У пошуках Печер. Ліс Між селами Верин, Курупсько, Стілсько Розділ.(обговорення)

Автор Le-i-3o, 20.06.2012 02:19:14

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Le-i-3o

Він копав, і ти копай!!!

onyx

+ Цікаві там місця, їх ще досліджувати і досліджувати :) А яка там порода, піщаник?

Le-i-3o

Ага, піщаник місцями з вкрапленнями якогось вапняку(це у печері старого Роздолу) чи ще якоїсь органіки що на дні моря осідала.
Але тут тре точно визначити який з піщаників?

А нарахунок досліджень то у цьому Лісі кожен яр і русло по якому вода ходить пройти треба, там думаю ше сюрпризів і сюрпризів :)
Він копав, і ти копай!!!

yar-79

Будеш ще в тому лісі, дивись ще за залишками валів городищ, та кераміки під ногами. Буду дуже вдячний за інфу. За звіт, однозначно плюс!

T.a.Z.z.Z

Дійсно ці ліси багаті на виступи породи і т.д
Один знайомий дядько ще минулого року ходив з картою і відзначав усі печери(як рукотворні так і  природні) і виступи, якщо потрібно буде можу телефончик дати.

А щодо валів і кераміки: бігав по тих лісах разів зо 100, але чого схожого не бачив, тільки над Стільськом.
видалено адміністрацією

Le-i-3o

Цитата: yar-79 від 20.06.2012 23:10:56
Будеш ще в тому лісі, дивись ще за залишками валів городищ, та кераміки під ногами. Буду дуже вдячний за інфу.

Чесно кажучи ніколи уваги на те що могло б бути валами уваги не звертав, тепер буду фіксувати.

Цитата: T.a.Z.z.Z від 20.06.2012 23:21:42
Дійсно ці ліси багаті на виступи породи і т.д
Один знайомий дядько ще минулого року ходив з картою і відзначав усі печери(як рукотворні так і  природні) і виступи, якщо потрібно буде можу телефончик дати.

А щодо валів і кераміки: бігав по тих лісах разів зо 100, але чого схожого не бачив, тільки над Стільськом.

Щодо твого знайомого то було б цікаво глянути на його знахідки.

А щодо печер то мене цікавлять природні, а вони як свідчить практика у цьому районі можуть бути тільки тектонічні, єдине що заставляє сумніватись це Прийма там робота води явна. А рукотворні гроти а не печери бо таких просто немає(якщо керуватись офіційним визначенням печери).

Цей ліс можна розділити на дві частини ближче до Стільсько можна побачити діяльність хорватів, найдальше де зустрічаются рукотворні гроти їх періоду це Розвадів. А територія лісу яка ближче до Верина і Крупсько там залишки діяльності первісних людей часів літнього табору Прийма.
Він копав, і ти копай!!!

T.a.Z.z.Z

Добро, я тоді візьму в нього номерок і передам тобі.

Щодо природних знаю що є одна між дорогою Стільсько - Дуброва і дорогою Ілів - Старий Розділ, цей дядько давніше показував те місце.

Якщо знаєш якусь інфу про виступ породи і печеру біля Розвадова, розкажи будь добрий, був там теж багато разів і завжди цікавило що то таке.
видалено адміністрацією

Le-i-3o

Цитата: T.a.Z.z.Z від 21.06.2012 12:48:04
Якщо знаєш якусь інфу про виступ породи і печеру біля Розвадова, розкажи будь добрий, був там теж багато разів і завжди цікавило що то таке.

Що можу тобі сказати я не історик і не археолог) що там було я не знаю,  цьому великому гроті де дві величезні кімнати з'єднані коридором, є маленький природній шкурник який веде до кімнатки природньої дуже цікавої, крім цього там ще є одна пустота дуже цікава яка потребує дослідження і розкопки, тип утворення змішаний людина плюс вода.
Він копав, і ти копай!!!

T.a.Z.z.Z

Дякую і на тому, мене цікавило саме походження, бо по місцевих легендах це було за часів козаччини зроблено, що як на мене малоймовірно
видалено адміністрацією

Le-i-3o

Це Хорвати, а що і як то тре з Орестом Корчинським проконсультуватись, напишу йому запитаю.
Він копав, і ти копай!!!

Le-i-3o

Шановні колеги :)

Поки це не точний план без дат і часу, пишу тут. Було б цікаво пройтись по відомих об'єктах лісу вищезгаданого, з висотоміром і по заміряти висоти об'єктів(виступів породи).

Для чого ??? елементарно що визначити товщину і висоту залягання шару породи з якої і формуються всі природні об'єкти цього району.
Знаю скажете що навіщо якщо коли піднапрягтись то можна поритись в геологічних картах і самому все знайти не виходячи з дому.
Ну по перше, цікавості в такому нуль.
По друге цікавить саме район цього Лісу і його пагорби а не Вся область, чи Миколаївський район.

Принцип простий шукаємо зо пару найвищих і пару найнижчих обєктів, виступів породи. Відповідно різниця між найвищою і найнижчою це і буде приблизна товщина породи у пагорбах, або хоча б діапазон висоти на якій можна зустріти виступи породи.

Найкраще я думаю це робити у якихось ярах, спускаючись по яких можна чітко спостерігати виступи протягом спаду висоти.

Така інформація спростить пошуки обєктів у Лісі і можливо у цілому районі.

Коли буду знати дату вилазки повідомлю у планах.

Ну і запитання до Вас колеги, як на Вашу думку спрацює такий аматорський спосіб? І чи би не найшовся би хтось бажаючий з висотоміром щоб приєднався, оскільки сам таким чудом техніки не обжився.


Він копав, і ти копай!!!

Le-i-3o

Він копав, і ти копай!!!

Drusja

Цитата: Le-i-3o від 18.07.2012 15:15:04
Принцип простий шукаємо зо пару найвищих і пару найнижчих обєктів, виступів породи. Відповідно різниця між найвищою і найнижчою це і буде приблизна товщина породи у пагорбах, або хоча б діапазон висоти на якій можна зустріти виступи породи.

Думаю не зовсім так - це радше буде мінімальна товщина залягання породи, так як і в найвищих і в найнижчих виступах можуть бути продовження, які ззовні не видно. Тому такий метод буде доволі суб'єктивним.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Le-i-3o

Цитуватиабо хоча б діапазон висоти на якій можна зустріти виступи породи.

От тому саме так написав бо розумію що це буде субєктивно, мене ж впринципі і цікавить максимальний діапазон висоти на якій порода виступає.
Мене цікавить щось приблизне, а короче кажучи мінімально-доступно-низька і максимально-високо-цікава

Він копав, і ти копай!!!

141 Гості, 0 Користувачів