Трафарети

Автор zelja, 10.07.2009 18:23:53

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

zelja

Сьогодні вирішили помітити  пару обєктів в районі Дойчляндського бомбіка (Фото Стінгера)
Великий зачот Юзеру і Стінгеру за трафарети :)
Зацініть :)

YserL

На проспекті свободи просто жесть ;D ;D ;D

zelja

ага поки ми намалювали приперлося два труріста і шота уважно розглядали його  ;D

inkognito

    Cууупер!!! + Треба тепер буде тури влаштовувати по маркуванню люків і прочого добра. Якщо А4 себе виправдав, мабуть мона нарізати і А3 та А2. Готовий допомогти будь-як, фінансово в т.ч.
Resistance is futile

Stinger

Треба фарби купити зеленої. А ще, хто як вважає, чи потрібно після слова EXPLORER крапка? бо наш народ може написати через пробіл: EXPLORER LVIV.UA

Akella

без крапки навіть краще)))бо через пробіл напишуть валянки))))а нашо нам на форумі валянки?)))   ;D ;D ;D ;D
Akell me nice!

Stinger

Зробив 2 трафарети Зелі та Інкогніто, ще зроблю Дексу та всім бажаючим ;-) Ще помаркував собі чорну футболку, сьодні на цитадель одягну!

Dexter

Я думаю вскештаки крапку треба поставити.так зразу буде видно шо то сайт(ФОРУМ)...

А то люди моуть просто подумати що це нова фірма.і інфа про неї є на Lviv.ua.

inkognito

+ великий Stinger'у за зачотний трахфарет! Дякую дуже - бальончик із фарбов знайшов, буду люки маркувати
Resistance is futile

Dexter

Піпл давайте використовувати тільки один коляр.а то різними ефект не такий буде=(

inkognito

а ІМХО чим більше кольорів, тим краще - із тов умвов, що кольори мають дивитись контрастно на фоні.ну і так, рожевого терпіти не можу  :)
Resistance is futile

inkognito

Цитата: Akella від 10.07.2009 22:49:35
без крапки навіть краще)))бо через пробіл напишуть валянки))))а нашо нам на форумі валянки?)))   ;D ;D ;D ;D

  Тікко (йой, із Тіккою Пецлівською спутав) так і треба - люди із клепкою розберуться без проблем із відсутністю кропки, а із сірої маси, що залишилась цікавими можуть бути лише бляндінки (чи їм тотожні) - для безпосереднього статевого використання  :) у тому чи іншому місці.
Resistance is futile

Dexter

Цитата: inkognito від 11.07.2009 15:12:51
а ІМХО чим більше кольорів, тим краще - із тов умвов, що кольори мають дивитись контрастно на фоні.ну і так, рожевого терпіти не можу  :)
ну тоді давайте хочаб виберем основні кольори...а то різні валянки є.меніб тож не спобалось якби хтось вибив експлорер рожевим.також на мою думку коричневий і помаранчевий не будуть гарно дивитися..  ???

inkognito

   А давайте оберемо те, що буде гарно дивитись - і та на тому ся спиним (пропозиція) - на мою думку - зелений, білий (сріблястий), червоний, блакитний (із "голубим" не плутати буль-ласка  :) ) та чорний цілком вистачає для будь-якого покриття.
Resistance is futile

Stinger

Ще жовтий дуже яскраво та контрастно дивиться на чорних люках

Dexter

Супер...я підтримую ці кольора=)


zelja

та і якийсь зелений можна попробувати  ;)

cdromchyk

Так ж форум у зеленому стилі, то чому фарба має бути не зеленою?
діггер "любитель" - cdromchyk

Stinger

Тому що як вже казали розумні люди, колір має контрастувати з поверхнею, щоб добре видно було, а зелений на чорному погано видно, тому і використовуються різні кольори

Dexter

Цитата: cdromchyk від 11.07.2009 20:26:20
Так ж форум у зеленому стилі, то чому фарба має бути не зеленою?
Зелений це основний.але якщо його під рукою не буде.то шо обовязково бігти за ним? :)

272 Гості, 0 Користувачів