Знайомство з Mac OS X

Автор RoMeL, 26.05.2012 22:53:15

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

RoMeL

Привіт! :)
Записав перше своє відео-огляд з коментарями про операційну систему Mac OS X
Можливо, комусь буде цікаво... Дивіться, оційнюйте, критикуйте ::)









Fruere vita, dum vivis

linuxoid

Я від МакОСі льовиної в захваті. Були проблеми з продуктивністю фотошопа, але після колдування з бубном я таки його оптимізував. Тепер, про те що вона, таки може: я комфортно працюю в: фотошопі з відкритим ресурсоємким макетом, двох браузерах (Сафарі та Фаєрфоксом) та  купою відкритих вкладок, Тексмейтом(тестовий редактор з підсвіткою синтаксису мов програмування), купкою всього запущеного на дашбоарді, торентах на купі роздач, запущеним веб-сервером, крім того в мене запущена віртуальна Віндовс 7 з декількома браузерами та веб-дебагером - це все на 4-х робочих столах. Мої ресурси і5-й проц і інгрованою відяхою та 4ГБ ОЗУ. Віндовс такого не вміє точно, а от Лінукс ще не таке може)

RoMeL

Я ось недавно підрахував в себе 47 відкритих вкладок в Chrome  ;D Теж процесор ай5 і 16 гб оперативки. Запускав віндовс 7 і 8 в паралелсі. Загалом Mac OS X набагато приємніша  в користувані ніж Windows, назад вертатись ніяк не хочеться  :)
Fruere vita, dum vivis

linuxoid

Цитата: RoMeL від 26.05.2012 23:24:17
Я ось недавно підрахував в себе 47 відкритих вкладок в Chrome  ;D Теж процесор ай5 і 16 гб оперативки. Запускав віндовс 7 і 8 в паралелсі. Загалом Mac OS X набагато приємніша  в користувані ніж Windows, назад вертатись ніяк не хочеться  :)

Це точно, повернення в Віндовс після МакОС досить болісне))

Sensei

Користувався 2 місяці компютером Мак,+ планшет + айфон
І знаэте?з задоволенням вернувся на Віндовс

Не така вже надійна та техніка Аппле ,і не така вона вже і без глючна
І якщо на Віндовсних немаэ інтернету то це ще допустимо,на Апплевоських хібащо цибулю нарізати
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

linuxoid

Цитата: Sensei від 27.05.2012 09:47:43
Користувався 2 місяці компютером Мак,+ планшет + айфон
І знаэте?з задоволенням вернувся на Віндовс

Не така вже надійна та техніка Аппле ,і не така вона вже і без глючна
І якщо на Віндовсних немаэ інтернету то це ще допустимо,на Апплевоських хібащо цибулю нарізати

Мда..
Я професійно працюю на маку і є його власником вже більше пів року, ЖОДНОГО зависання чи аварійного виходу з системи небуло! Про зручність і говорити не буду, бо Мак - то не комп, а продовження рук.
Те, що без інтернету не можна (чи некомфортно) працювати - повна нісенітниця! Як правило, власники техніки Еппл стають її прихильниками, бо тільки істинний цінитель викладе таку кассу за комп. Можливо техніка "Аппле" таки глючить?

Sensei

Ну кожному своэ,я не задоволений технікою Apple, эдиний плюс для мене це Екран та все,він якісний та гарно передаэ колір .

Зарас ми більш інтегровані до Windows'у,великий вибір програм,ігр,та іншого контенту,старий вже при?вший до нас інтерфейс та користування,не бачу ніяко? причини аби міняти свого Віндовсного компютера на Маковський,понти не більще (хібащо вам компютер потрібен тільки для інтернету та фотошопу)
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

linuxoid

Цитата: Sensei від 27.05.2012 11:45:57
Ну кожному своэ,я не задоволений технікою Apple, эдиний плюс для мене це Екран та все,він якісний та гарно передаэ колір .

Зарас ми більш інтегровані до Windows'у,великий вибір програм,ігр,та іншого контенту,старий вже при?вший до нас інтерфейс та користування,не бачу ніяко? причини аби міняти свого Віндовсного компютера на Маковський,понти не більще (хібащо вам компютер потрібен тільки для інтернету та фотошопу)

Практично всі програми з-під Віндовс є на Маку, та вдодаток Юніксівські засоби, та програми без котрих життя не таке хороше і котре "мешкає" лише на маках.
На маку я: програмую, верстаю ХТМЛ, адміністрував сервери, працював з мережевим обладнанням та, ехх.. Фотошопом. Крім того, дивлюсь фільми, граю ігри (на них зараз часу нема) та, ехх.. лажу в інтернеті. Понти, можливо, але об'єктивно, МакОС набагато швидша за віндовс, зручніша та незмірно красивіша.
П.С. Ви не задоволені технікою Еппл, бо швидше за все ніколи її немали, про що я натякав в попередньому пості, та бачили, можливо, декілька разів і раз порухали трекпад. Перепрошую, без образ, можливо я не правий, кожен має право на свою думку, але виглядає підозріло..

Bottlehunter

Тема прогнозовано вродила срачі ;D

Що стосується відеоогляду Ромеля, який, власне, і пропонувалося коментувати, то мені сподобалося.
Най жиє Гуцулія!

Sensei

Хоча власно? техніки APPLE я не мав,але я продаю (продавав)різну техніку в порядку 5 років,і я мав досвід користування з Маками,Падами і іншою технікою,також в колишньо? була техніка Аппле,з якою я мав згоду познайомитись краще протягом 2 місяців.
Я не з тих хто буде обсирати щось без причин.

Незнаю про які ігри та програми ти говориш,мені нічого з тим не вдалось
Можливо просто ненависть до Еппле??
Просто я стою більще на стороні Віндовсів та Андро?дів
А різниця в мак компах від віндовсних не в самі операційній системі,а в збірці

Скільки э видів Мак компютерів а скільки Віндовсних??

Гарно оптимізована система.По такому самому принципі працюэ Соні Плейстейшен і Х-бокс.

Якщо знайти людину яка дійсно добре розбираэться в компах,і все це скласти до купи,буде нічим не гірший комп і впевнений навіть краще.
Та і впринципі що рівняти компи Віндовс які коштують 1000$(хоча навіть менше) і мак який більше 2000$
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

Sensei

Скорочено скажу:
Гарно оптимізувати систему і все.

Якщо купляэте комп в Ельдорадо чи тій самі розетці то нічого дивного.
Вони працюють за системою: Штекер підходить?Пихай.А чи Процесор буде добре працювати з цим типом материнки(тощо) ніхто не дивится
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

RoMeL

Кльово. Apple-срач це добре.  ;D  Значить тема цікава. Продовжуєм.
Налаштування панелі Dock, коротке відео:



Збільшив трішки гучність, бо в попередньому було затихо. ;)
Fruere vita, dum vivis

linuxoid

Цитата: Sensei від 27.05.2012 12:21:42
Хоча власно? техніки APPLE я не мав,але я продаю (продавав)різну техніку в порядку 5 років,і я мав досвід користування з Маками,Падами і іншою технікою,також в колишньо? була техніка Аппле,з якою я мав згоду познайомитись краще протягом 2 місяців.
Я не з тих хто буде обсирати щось без причин.

Незнаю про які ігри та програми ти говориш,мені нічого з тим не вдалось
Можливо просто ненависть до Еппле??
Просто я стою більще на стороні Віндовсів та Андро?дів
А різниця в мак компах від віндовсних не в самі операційній системі,а в збірці

Скільки э видів Мак компютерів а скільки Віндовсних??

Гарно оптимізована система.По такому самому принципі працюэ Соні Плейстейшен і Х-бокс.

Якщо знайти людину яка дійсно добре розбираэться в компах,і все це скласти до купи,буде нічим не гірший комп і впевнений навіть краще.
Та і впринципі що рівняти компи Віндовс які коштують 1000$(хоча навіть менше) і мак який більше 2000$

"Я не з тих хто буде обсирати щось без причин."

"Можливо просто ненависть до Еппле??"


Mac Mini, iMac, Mac Pro, Macbook Pro, Macbook Air та, звісно, Hackintosh. Кожен призначений для різних задач. Щодо заліза - МакОС розробляється спецяльно для певного заліза, тобто оптимізовувати, колдувати з бубном і т.п. нема потреби (крім Hackintosh), а Віндовс універсальна. Орієнтованість лише на певне залізо і збірку лише однієї компанії це швидше плюс ніж мінус.
Єдиний мінус Маків, то їх ціна, але в резутуюча якість варта вкладених грошей. За пів року мій мак подешевшав на ... 0, а PC за пів року на скільки дешевшає?
Якщо трохи вникнути в Мак на ньому можна запустити хоч чорта лисого, аби залізо дозволило (на інтегрованій карті девшевшого варіанту маку сильно не пограєш, а на середніх та топових - щей як!). Крім того на Мак для ігор можна поставити Віндовс поряд з МакОС та мати щастя в іграх. Доречі, віндовс на маках, згідно тестів, працює швидше ніж на аналогічному залазі PC.

До Андроїда питань не маю, таки то, фактично, Лінукс, але я б обрав Айфон)), ну а Х-Бокс і Соні Плейстейшен взагалі не з тої парафії. Ноути Соні класні, свалу нема, але що є пластмасса проти алюмінію, корпус маю на увазі?..

Підсумуючи, Лінукс то  кращий винахід людства, але Айфон фореве! Віндовс маст дай!)

А відео класне.

Sensei

Ну Лінукс без питань - кращий всіх:)

Алюмінь э  і віндовсна, віндовсних ноутів э ціла купа і на різний смак,хочеш в дизайні Ламборджині,хочеш в дизайні кірпіча.Вибір матеріалу також досить великий.

Можливо аргументи для захисту Віндовсу вмене і закінчились,але від того Мак я не почав любити,всерівно чаклуй над тими всі програмами для запуску інших.

За ті самі гроші можна скласти не гірший Віндовсний і спробувати його просто не засирати контентом який внас існуэ ...
Ну і мабуть з самих більших плюсів,за вдяки якому АППЛЕ НЕ ГЛЮЧИТЬ ЯК ВІНДОВС - це відсутність вірусів


П.С Айподи я люблю,звук гарний
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

RoMeL

Добавив ще одне відео  ::)

Fruere vita, dum vivis

RoMeL

Fruere vita, dum vivis

RoMeL

Fruere vita, dum vivis

308 Гості, 0 Користувачів