Останні зміни на сайті

Автор RoMeL, 22.05.2012 14:54:12

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 3 Гості дивляться цю тему.

Bottlehunter

ЦитуватиА якшо я плюсанув, а потім передумав, бо звіт-простиня під кінець скурвився, то мені шо робити?

Можна, наприклад, у звіті написати повідомлення, типу "я тебе плюсанув, але ето била ашибка".
Або просто наступного разу тому ж автору вподобайку не ставити, він вже її типу отримав авансом.


Най жиє Гуцулія!

Vergaz

Цитата: Bottlehunter від 03.05.2021 20:12:05
Ми забрали можливість мінусити карму, щоб у світі стало трохи більше добра :0)

Якщо хочете дати знати автору допису, що він (допис) вам сподобався, тисніть "Вподобати" під аватаркою. Якщо ж КГАМ, то пишіть це автору в Приватні повідомлення або просто новим повідомленням в цій же темі.

у мене є пару ідей.
1. можна зробити так, як в коментах на ютубі: дизлайк поставити можна, проте він не впливає на статистику та не видно кількість «мінусів» (тобто мінуси бачить тільки автор або адміни)
*приклад*


2. повернути мінуси, проте з можливістю автору бачити, хто ставив «плюс» і хто ставив «мінус». Бо якщо ця інфа буде відкрита, хоча б для автора та адміна, думаю, таке явище, як «піднасрати» зникне, або зменшиться в рази.

ваша думка?
ушатаю твою колодку

Bottlehunter

Хороші ідеї, мені подобаються.

Проблема в тому, що з нашим форумом (двіжком) їх дуже важко реалізувати.
Може колись перейдемо на якусь сучаснішу платформу, то можна буде всіляке вигадувати. Або хтось з молоді, в кого більше часу, цим займеться.
Най жиє Гуцулія!

221 Гості, 0 Користувачів