Монумент "Колтівського прориву" паранормальна зона

Автор Sensei, 29.05.2012 01:18:55

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Sensei

Недалеко від Золочеву (між селом Єлиховичі та  Сасів ,Золочівський район) є невелика місцина на якій вібвулась битва за  Колтівський прорив
є невелике селище, на скільки стало відомо живуть там досить мало людей (можливо вже і не жиють)це мало важливо.
Місцина відома своєю досить таки високою паранормальною активністю,наслуханий не тільки від народу але і від друзів.
Присутній людей,тіні,обєкти,димка,голоси,психічна неврівноваженість.
Обєкт досить цікавий і думаю заслуговує на обслідування.

Думаю розбити лагер на одну ніч.

Сам не бував,але є гарна подруга яка була там та відчувала все це на власну шкіру та мізк(також є свідок в якого був досить таки сильний паранормальний контакт,проте він знами не буде спілкуватись)цю історію вона зможе росказати нам по дорозі до обєкту.
В наших кругах обєкт більш відомий під назвою  "Барвінок"

Хто  хоче підєднатись???
В пів кілометру до обєкту також є Центр Космічного Звязку "Азимут" ,хоча він і робочий але можливо  попасти вийде.

Координати : http://wikimapia.org/#lat=49.8495232&lon=24.9354262&z=16&l=37&m=b
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

Bottlehunter

На коли плануєш їхати?

Я біля "Азимуту" був, десь два роки тому. Говорив з охоронцем, він казав, що якби домовитися попередньо з керівництвом, то може б і вийшло на екскурсію потрапити. А ти з Золочева сам? Не маєш нікого знайомого, щоб до "Азимуту" провів?
Най жиє Гуцулія!

Dima_Bear

"Азимут" обєкт цікавий, було б непогано на екскурсію чухнути...

Sensei

Цитата: Bottlehunter від 29.05.2012 11:08:11
На коли плануєш їхати?

Я біля "Азимуту" був, десь два роки тому. Говорив з охоронцем, він казав, що якби домовитися попередньо з керівництвом, то може б і вийшло на екскурсію потрапити. А ти з Золочева сам? Не маєш нікого знайомого, щоб до "Азимуту" провів?

Десь ближче до повного місяця,тоді все відбувалось в повний місяць.Аби не гавкали на мене точнішу адресу скажу у вечері.

Сам з Золочева,про Азімути - спробую щось знайти
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

425 Гості, 0 Користувачів