Про Ніштяк

Автор Golem, 24.02.2009 20:28:01

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Шо таке Cправжній Ніштяк

"
Что такое ништяк

Ништяк на молодежном сленге означает «все хорошо», «все в порядке», то есть нечто приятное, хорошее. Слово «ништяк» может выступать как в значении слова-междометия, так и в значении вводного слова.

На самом же деле, происхождение данного слова, конечно же совсем иное, а именно: «Ништяк» - всегда означал именно промежуток между влагалищем и анальным отверстием, в дальнейшем, словом «ништяк» отвечали на вопрос о состоянии дел, когда они, эти самые дела шли плохо, то есть ни в «П», ни в «Ж», посередине... и лишь в наше время, с легкой руки молодежи, оно стало означать чисто обратное, противоположное значение.
"
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

Я те саме чув, тілько звалось воно не "ніштяк", а "ПРОСАК", типу "попав в просак"
Resistance is futile

SOC

Саме так,просак  а ще ДеЦл-означає той же проміжок. Дуже звучить воно в контексті про американського менеджера- затятого кар"єриста, який "прямував до мрії і попав в prozak", у якогось ыз сучасних авторыв, можливо Пелевіна, а можливо і просто з удаву.
Я не тормоз- я повільний газ

yar-79

Децл - це міра об"єму, непам"ятаю в який країні. Ніштяк явно переплутали з просаком - це точно! ;D А ніштяк пішло з зонівського жаргону. Після того як чоловічий половий орган береться вздовж обома руками, все що залишається на зовні (якщо залишається), називається "ніштяк" і є предметом гордості в"язня ;D ;D ;D Колшись мені це розказала одна людина яка провела біля десяти років свого життя в тих "дивних" місцях! Тепер слово "шняга" і "ніштяк" не використовую!

396 Гості, 0 Користувачів