Шукаю майстра по обробці металу.

Автор Sensei, 03.06.2012 03:56:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Sensei

Потрібна людина яка зможе з куску металу зробити ось такі рами!!!
Приблизний розмір 8х8 см

Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

Skip

Думаю на мотозаводі можуть таке зробити. Знайомих не маю. Рік тому була потреба деталь виточити, то заходив на територію і питався в перехожих де то можна зробити  :) Завели мене до якогось діда, він за годину зробив все що треба за доволі помірну суму.

Alter

Якби дядько Sensei був трох знайомий із технологією виготовлення подібних деталей, то знав би, що із суцільного кавалка металу такого вирізати ніхто не стане. Для того спочатку лиються заготовки, а потім у відповідальниз місцях знімаються припуски - фрезеруються, розточуються, розвертаються і т.д. Ніякий фрезеровщик пиляти таку болванку не стане і не зможе. Хіба який камікадзе із купою лишніх інструментів, які потім підуть спати.

У зв"язку з тим продумай щось із простішою геометрією ,чим би функціонально можна було  замінити сію заПчасть.

П.С. Якщо не секрет, від чого то є?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Sunkatalano

Знаю кількох людей, що працюють із металом, але для початку потрібні креслення...
ЦитуватиП.С. Якщо не секрет, від чого то є?
Теж турбує то питання)

YserL


US5WEO

Якщо з люмінію, то може хтось і зробить, але чи буде видєлка коштувати шкурки)

Sensei

Це повино бути з латуні або сталі.

Доречі не завжди рама виливаэться,інколи реально робится з цільного куску металу,хоча перше і в правду легше.

Це э рама для тату машинки,я складаю машини,тому відповідно сильно і не переробиш.

Креслення э.

Skip дякую ,якось завітаю:)

П.С Вибачаюсь що пишу все в купі,а не цитую,сижу з смартфона.
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

Sunkatalano

ЦитуватиКреслення э.
Тоді, якщо цікавить скинь креслення на пошту (відписав в ОП). Я запитаю, чи можна зробити.

Synoptyk

В Куликові є ливарна майстерня. Постійно замовляємо у них литво. Пишіть в приват можу скинути телефони. 
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

244 Гості, 1 Користувач