Ставка Гітлера "Вервольф"

Автор Korgyk, 05.02.2009 15:15:50

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Korgyk

Цікава стаття. Мені сподобалася!

Fenriz

гарний матеріал) був там восени 2008 - го)  нічого не сказали про висаджування дерев в вигляді пямих ліній) на деяких старих і веиких деревах здається видно сліди від вибуху уламків

slod

Ця тема буде закритою ще років з 5-10  :-X

Zaval

Дуже цікава інформація. Ще зустрічав в різних джерелах таку інформацію, що місце для ставки було вибрано саме там,  оскільки там вже було розпочато будфівництво радянського командного  пункту.

А про радіацію і опромінення Гітлера - якось не віриться.

slod

Цитата: Zaval від 18.03.2009 14:14:26
А про радіацію і опромінення Гітлера - якось не віриться.

Її там немає!!!

gleb

Дуже цікаво, дякую!

Golem

Дякую. Гарні фото. І шо, оті пару каменів то всьо шо там можна побачити?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Fenriz

ну ще там є залишки басейну де плавав сам дядько Гіля)

yar-79

В лісі є ще якісь залишки чи електро, чи вентшахт.

Caesar

м, на скільки я зрозумів бункер "підірвали" - знаючи розмах будівництва німців , та ще для самого Гіталера щоб повністю знищитий цей бункер потрібно багато вибухівки, отже декілька рівнів повинні були зберегтись...

чи проводяться там якісь розкопки ? і чи можливо самому варто копати?
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

yar-79

Підірвали лише ліфтову шахту, так що там все на місці.

Fenriz

без важкої техніки там нічого не відкопаєш)

Caesar

ммм, важка техніка не всюди пролізе де я з сапрекою прокопаюсь))

цікаво чому там не копають?
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

inkognito

Цитата: Цезар від 27.09.2010 20:49:42
ммм, важка техніка не всюди пролізе де я з сапрекою прокопаюсь))

цікаво чому там не копають?

1) багато мудрих було до тебе, у них теж саперки були...Ніхто про них не чув;
2) місцеві, котрі страшно проти розкопок, бо вважають же дух Гітлера вийде їм у кирниці, Євка Браун (чи йно її іпостась буде
зваблювати локальних мужланів на болота :) Сміх-сміхом, але направду про дане явище десь дуже розгорнуто читав;
3) не копають ІМХО = бо зверху нема ніц копати окрім арматури...кепсько звісно
4) зауважте, скільки років пройшло, а всередині нікого не було. Питання - чому? Направду, зважаючи на те, що потенційно
може бути внизу дане місце могло б бути перекопане вздовж та упоперек десь у часі винайдення першого транзистора
(себто його комерційного варіанту, промислового виробництва)
Resistance is futile

Caesar

так ось і я про  це , багато було а ніц немає(
легенди про духів і решту теж читав)

але ж чому влада бездіє, чи можливий там чорний хід про який не знають?

ну так я знаю що я наївний))
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

yar-79

Просто там мер Вінниці страхується, хоче кругленьку суму на рахунок від організаціїї, що буде займатись розкопом, тіпа на всяк випадок, бо німці там все замінували і намутили систему затоплення, і ніхто не зна, що воно може затопити і кого, окрім самого бункера...А хабара там має бути.
Читав десь що німців вибили відтам, але вони все-таки повернулись, вибили радянські війська жеби підірвати вхід, та знов відступили. Не думаю, що то всьо просто так зорганізовувалось, заради сміху.

Caesar

в мене ще одна мега крута гіпотеза)))

хоч і мало віриться в затоплення всього підряд, але вихід до бугу мабуть є , як один з варіантів це вхід через водні артерії.

В союзі любили будувати довгі підземні  ходи а в Нім., на вашу думку можливий хід до ставки Герінга ?
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

YserL


Le-i-3o

Був там 12 травня, маю аналогічні фото, потім закину.

Хочу додати від себе про добирання, якщо ви уже у самій Вінниці вам не обовязково добиратись на Автовокзал, вам потрібно добратись на зупинку Водоканал, це фактично початок траси на Житомир, там є шось типу автостанції там і маршруток побільше буде окрім Калинівської, вартість проїзду до Кемпінгу 4 грн.

Взагалі з Водоканалу можна за 40хв а мож і менше пішки зайти.
Він копав, і ти копай!!!

shpalich

Чув по теликуне повню точно по якій програмі бо то трохи давно було,шо там проводили якісь експеременти над людьми і шо якийсь чи то поверх чи
то сектор №3 відкрити не можуть чи не хочуть,
бо якийсь екстрасенс каже шо там страшне зло і коли його відкриють то буде піпєц людям,а з супутника та частина бункера проглядується
як чорна пляма. :-\
файно

286 Гості, 0 Користувачів