Ліквідаційні роботи на ЧАЕС влітку 1987 року

Автор Akella, 08.07.2009 22:01:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Akella

знайшов в себе плівку,яку робив мій дятькоколи був ліквідатором на ЧАЕС,відсканував самопальним сканером,якість хренова,але звиняйте,чим хата багата

Скачати всі 37 фото можна звідси (1,2Мб)

А також ось посилання на альбом вконтакте чи 118МБ нестиснених фото з Аплоад.Ком. Юа



Akell me nice!

inkognito

Resistance is futile

inkognito

+ жирний від мене! принось плівку - спробуємо пересканувати на чомусь напів-професійному хоча б!
Resistance is futile

YserL

+ від мене. цікаво чи плівка фонить.

inkognito

буш мав де попробувати свого самопального дозиметра!  :)
Resistance is futile

Akella

принесу на наступній зустрічі))))
не думаю що плівка фонить,хоча хтозна. ;D
Akell me nice!

zelja

і + від мне зачот
просто артефакт  ;D

Golem

Зачот однозначно.

Про сканування. Фотостудії типу Фотонова надають послугу сканування плівки своїм сканером. Якість виходить така ж, як ніби то було зроблено цифровим фотіком. шо й не дивно. Адже тепер навіть плівку спочатку сканують, а потім друкують.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Akella

Akell me nice!

Golem

Використання порад звідси дозволило зменшити архів з 118 МБ до 1МБ без суттєвої втрати якості :) Рекомендую так само робити і всім іншим учасникам форуму.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Akella

Akell me nice!

inkognito

 Та, Irfan View чудова програмка, та й безкоштовна. Вже довгий час нею користуюсь - правда тисну фотки для Picasa до роздільної здатності 1632х1224, на форум відповідно ще меньшу розділку ставлю - 800х600 або 1024х768 - для постів достатньо по шию і не засмічує форум. Хто хоче більше - то має лінк на пікасу, а бажаючі мати Full-Size пишуть на асю або пошту  :)
Resistance is futile

Golem

Цікаво, чого одні фотки сині, а інші сірі? Сірі то в будні а сині - на вихідні, чи як? :) :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

Вихідних значно більше (синіх), що не може не радувати  :)  - тра було якусь рекреацію мати, радіонукліди вивести тощо  :)
Resistance is futile

Akella

от чого не знаєм-того не знаєм))))плівка вроді стандартна,"свема 36"))))
Akell me nice!

Akella

відсканив в нормальній якості,краще вже,здається,нема куди))))
   
65,7 метра


http://upload.com.ua/get/900951177/
Akell me nice!

Romchick

Akell'і най-най більший мега ріспект зі всіх най-най більший мега ріспектів!!

Dexter

Підтримую всіх.Акела тобі великий жирний + =)))

Фотки такого типу важко знайти=)

atlas1975

Автор молодець шо порився в сімейному архіві. Звісно, ЧАЕС це подія тисячоліття, і її документалістика ще не завершена. А ось про сімейні фотозбірки можна сказати окремо. Річ в тім, що в багатьох є старі фотонегативи. З появою слайд-модулів в сканерах чимало людей почали провіряти "надбання поколянь". Не тільки ЧАЕС може бути цікавим тлом - це можуть бути вулиці Львова в радянські часи, та інших міст та місць - бо час невгамовно йде (а для когось і біжить...). Звісно я не не совєтофіл, але ті 50 років "світлого майбутнього" прожили наші батьки (діди), і в їх об'єктив Зенітів, Києвів, Лейок, Ломо та Федів попадало крім них та нас з вами чимало цікавих місць та споруд, цілої купи яких із них вже немає... І на відміну від ретро світлин сторічної давнини, вище згадані фото, ще є кому прокоментувати, принаймі зараз...

Roy

Ось нарив кілька фото, періоду завершення будівництва "укриття", знімалось одним із ліквідаторів
Meine Ehre heißt Treue

282 Гості, 0 Користувачів