Чортова скеля

Автор Hellmark, 06.07.2009 20:49:47

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Hellmark

Чортова скеля

Знаходиться у Винниківському лісопарку. Є найвищою вершиною в околицях Львова – 414 м над рівнем моря.

inkognito

ааа...курча і тама були, але не завадить ще раз сходити
Resistance is futile

Hellmark

ага, суперове місце, жаль на фото далеко не всі цікавинки того місця(

inkognito

   і Чортова некоректна назва історично...
Resistance is futile

Hellmark

А яка історична назва??

inkognito

 почитай тут, на форумі - є точно! Чертова - як "межа" здається...Брешу, "Четові", де чатували на ворога
Resistance is futile

cdromchyk

Цитата: inkognito від 06.07.2009 21:09:59
"Четові", де чатували на ворога
Ага, я теж знаю це місце, як "Четова скеля". Одного разу там познайомився з любителями "альпіністами", то навіть дали були попробувати зі спорядженням спуститись з гори вниз... Прикольно було! Але коли я там був останнього разу було дуже нагаджено...  :(
діггер "любитель" - cdromchyk

Golem

Фото Експлорера. Вже десь колись були на цьому форумі, тим не менше. Думаю в цій темі вони будуть актуальні, тим більше шо в нас багато людей люблять копати.

Теж якийсь засипаний вхід на самих Чортиках. В кого які ідеї? Якшо зроблений з литого бетону а не каменю - найімовірніше укріплений ДОТ 1 світової війни.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Hellmark

Теж схиляюсь до думки що це дот. Нажаль не побачив там такого(((
треба колись сходити і дослідити це місце. Впевнений що має бути інтересно.

Stinger

Однозначно треба розрити та подивитись! хто зголошується на це?

Hellmark

Я можу піти, жаль буде таке пропустити і в цьому не приймати участь.
тільки от з часом проблеми, не так і багато його в мене((((

Dexter

Я піду зрадістю...нарешті сесія закінчилася можна трошки і порити=)

От тільки скажи коли=)

zelja

я само собов з вами  :)

Hellmark

Може якось на наступному тижні зберемось?(знов ж таки не визначився коли сам можу(((()

inkognito

От як визначишся - так і роби тему в "Планах"  :)
Resistance is futile

xFaNaTx

На Чортовій скелі була колись Вежа деревяна яку зняли через аварійність так що може бути що це невеликий дот

Chuhaystur

Якщо це дот, то поблизу маю бути бійниці. . . Вони, звичайно можуть бути засипаними. А ше мала б бути хоча б елементарна вентиляція.
    П.С. +1  Я з вами! 
        П.П.С. (але з 17 до 19 числа я в Києві, тому не зле було б зібратися до або після зазаченого терміну)))) ;)
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

yar-79

Цікава річ, а що з там тей строне? І про дерев"яну вежу розкажіть, давно зняли? Треба буде на старих мапах глянути в мене є триверстовки 1870 року, подивлюсь. Я б теж туди навідався...

xFaNaTx

Про вежу знайшов в книжці також якщо б було дуже цікаво міг б подивитись в архіві

yar-79

Маєш доступ до архіву? Мені б дуже потребовало деяки карти звідти (скани звичайно ;))О то б пива з мене було, ціла діжка!

290 Гості, 0 Користувачів