Фото Блискавок з Вчорашньої грози

Автор Golem, 03.07.2009 13:00:57

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Нині колєги прислали ми Фото Блискавок викладених на одному ЖЖ; тих шо вчора у Львови бушували. Я, на щисті, в той час був далеко. Ніц такого і близько не спостерігау :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

   Фото супер, краса шалена. Десь ще вчора Зеля знімав це саме щастя, може він щось ще викладе в тему... Ех, кому весело, а кому не дуже...- у мене наприклад здох вчора хард (купа важливої інфи, вчила мама - роби бекапи) від ноута та батарея до нього, а також один сервак накрився (хоча навіть за дорогущим упсом був)...
Resistance is futile

Golem

Без нормального заземлення і самий дорогий захист не поможе. Куда він буде відводити надлишок заряду? З одного дрота в інший перекачувати?
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

  Нормальне заземлення якраз і є... :-\ Стійки і УПС заземлені індивідуально, розетки у робочих приміщеннях - від іншого заземлення. Обидва заземлення "власні" , а не загальнобудинкові...
Resistance is futile

Golem

Тоді дійсно дивно шо погоріли. На гарантію їх!
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

  Та так і буде - по обіді повезу  :) - тай усе замінять... Нажаль так швидко із серваком не вийде - там підозра, що здохли не тілько 2 SAS 15k харди з 8-ми, а ще й RAID SAS-контролер та один із двох БЖ...Тиждень як мінімум будуть тягнути запчастини відкись...  Соррі за оффтоп  :)
Resistance is futile

Skip

може трохи не в тему, але після тої грози у львові кілька річок з"явилося ))))

zelja

а ви люди уявіть шо творилося в потві :D

Stinger

Ггг, в мене у дворі озеро з'явилося) а в молнієвідвід навороти кілька разів била блискавка, так що шибки троха не потріскали

explorer

Цитата: Skip від 03.07.2009 22:48:50
може трохи не в тему, але після тої грози у львові кілька річок з"явилося ))))
Так це ж по ідеї р.Пасіка, просто пішла верхом :) нє?

Skip

Цитата: explorer від 03.07.2009 23:27:33
Цитата: Skip від 03.07.2009 22:48:50
може трохи не в тему, але після тої грози у львові кілька річок з"явилося ))))
Так це ж по ідеї р.Пасіка, просто пішла верхом :) нє?
так + зтікає з зеленої та личаківської

gleb

Zelya як ти то фоткаєшь? я своїм Ніконом Д60 і то так не зміг? Поясно фото-любителю)

zelja

все просто ставлю фотег на штатив діафрагма на максимум відкрита і витримка до 60 сек.

276 Гості, 0 Користувачів