Останні зміни на сайті

Автор RoMeL, 22.05.2012 14:54:12

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

Mike

Цитата: RoMeL від 29.05.2012 14:19:53
Ого, звідки стіки народу забігло? :o  - 55 Гостей
Google Analytics мав би знати відповідь)))

YserL

Хто 18 числа викинув гугл трекер?  :)

Bottlehunter

Хотів би "почистити" старі теми, тобто перенести в обговорення все те, що власне теми не стосується. Тоді в основній темі залишиться концентрат фоток і думок :)

Яко пробну розділив сьогодні тему про Львівську залізницю. Подивіться, оцініть якість роботи та відкоментуйте чи треба воно нам взагалі:

http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,155.0.html - основна тема

http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,5552.0.html - обговорення

До речі, люди, що читають Експлорер, відмічають якісну роботу модераторів. Кажуть, що в нас, на відміну від інших форумів не до порівняння менше флуду і більше корисної інфи.
Най жиє Гуцулія!

Roy

Виходить в обговоренні відокремленні дописи від користувачів, загублена послідовність.  В існуючій темі вона є збереженою і що характерно для форуму, дописи людей, здогади, думки, повинні бути вкупі. Буває хтось виклав фото якогось цікавого електровоза, тощо і пости нижче власне цікаві його означенням, скажімо від Venick'а, а в даному випадку вони розділені, в обговоренні. Проблемно буде  скажімо з пятої сторінки теми заходити в обговорення і шукати інфу. Тому вважаю, що не варто розділяти. Флуду, офтопу, подякам - зась, а дописи по темі мають бути.
От що скажу, бракує нам якісного сайту...
Meine Ehre heißt Treue

RoMeL

Цитата: YserL від 30.05.2012 12:17:09
Хто 18 числа викинув гугл трекер?  :)
Йа, кому тре можу надати доступ  до статистики...
На рахунок сайту тре потестити як буде виглядати наприклад SimplePortal і чи воно приживеться ше
Fruere vita, dum vivis

YserL

Цитата: RoMeL від 01.06.2012 11:35:41
Цитата: YserL від 30.05.2012 12:17:09
Хто 18 числа викинув гугл трекер?  :)
Йа, кому тре можу надати доступ  до статистики...
На рахунок сайту тре потестити як буде виглядати наприклад SimplePortal і чи воно приживеться ше

Ок, створю ексопрт даних із свого облікового запису і викину з трекерів.

RoMeL

01.06.12 В найближчі кілька днів планую зробити повний бекап експлорера ( файли і бази даних ) на Amazon S3. На випадок 3-ої світової, пожару в хостера і т.д. буде звідки витягнути дані  :)
Fruere vita, dum vivis

RoMeL

01.06.12 Вернув Watermark на фотки ( для приатачених фоток більше 640*480 ). Якщо не буде створювати велику нагрузку на процесор то залишим  ::)
Fruere vita, dum vivis

Golem

Цитата: Bottlehunter від 01.06.2012 11:08:42
Хотів би "почистити" старі теми, тобто перенести в обговорення все те, що власне теми не стосується. Тоді в основній темі залишиться концентрат фоток і думок :)

Яко пробну розділив сьогодні тему про Львівську залізницю. Подивіться, оцініть якість роботи та відкоментуйте чи треба воно нам взагалі:

http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,155.0.html - основна тема

http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,5552.0.html - обговорення

До речі, люди, що читають Експлорер, відмічають якісну роботу модераторів. Кажуть, що в нас, на відміну від інших форумів не до порівняння менше флуду і більше корисної інфи.

Підтримую Роя. міняти нічого не потрібно. Єдине шо я роблю час від часу - переглядаю старі теми в яких більше 3-4 сторінок і витираю всі дописи типу "Я в захоплення", "Як будете йти - скажете" і тому подібне. Коли тема щойно вийшла такі дописи в обговоренні це нормально, вони дають живе спілкування, дозволяють похвалити автора чи шось запитатися. Але через рік часу вже не актуальні і просто захаращують форум. Я подібне був зробив з Полтвою і Південно-Західним колектором. Можна і з рештою великих тем. малі теми терти нема сенсу, воно нікому не мішає тільки створюватиме відчуття порожньості форуму.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Sunkatalano

При редагуванні повідомлення випливає пуста сторінка і все потрібно переписувати з нуля, що не дуже зручно при охформленні звітів і взагалі...

YserL

ЦитуватиЩо то за iframe із контентом із http://www.games-free-apps.com/games/b.html появився знизу?
Вияволося, що його доставляв плагін Web RSS Subscriber із хрому. Викинув його нахрен.

Bottlehunter

Ще одна проблема: фото з ненадійних джерел (радикал, фоткі.ру, і т.д.) впевнено пропадають, внаслідок того в старих дописах з'являються діри. А фотки деколи дуже цінні були...Просити юзерів перезалити, думаю, марна справа. Чи може хтось написати скрипт, щоб познаходити дописи з такими  фотками і перезалити їх на форум чи Пікасу? Або може є ще якесь вирішення проблеми?
Най жиє Гуцулія!

YserL

Я можу написати, але треба виділити час на кодинг.

Hel_2

Привіт всім !
Незнаю чи в правильній темі пишу це повідомлення, якщо ні то будьте ласкаві перенесіть туди де цьому повідомленню місце.

Отже: У мене з'явилась така ідея.
Створити тут на форумі таке: щоб у кожного користувача були свої альбоми і щоб можна було загружати фотографії з компа, телефону та тд.
А вже з цих альбомів кидати посилання на фото в теми.
І небуде мороки з іншими веб альбомами.
Думаю така ідея буде багатьом до вподоби
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

Alter

2 Hel_2. Власне більшість форумчан використовують для цього пікассу.
Дивитись тутко.

Там твої ідеї давно є втілені, звідти фотки в більшості і закидаються.
А створювати епічне сховище файлів на форумі. Вмре гугл, тоді і можна думати. Десь тут вже була дискусія на ту тему.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Hel_2

Цитата: Alter від 29.10.2012 17:50:16
2 Hel_2. Власне більшість форумчан використовують для цього пікассу.
Дивитись тутко.

Там твої ідеї давно є втілені, звідти фотки в більшості і закидаються.
А створювати епічне сховище файлів на форумі. Вмре гугл, тоді і можна думати. Десь тут вже була дискусія на ту тему.
Я розумію що більшість користувачів використовують пікасу.
Але є одна проблема з пікасою.
Вона не працює на мобільних пристроях !

Але я веду до того що користування форумом стане набагато зручнішим і нетреба буде мудохатись з пікасами, радікалами та тд.
А також форум виглядав би набагато красивіше.
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

linuxoid

Цитата: Hel_2 від 29.10.2012 18:10:19
Я розумію що більшість користувачів використовують пікасу.
Але є одна проблема з пікасою.
Вона не працює на мобільних пристроях !

Але я веду до того що користування форумом стане набагато зручнішим і нетреба буде мудохатись з пікасами, радікалами та тд.
А також форум виглядав би набагато красивіше.

Живем ми не при комунізмі, за все треба платити. Сховище файлів це дисковий простір і додатковий трафік, а отже й наватнаження на хостинг.
Для мобільних пристроїв є веб-альбоми (в браузері) Пікасси.

RoMeL

20.12.2012 Форум оновлений до версії 2.0.3
Fruere vita, dum vivis

RoMeL

02.02.2013 Форум оновлений до версії 2.0.4
Fruere vita, dum vivis

RoMeL

02.02.2013 Прикрутив чат на головну - Тестим!
Fruere vita, dum vivis

108 Гості, 1 Користувач