Велопокатушка по Криму

Автор Epidemik, 17.06.2012 20:06:24

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Epidemik

Велопокатушка з Феодосії до Севастополя. На все про все десь тиждень часу, не спіша, з затримками в прикольних місцинах, і так далі)
Їдем через Судак, Алушту, Ялту, Алупку. Шлях наш лежить по трасі, ночувати будем в палатках на березі.
Хто може порадити цікаві місця, які б можна було відвідати, в тому числі місця для ночівлі на гарних пляжах, і тому подібне, буду радий внести в свої плани :)
чому я не сокіл, чому не літаю

Golem

Я колись робив те ж, тільки автом. Їхати в розпал літа по криму - дуууже жарко. Ось опис місць
Дігери всіх країн єднайтеся!

Epidemik

Дуже дякую, інформація пригодиться)
Ну з жарою нічого не зробиш, вимушені будем терпіти :-\
чому я не сокіл, чому не літаю

Golem

Зазвичай літо в криму це пора для тюленів і пляжно-кондиціонерного відпочинку. Крим туристичний це Весна і Осінь.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Epidemik

Та шарю звичайно :) Минулого року це не завадило проїхати ще більший і складніший маршрут (правда іншою трассою), а весна і осінь занадто проблематичні з часом, так як навчання і робота не дає змоги відлучитись, єдиний час за все літо випадає саме зараз :-\
В любому випадку залишимось задоволені, матимемо купу вражень і "чоткій" загар ;D
чому я не сокіл, чому не літаю

axizep

оу,було б класно долучитись,я теж мав такі плани цим літом покататись по криму на вєліку.зготувався вже повністю (купив собі ,крім заднього, ще і передній багажник і сумки на нього).
не сподівався що тут народ про таке заговорить.
скільки вас є?
цікавить ще питання з квитками на поїзд... кажуть що тяжко цього року їх рішати...
Slavko

inkognito

Цитата: axizep від 18.06.2012 15:47:04
оу,було б класно долучитись,я теж мав такі плани цим літом покататись по криму на вєліку.зготувався вже повністю (купив собі ,крім заднього, ще і передній багажник і сумки на нього).
не сподівався що тут народ про таке заговорить.
скільки вас є?
цікавить ще питання з квитками на поїзд... кажуть що тяжко цього року їх рішати...

Акурат файно, 1256 на момент цього допису. Число ніц не нагадує? Вони усі твої - просто переконай їх!
Resistance is futile

Stinger

В тему, купляли з Zed-ом сьодні квитки, я два на Херсон, він на Симферопіль, взяли без проблем, я купляв прямо на сайті Квитки.юа, оплата через приват24, він на пряму в кассах, якщо брати за 45 днів, то проблем не буде, квитки в систему залізниці додаються не всі одразу, а по вагону-два в день, або по мірі закінчення квитків які вже є в системі. До прикладу ранком були квитки тільки на один вагон, вони вже закінчувались, а в 10 годині з'явилися квитки ще в один вагон, так що вважаю цю проблему надуманою :)

YserL

Цитата: stinger від 18.06.2012 23:16:16
В тему, купляли з Zed-ом сьодні квитки, я два на Херсон, він на Симферопіль, взяли без проблем, я купляв прямо на сайті Квитки.юа, оплата через приват24, він на пряму в кассах, якщо брати за 45 днів, то проблем не буде, квитки в систему залізниці додаються не всі одразу, а по вагону-два в день, або по мірі закінчення квитків які вже є в системі. До прикладу ранком були квитки тільки на один вагон, вони вже закінчувались, а в 10 годині з'явилися квитки ще в один вагон, так що вважаю цю проблему надуманою :)
В яких числах зед буде в сімферополі? Їде в севастополь?

Epidemik

Цитата: axizep від 18.06.2012 15:47:04
оу,було б класно долучитись,я теж мав такі плани цим літом покататись по криму на вєліку.зготувався вже повністю (купив собі ,крім заднього, ще і передній багажник і сумки на нього).
не сподівався що тут народ про таке заговорить.
скільки вас є?
цікавить ще питання з квитками на поїзд... кажуть що тяжко цього року їх рішати...
Нас пятеро, квитки взяли 3-4 дні тому, а саме з Ужгороду (правда сідати будем в Мукачеві, так порадились), зара вони не на руках, сказати ні номер поїзду, ні час виїзду зара не можу, памятаю тільки що 21го їдем.
чому я не сокіл, чому не літаю

Stinger

Цитата: YserL від 18.06.2012 23:30:22
Цитата: stinger від 18.06.2012 23:16:16
В тему, купляли з Zed-ом сьодні квитки, я два на Херсон, він на Симферопіль, взяли без проблем, я купляв прямо на сайті Квитки.юа, оплата через приват24, він на пряму в кассах, якщо брати за 45 днів, то проблем не буде, квитки в систему залізниці додаються не всі одразу, а по вагону-два в день, або по мірі закінчення квитків які вже є в системі. До прикладу ранком були квитки тільки на один вагон, вони вже закінчувались, а в 10 годині з'явилися квитки ще в один вагон, так що вважаю цю проблему надуманою :)
В яких числах зед буде в сімферополі? Їде в севастополь?

Я, десь в 10 числах серпня буду в Севастополі :)

ZED

Цитата: YserL від 18.06.2012 23:30:22
В яких числах зед буде в сімферополі? Їде в севастополь?
1.08 виїжджаємо із Mary, 2.08 будемо там, але одразу з вокзалу на бус і в напрямок Євпаторії. Можливо, впродовж відпустки і в Севастополь заглянемо. Було б непогано перестрітись десь в Криму з кимось із наших 8)

YserL

Пишу зараз із Севастополя))) Виїжджатиму з нього 24 червня в обід.

286 Гості, 0 Користувачів