Туристична карта України

Автор Mike, 05.06.2012 12:59:43

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Mike

Частково логічне продовження теми "Карта Львова і області нашими очима!", проте створив нову вітку оскільки мова йде не зовсім про одне й те саме.

Сама туристична карта міститься тут.

Давно хотів зробити щось подібне. В першу чергу тому, що такою картою мені зручно користуватись самому ;D
З можливостей карти:
1. Повно слоїв карт, а саме карти Гугла, Яндекса, ОупенСтріту(ОСМ), Візікому та 2 топографічні карти(кілометрівки). В принципі можна додати ще(Мета, Мапія, Yahoo, Бінг т.д.), але я не дуже бачу в тому сенс, оскільки слабо уявляю як вони можуть бути корисні.
2. Шар об'єктів з Вікімапії(правда працює поки тільки в Мозіллі та Хромі =( ).
3. Шари картинок та погоди sinoptik.ua.
4. Лінійка, що міряє відстань напряму, дорогами, а також висоту на рівнем моря та перепад висот.
5. База даних з туристичними об'єктами. Вони позначаються на карті маленькими кружечками, клікнувши по кружечку відкривається стислий опис, пару фоток, рівень цікавості об'єкту та лінки на описи.
6. Туристичні об'єкти можна фільтрувати фільтром. Заодно фільтр відіграє роль легенди, оскільки на ньому розписано що який значок значить.
7. Додавати нові об'єкти, редагувати інформацію про вже існуючі, оцінювати рівень цікавості - може будь-хто.

В карті є ще кілька неприємних багів(як то відмова Вікімапії грузитись в Опері та ІЕ), не говорячи про те що хочеться добавити карті куди більше можливостей. Але я до 14 червня їду на море і зараз часу робити щось вже немає. От подумав викласти те що є, щоб ви глянули і розказали що думаєте :)

Зараз в базі десь під сотню об'єктів, які я використовував для тестування. Як приїду додому то буду додавати в базу масово цікаві для відвідування об'єкти, всі які знаю/нарию в інтернеті. Ну і звичайно правити та розширювати функціонал.

П.С. Ну і повертаючись до "карти нашими очима". Не думаю що на публічну карту варто наносити об'єкти як то бомбосховища, бункери, РЛС, військові частини і т.д. Можна було б зробити приховані категорії, до яких би доступ був лише у користувачів форуму з відповідними правами, відповідно можна було б переглядати на карті їх як разом з основними туристичними об'єктами так і окремо лише об'єкти форуму. Можна було б позначити на карті буквально кожну тему форуму.
Якщо буде до такого інтерес - то міг би взяти на себе все програмування та нанесення значної частини об'єктів.

YserL

Треба подумати, як обєднати функціонал в одне ціле із існуючою База об'єктів.
Можемо надати опис до існуючих полів /бази, і розширити її.
DB+BL+BackEnd на мені може бути. UI може бути на тобі. :)

Mike

Цитата: YserL від 05.06.2012 18:04:21
Треба подумати, як обєднати функціонал в одне ціле із існуючою База об'єктів.
Можемо надати опис до існуючих полів /бази, і розширити її.
DB+BL+BackEnd на мені може бути. UI може бути на тобі. :)
Я тільки за.

246 Гості, 1 Користувач