Поїздка у Вінницю (обговорення)

Автор Roy, 30.05.2012 00:16:09

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Roy

Особисто мені місто сподобалось. Банально, від знайомства з подарованими трамваями. Дороги, та все інше також запам'яталось, а також ціни на таксі. Приємно вразило. Ну і чистота вулиць.
В багатьох відношеннях Львів, порівняно з Вінницею "нервово курить в стороні". Нажаль.  :(
Meine Ehre heißt Treue

YserL

Таксі справді вразило. Бомбили на вокзалі мають ціни на 5 грн більші ніж по виклику)
Користувалися Бліц-таксі (555-444, 8-098-44-44-004), подача протягом 2-3 хв.
Доки говориш з оператором, то машинка вже підїжає.
Витрачали на проїзд 16, 19, 25 грн максимум.
Диспечер говорить на такій швидкості, наприклад:
Пирогова, 23 - якщо наприклад відкликниться 64 то машина вже підїжає
Пирогова, 23 - хто відкликнусвя за 5 хв буде
Пирогова, 23 - до 10 хв буде

Le-i-3o

Великий плюс нічні маршрутки, вартість нічного проїзду збільшується на одну гривню тобто 3,50.

Справді якщо рівняти з Львовом то Вінниця виграє, а ми залишаємось трішки позаду.

Кількість торгових центрів зашкалює, наш Кінг Крос залишаєтся далеко позаду в порівнянні з найбільшими. Попри торговий центр на кожному кроці, в прямому розумінні цього слова та завжди купа людей і це все навсього на 365 тисяч населення.
Він копав, і ти копай!!!

Le-i-3o

Друзі, можливо хтось буде у Вінниці у неділю? з першої по 23 буду тинятись по місту, вечером звісно на фонтан, також на Сабарів планую зїздити.якщо хтось випадково буде там був би радий компанії.або ж хтось має бажання з'їздити туди в неділю і там вже зустрітись?

Він копав, і ти копай!!!

Lesyk

Цитата: Le-i-3o від 31.07.2012 13:08:58
Друзі, можливо хтось буде у Вінниці у неділю? з першої по 23 буду тинятись по місту, вечером звісно на фонтан, також на Сабарів планую зїздити.якщо хтось випадково буде там був би радий компанії.або ж хтось має бажання з'їздити туди в неділю і там вже зустрітись?

Якщо мої інші наполеонівські плани не виканають -  я б поїхав

Le-i-3o

Він копав, і ти копай!!!

gribkoff777

Були з Zelja у червні у Вінниці -- не сподобалося. Місто, може, і нічого, але люди хамовиті, трамваї - без реклами ;D, готель попався - хостел для бомжів, пересування містом на авто - утруднене, бо дуже часті знаки "розподіл руху по смугах", тягучки. Вервольф - нічого особливого, кілька валунів залізобетонних, хіба-що аура...  :)
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

300 Гості, 0 Користувачів