Останні зміни на сайті

Автор RoMeL, 22.05.2012 14:54:12

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Маленькі зміни в структурі форуму. Ми перенесли всі теми з підрозділів "Звіти" кожного з основних розділів ("Інженерні споруди", "Віськові об'єкти", "Природні об'єкти", "Краєзнавство та історія"). Відповідно, маємо простішу структуру для читачів та пошукових роботів.
Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

В нас з'явився новий розділ, присвячений старій цеглі, черепиці, кахлям тощо: https://explorer.lviv.ua/forum/index.php/board,46.0.html

Досі все лежало в одній великій купі темі. Буду дуже вдячний, якщо поділитеся будь-якими матеріалами на цю теу.
Най жиє Гуцулія!

Golem

Така велика подія заслуговує на ше більш скромніший анонс :) Це ж не кожен рік новий розділ на Форумі створюється!

Cьогодні велике свято у всіх цеглістів та цеглолюбів, вони танцюють та співають. Наприклад ось цю пісню у виконанні БГ (Бориса Гребенщикова хто не в курсі :) ).

Стара цегла

Стара цегла в центрі Львова,
Я знайшов тебе раптово.
Ти лежала у підвалі, на глибині...
Штукатурку з порохами
Елеганцько, двома руками
Ми здирали
І розбирали стіну

Приспів:
Стара цегла, мені бракує твоїх сторін
Стара цегла, мені бракує твоєї форми
Стара цегла, мені бракує твого штампу
Стара цегла, і тих червоних кутів

Потім нас звідти прогнали,
Били довго та завзято,
І руками, і ногами і просто так.
Потім ніц не пам'ятаю
Рано очі відкриваю,
А під ногами - Жовте твоє клеймо!

Приспів.

А в наступний понеділок
Копи в двері подзвонили,
Їх райвідділ я аж до верху розібрав.
Сіро-Синій клей купив
І мастив, мастив, мастив.
Стара цегло, скільки тебе ще є?

Приспів.
Дігери всіх країн єднайтеся!

YserL

Вичключено чат на форумі, уся переписка у групі Telegram:
ЛІНК
Додано піктограму зверху по центру, яка веде у групу, якщо є ідеї як по іншому розмістити, пропонуйте

Bottlehunter

Додав в шапку лінки на сторінки Експлорера в соцмережах і Donate.

Тепер улюблений форум можна підтримати матеріально з карти будь-якого українського банку, просто клікаєте на лінк, вводите дані своєї картки та бажану суму.
Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

Як ви вже помітили, ми зробили Експлорер зручнішим для тих, хто його читає з мобільного.
Результат з Гугл аналітики - bounce rate для мобільних зменшився в середньому на 5%. Це означає, що протягом місяця 250 нових людей не закривають форум відразу після того, як зайшли, а залишаються і читають нас далі)

Завантаження фоток з мобільного теж працює люксично, зробити це тепер не важче, ніж на Фейсбук. Тому не лінуйтеся і додавате свої матеріали, поки їдете в маршрутці на роботу ;)

Дякую Декстеру, Андрію, Рою та всім решта причетним до розробки і тестування.

З приводу будь-яких багів та зауважень щодо можливого покращення пишіть, будь ласка, мені в ПП.
Най жиє Гуцулія!

DeZer

Пропозиція щодо розміщення звітів з-за кордону.
Для прикладу звіти нещодавні з Праги.
Він є у

Краєзнавство та Історія
Львів, Західний регіон та вся Україна

і перенести, наприклад, у

Закордонний туризм
Звіти з всього світу

Це буде складно запиляти?


Roy

Не складно, ідею підтримую.
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

Bottlehunter

Типу туди перенести всі звіти з-за кордону, незалежно від теми? Чи тільки ті, які зараз в "Краєзнавство та історія"?
Най жиє Гуцулія!

Golem

Цитата: Bottlehunter від 16.05.2019 08:30:12
Типу туди перенести всі звіти з-за кордону, незалежно від теми? Чи тільки ті, які зараз в "Краєзнавство та історія"?

Я б переніс всі. Печери, міста, індастріал, зімбабве. Їх відносно небагато і вони становлять окремий інтерес. А в майбутньому якшо буде хоча б по 20 звітів на один напрямок то розбити по під-групах.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Так-так, треба всі, з різних розділів.
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Ну то чудово. Залишилося вибрати хто з адераторів це зробить :)
Най жиє Гуцулія!

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Маємо тепер новий розділ, для звітів з-за кордону https://explorer.lviv.ua/forum/index.php/board,47.0.html

DeZer, з тебе звіт як з ініціатора ідеї  8)
Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

Багато хто скаржився на незручний пошук на форумі, який дивно працює і пропонує дивні результати. Ми вирішили це виправити.
Тепер при пошуку вас перекидає на результати пошуку Гугла по нашому сайті. Можливо це найзручніше рішення, зате всі ревалентні результати перед вами, включно з картинками та прикріпленими документами.

Спробуйте: https://explorer.lviv.ua/forum/index.php?action=search
Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

Стараннями Johnny тепер на форумі маємо зручну фішку для тих, хто задовбався скролити довгі сторінки.

Тепер можна переходити до наступного/попереднього повідомлення за допомогою кнопок вправо/вліво на клавіатурі або маленьких зелених стрілок, що з'являються в нижньому правому кутку.

Дуже дякуємо за старання, + до карми
Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

Нарешті прикрутили "ліниве завантеження" фоток в темах. Тепер фотографії завантажуються тільки тоді, коли ви до них доскролюєте.

Буде корисним для власників айфонів та тих, в кого платний мобільний інтернет-трафік.
Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

Ми забрали можливість мінусити карму, щоб у світі стало трохи більше добра :0)

Якщо хочете дати знати автору допису, що він (допис) вам сподобався, тисніть "Вподобати" під аватаркою. Якщо ж КГАМ, то пишіть це автору в Приватні повідомлення або просто новим повідомленням в цій же темі.
Най жиє Гуцулія!

DeZer

Цитата: Bottlehunter від 03.05.2021 20:12:05
Ми забрали можливість мінусити карму
А якшо я плюсанув, а потім передумав, бо звіт-простиня під кінець скурвився, то мені шо робити?

124 Гості, 0 Користувачів