і того виходить 700 ділим на 15 то виходить 46,6.

А якщо буде 17 тоді 41 грн.

Якщо в когось я якісь кращі варіанти типу знайомих які повозять нас просто так тобто оплачуємо вартість бензини то пишіть.
Також чекаю підтвердження тих хто вже зголосився на наступному тижні.

Ну і з числом давайте теж на наступному тижні остаточно визначимось, чи підходить всім 13 червня.
Він копав, і ти копай!!!

Bottlehunter

Мені 13 червня не підходить. Краще все-таки в суботу або неділю.
Най жиє Гуцулія!

Le-i-3o

Ну давайте тоді дамо ще одну альтернативу по вибору дати 16 червня субота, і загально виберемо коли краще.

Отже ті хто вже зголосився і ті хто ще підпишеться, вибираємо дату.

Я в свою чергу сьогодні, взнаю коли зручно п.Оресту.
Він копав, і ти копай!!!

Romchick

Я з задоволеннм приєднаюсь. Краще на вихідні.

Tach

і я б дуже хотів...мені більше підходить неділя.

GreenLION

Попередньо +1. Мені краще вихідні...
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

Ростислав


yaroslav21

Підтверджую +2 на суботу 16-го,середа поки ????

Le-i-3o

Друзі, хотів би провести ще одну жирну лінію і під нею хотілось би ще раз отримати фінальне підтвердження від тих хто вже писав і від тих хто ще приєднаєтся!

Дата Поїздки 16 червня, це субота. п.Орест, на цю дату люб'язно погодився. Прохання підтвердитись до початку наступного тижня, щоб могли б вже визначитись з вартістю. Нагадую чим більше нас буде тим рентабельнішою буде поїздка.

Він копав, і ти копай!!!

Le-i-3o

Roy, wunaro, Fenriz, Sunkatalano, Bottlehunter, yaroslav21, Romchick, Tach, GreenLION прохання підтвердити Вашу участь у поїздці або повідомити про відсутність можливості приєднатися.

В понеділок мені потрібно повідомити п.Оресту остаточне наше рішення і відповідно замовити транспорт. Велике прохання відписуйтесь.

Дякую :)
Він копав, і ти копай!!!

Fenriz

+2, скільки то буде коштувало?))

Le-i-3o

Все залежить від того скільки нас буде, щодо ціни.приведу знов приблизний розрахунок, судячи по кількості тих хто попередньо зголосився нам треба Газель на 15 чоловік, - 1 місце це п.Орест. Вартість 3грн. за кілометр + 50 грн. година простою., + 300 грн.

Якщо нас 14 то це буде 60 грн. приблизно(у випадку 5 годин простою).

Я особисто готовий за це стільки заплатити, знов запитаю може в когось є Бусик який нас покатав би просто за бензин? або ж кращі умови перевезення?
Він копав, і ти копай!!!

349 Гості, 0 Користувачів