Змаганя, квест, чи якось так.

Автор Le-i-3o, 28.05.2012 17:43:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Le-i-3o

Хотів запитати а чи ніколи не виникало ідеї провести змагання чи швидше квест так би мовити на кубок Explorer.

У декілька етапів, забігів , дистанцій чи щось у цьому роді. Позмагатись між собою у дружньому форматі  на спортивно-дружній інтерес, створити декілька команд серед учасників форуму і в бій. Придумати якісь декілька етапів які би проявили наші знання у декількох напрямках у яких працюємо, також знання краєзнавства і щось у цьому роді.

Як вам така ідея мені б цікаво було б в такому участь прийняти?
Він копав, і ти копай!!!

wunaro

шось типу "форт буаяр" по львову повезти цікаво б було

Golem

Подібні ідеї не нові, квестів у Львові є дохолєри, тільки бери і змагайся. Навіть Бескид колись проводив квест :) Як наслідок майже всі цікаві обєкти аж кишать написами "8DL" "Stop" i "41QN".
Дігери всіх країн єднайтеся!

Le-i-3o

Я не пропоную стандартного квесту, чогось такого що всім надоїло і проїлось. Не бігати все за один день а розбити на певний проміжок часу.

Я в принципі не орієнтуюсь у всіх напрямках нашої діяльності, проте я собі це уявляю приблизно так:

Декілька етапів, скажімо два з них це Полтва і Лощина, щось типу орієнтування і знаходження прапорця чи маячка якогось. Наступний скажімо на знання  міста, по типо знаходження якогось цікавого барильєфу чи ліпнини, щоб включало і історичні знання.

І скажімо ще один етап у місті, це вибір якогось неприступного обєкта і завдання потрапити в нього, де оцінюватись буду методи потрапляння, вміння домовитись з ким треба.

Потім покидаємо місто і проводимо два етапи, скажімо перший вибираємо якусь вершину і яка група як на неї вийде, абож задаємо дві точки і переміщення між ними, хто який маршрут обере як його пройде, де оцінювати і підготовку і швидкість і якість вибраного маршруту.

І скажімо взяти Яворівщину як другий етап поза містом тут маємо відносну "рівнину", тут теж взяти якесь орієнтування вибір маршруту між двома точками.

Або ще можна щось у Миколаєві організувати.

Ну якось так, етапи проводити можна не одночасно а врізний час для прикладу, в Карпатах може бігати по дві команди а інші дві в цей час у Львові.
Він копав, і ти копай!!!

RoMeL

Я колись піднімав таку тему, але тоді не було бажаючих і вона заглохла  :(

http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,2866.0.html
Fruere vita, dum vivis

Le-i-3o

Перечитав, цікаво, якщо приймаєтся участь комерційного спонсора стає ще цікавіще)

Я ж пропоную обмеження по кількості учасників в команді скажімо 6. З конкретно вибраним головуючим команди.

І всештаки додати Карпати і Яворівщину(її цікаві Лісі місцями важко проходятся).
Він копав, і ти копай!!!

166 Гості, 0 Користувачів