Карта Львова і області нашими очима!

Автор Chuhaystur, 16.08.2009 20:17:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Я думаю що це міг би бути комерційний проект, з привязкою до тематичного сайту. Подорожі, цікаві місця і тому подібне. Дігерство, які і більшість урбаністичних об'єктів що представлені на нашому ресурсі - це взагалі інша ланка, розрахована на окреме коло людей і звязувати з такою картою не варто.

Meine Ehre heißt Treue

Theslavik

так як цитую "сьогодні о 17 годині вхід у лощину було замуровано" то створювати усім доступну карту де позначено всі об'єкти такого типу це свідоме руйнування цього форуму і предметів що на ньому обговорюються, тим більше всі "готуються" до Євро 2012 і ще чого доброго вздумають наводити от такі "порядки" по всьому місту.

Mike

ПОвторюю, ці об'єкти можна показувати лише провіреним користувачам(що не робиться, робиться в першу чергу для себе).
А загалом, що ідея такої карти вам не цікава - ясно  :)

Dima_Bear

як на мене непоганий зразок зробити щось типу такого, одразу є категорії  бо тема "я знаю місце" хороша та все ж на карті виглядає наочніше.
http://zrt.ru/urbanmap
Створити можливітсь переглядати і додавати обєкти перевіреним користувачам.


Mike

Час від часу думав на тему карти і взявся таки робити подібну карту. Правда не стільки дігерську скільки туристичну - наноситиму все що може бути цікавим для відвідання =)
В першу чергу цікавить створити таку собі базу даних цікавих об'єктів України(ну принаймні західної) і нормально її категоризувати за розташуванням, типами об'єктів та рівнем цікавості.
Забезпечити то всьо нормальними описами - непосильна робота... Але якщо робити:
- коротенький(2-3 речення) опис суті об'єкту;
- кілька фото;
- кілька посилань на нормальні описи кудись в нетрі інету;
- ну і звичайно інформація щодо розташування, категорії, цікавості і т.д.
то мені видалось цілком реальним створити таку карту+базу за кілька місяців :D
Наразі натхненно пишу код у вільний час :-\

Drusja

Це типу має бути аналог вікімапії в масштабі України чи Львівщини?
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

YserL

Давайте проапгрейдимо
http://explorer.lviv.ua/db/
до версії 2,0
де буде карта вікімапії, де будуть  наші шари.
розширити категорії.

Mike

Цитата: Drusja від 23.05.2012 09:35:42
Це типу має бути аналог вікімапії в масштабі України чи Львівщини?
Не аналог, на Вікімапії взагалі все без розбору нанесено, категоризація залишає бажати кращого.
Мені хочеться мати карту де чітко й конкретно можна побачити, що цікавого є в даному районі, які ще об'єкти можна було б відвідати їдучи кудись. Також на меті систематизувати наявну інформацію, ато читаєш про щось, слюнки течуть, а коли доходить до їхати то потім хз де то читав=/ А ще впевнений що перегрібаючи інтернет і наносячи об'єкти на карту відкрию для себе багато нового.

Та й взагалі Вікімапія функціонує лише на базі Гугл-супутнику, я хотів би зробити можливість як багатьох карт-підстилок(всі карти Гугла, Яндексу, ОСМ, Візіком, Кілометрівка) так і можливості показу об'єктів інших систем(почну з фоток Пікаси, об'єктів Вікімапії, Вікіпедії та карти погоди+прогнозу погоди).
Окрім того хочу в перспективі нанести марковані маршрути Карпатами та зробити можливість показувати на карті загружені GPS-треки.

Цитата: YserL від 23.05.2012 10:46:50
Давайте проапгрейдимо
http://explorer.lviv.ua/db/
до версії 2,0
де буде карта вікімапії, де будуть  наші шари.
розширити категорії.
Я тільки за)

152 Гості, 0 Користувачів