Велопокатушка на оз. Озірце (Обговорення)

Автор Golem, 11.06.2012 16:02:44

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Дякую за гарний і грунтовний звіт. Для тих хто захоче повторити корисним буде карта маршруту промальована, наприклад, поверх кілометрівки і приблизне орієнтування по часу: за скільки і куда ви попали.

Від себе додам що зі Львова зручно добиратися Мукачівкою в Воловець і звідти велосипедом через перевал в Міжгіря і далі в Синевирську Поляну бла бла бла
Дігери всіх країн єднайтеся!

Bottlehunter

Класна подорож, класний звіт. Поплюсував. Хотілося би ще побачити ще трек поїздки.

А як, до речі, трубоукладчик, що втік згори донизу? Знайшли його?
Най жиє Гуцулія!

Epidemik

Найближчим часом закину і карту, і маршрут, і приблизний час. Думаю хорошою ідеєю буде відмітити цікаві місця, на які варто звернути увагу, або де доцільно буде зупинитись! так як відгукнулись троє знайомих з Львова, то в мене є підготовлений маршрут і з Воловця, з картою, розкладом електричок і всією інформацією, але це трохи згодом.
Дуже жаль, але приїхати ніхто з них не зміг...ще раз вибачаюсь, маю невідкладні справи, думаю вже завтра все буде зроблено.
Як тільки сяду за свій комп, все скину і поясню!!
Щодо трубоукладача, то похід відбувся, пошуки зірвались, але взнав інформацію, яка відкинула зміст пошуків.
Думаю цікавіше вже буде, якщо підготую мінімальний звіт, і знайду деяку інформацію в інтернеті.
чому я не сокіл, чому не літаю

gribkoff777

"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

inkognito

Resistance is futile

Epidemik

ні, їстівного ні одного, а в грибах розбираюсь я не погано!
ці 2 купки що є на фото, насправді отруйні, не знаю справжньої назви, латинської і так далі, але це є типу пародія на всім відомий білий гриб, правда різниться мінімально або більш бурим, або більш фіолетовим тоном забарвленням, а відрізнити найлегше відломавши чи відрізавши кусок гриба, так як він одразу ж починає синіти, або ставати фіолетовим.наскільки знаю він є дуже отруйним, і в народі його називають Чортовим грибом (можливо не тільки в народі)
чому я не сокіл, чому не літаю

inkognito

Цитата: Epidemik від 11.06.2012 20:36:53
ні, їстівного ні одного, а в грибах розбираюсь я не погано!
ці 2 купки що є на фото, насправді отруйні, не знаю справжньої назви, латинської і так далі, але це є типу пародія на всім відомий білий гриб, правда різниться мінімально або більш бурим, або більш фіолетовим тоном забарвленням, а відрізнити найлегше відломавши чи відрізавши кусок гриба, так як він одразу ж починає синіти, або ставати фіолетовим.наскільки знаю він є дуже отруйним, і в народі його називають Чортовим грибом (можливо не тільки в народі)

Дякую, тому властиво і питав. Хоча на фото явно не білий гриб, і явно не пародія на нього. Схоже на козарик-переросток, чи ше фіг шознає. Зміна кольору нічого не каже - здається польський гриб, аналохічно міняє колір - і від того отрутним не стає. І то точно не сатанинський гриб, ЗУБ даю. Хоча я також не розуміюсь так шоб дуже, дописано в світлі цього. Ще раз дякую!
Resistance is futile

Epidemik

І все таки повір мені, це саме він, на фото не видно можливо, але так як до 8 класу я ріс в лісі скажем так, і на день двічі ходив на гриби, його розпізнавати я вмію, так що на фото це саме він!)) як і ти, теж ЗУБ даю, бо впевнений на всі сто ;D
І не козарик це, теж тобі можу сказати впевнено)) і не "сатанинський" а "чортовий" або "чортів", але наголошую це народна назва! Щодо польського гриба, то незнаю, не чув про такого, хіба що трохи іншу його назву :)

чому я не сокіл, чому не літаю

inkognito

ну не будемо сперечатись, тобі там на місці дійсно видніше було
Resistance is futile

Le-i-3o

А як щодо моховика? А якщо у нього був відтінок ближче бо бузкового під шапкою то це якась "заяча губа".
Він копав, і ти копай!!!

T.a.Z.z.Z

В народі "синяк", ящо при розломі чи при натиску синіє то він. Він зовсім не отруйний, їсти можна, просто потрібно 2 рази зварити бо гірчить він.
видалено адміністрацією

Le-i-3o

Його найкраще відмочити з пару годинок тоді він стає білий, і коли відварювати він не синій)
Він копав, і ти копай!!!

Epidemik

Цитата: Le-i-3o від 12.06.2012 11:41:43
А як щодо моховика? А якщо у нього був відтінок ближче бо бузкового під шапкою то це якась "заяча губа".
не видумовуйте, яка заяча губа, кажу ж це Чортів грив :)
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A7%D0%BE%D1%80%D1%82%D1%96%D0%B2_%D0%B3%D1%80%D0%B8%D0%B1
на фото не видно, але запевняю, це чортів гриб, я ж його в руках тримав, і мав з ним справу раніше, так що можу стверджувати точно)) на фотці вікіпедії трохи не характерна для цього гриба фотка, але сама інформація...отруйний)
Можливо і можна його їсти прокипятивши декілька раз, чи відмочивши, але це не по моїй часті ;D



чому я не сокіл, чому не літаю

269 Гості, 0 Користувачів