Трафарети

Автор zelja, 10.07.2009 18:23:53

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Akella

а як на рахунок ядовито-зеленого ("кислотного") кольору,шось на зразок шнурівок у Стінгера в гадах?здається такий буде контрастно виглядати на будь-якій поверхні(крім ядовито-зеленої звісно)))але в такий колір ніц не фарбують,бо очі можуть повилазити)))) ;D ;D ;D)
Akell me nice!

cdromchyk

Цитата: Dexter від 11.07.2009 23:05:26
Зелений це основний.
Щось я на жодній фотці не бачив того "основного" кольору... ;D
діггер "любитель" - cdromchyk

Stinger

Та тому і не бачів, що під рукою було тільки червоний та білий, і ми випробовували трафарет, і принаймні шось робили, а не сиділи та "блищали" тут розумом... ще трафарети не у всіх є, і поки ще можно за колір тіки розмірковувати, а вже потім йти в та вибирати потрібний балончик з кольором, а зараз на разі в мене ще жовтого трохи є, то чого пропадати буде?

Dexter

Цитата: cdromchyk від 11.07.2009 23:59:14
Щось я на жодній фотці не бачив того "основного" кольору... ;D
це все ще тільки початок..ми просто не розраховували що в нас трафаретки будуть.тай Стінгер правий ящо є один з підходящих кольорів.то для чого затрачати зайвий час і кошти щоб купити інший?? :P

cdromchyk

Цитата: stinger від 12.07.2009 01:06:53
ми випробовували трафарет, і принаймні шось робили, а не сиділи та "блищали" тут розумом...
Ну та, робили. Тільки нікому не сказали, що збираєтесь в Лощину випробовувати трафарет... І взагалі, якщо тут ніхто не буде "блищати розумом (цит.)", то таке поняття, як форум взагалі зникне...
див. визначення форум в вікіпедії: "Форум — інтернет-ресурс, популярний вид спілкування в інтернеті. На форумі створюються теми для спілкування, що робить його кращим за чат. Всі, кого цікавить певна інформація, можуть зручно й швидко переглянути її на форумі"
діггер "любитель" - cdromchyk

inkognito

Цитата: stinger від 11.07.2009 17:36:14
Ще жовтий дуже яскраво та контрастно дивиться на чорних люках

Точно, жовтий - як я міг про нього забути?!  :(
Resistance is futile

Stinger

Взагалі-то трафарет з'явився випадково, коли я вже стояв під СКА, Юзер віддав його Зелі по дорозі, так що написати змоги не було... А на рахунок 'блищати' розумом, то в Вікіпедії маються на увазі розумні та конструктивні висловлювання... 

zelja


ЦитуватиТільки нікому не сказали, що збираєтесь в Лощину випробовувати трафарет...
по перше В лощину ми йшли на пивне паті а не розмальовувати її просто юзер притарабанив трафарет і получилося спонтанно
по друге що випробовувати трафарет тре йти всім форумом ??

inkognito

ЦитуватиНу та, робили. Тільки нікому не сказали, що збираєтесь в Лощину випробовувати трафарет... І взагалі, якщо тут ніхто не буде "блищати розумом (цит.)", то таке поняття, як форум взагалі зникне...
див. визначення форум в вікіпедії: "Форум — інтернет-ресурс, популярний вид спілкування в інтернеті. На форумі створюються теми для спілкування, що робить його кращим за чат. Всі, кого цікавить певна інформація, можуть зручно й швидко переглянути її на форумі"

  Із подібними висловами (мені здається) скоро підеш шляхом Stigmato, DiggerMan'a та Сралкера (той шо із Бібрики). Мінус від мене! Подумай чоловіче 7 раз перед тим як писати щось подібного гатунку. Від душі раджу! А форум не зникне, не переживай = просто тебе там не буде...
Resistance is futile

inkognito

2 cdromchyk: слухай чоловіче, я (та й ми усі) так не любимо ставити мінуси та оффтопити. Пропоную тобі ближчим часом здибатись на якусь вилазку (а то ти тілько пишеш мудрі речі на форумі, а в face-2-face тебе ніхто не бачив), даби ти мав змогу в процесі висловити свою думку, а товариство - свої думки. Думаю, гарно та із користю проведемо час! Що ти на це? Тільки конкретно будь-ласка та без "відмазок"!!! Будеш мати можливість "блєснути" не тілько своїм розумом, а ще й  цитатами із ПедіВікі.
Resistance is futile

Golem

Підтримую Інкогніто. Для більшості людей Лощина - давно пройдений етап. І знайомі між собою люди просто вирішили піти туда на пиво, поговорити про свої справи. А не досліджувати шо небудь чи робити якісь масові вилазки. Тому й не писали про то.

Я ж, наприклад, ніде не афішую коли йду з дівчиною в гори, бо само собою розуміється, шо я нікого стороннього не потребую, і, відповідно, мені цим ніхто не дорікає. Так шо давайде будемо політкоректними по відношенню один до одного.
Дігери всіх країн єднайтеся!

cdromchyk

Цитата: Golem від 13.07.2009 19:04:02
Так шо давайде будемо політкоректними по відношенню один до одного.
Ну взагалі на мою думку фраза "...ми робимо...а ти сидиш, блищиш тут розумом" виглядає зневажливою і теж "неполіткоректною" по відношенню...в даному випадку до мене.
Окрім того не всі тут студенти або люди з гнучким графіком тому хто сидить а хто на щастя має можливість постійно ходити на вилазки...
діггер "любитель" - cdromchyk

zelja

2 cdromchyk
Перепрошую дятько але ти ше не був ні на одній вилазці :P...

Dexter

І то правда..за той час що я зареєстрований на форумі.я встиг побачити більшість учасників які беруть участь в обговорені..а тебе не те шо я...здається ніхто не бачив ніразу. >:(

inkognito

ЦитуватиОкрім того не всі тут студенти або люди з гнучким графіком тому хто сидить а хто на щастя має можливість постійно ходити на вилазки...

У кожного свої проблеми, не кожен завжди може вирватись. Я от наприклад давно не студент і працюю тєжко, а все-одно стараюсь попасти на максимальну к-сть вилазок. Досі мені це вдається. Моє ІМХО - все залежить тільки від бажання людини.
Resistance is futile

zelja

Юзер прислав фотку трафарета з  ПВХ

Akella

однозначно зачот за трафарет з ПВХ
треба в і собі такий замутить,ібо набагато надійніше за картон
Akell me nice!

cdromchyk

Цитата: zelja від 16.07.2009 15:44:32
Юзер прислав фотку трафарета з  ПВХ
Ух ти, а скільки такий коштує?
діггер "любитель" - cdromchyk

zelja


YserL

Товщина ПВХ плівки 0.5 мм, розмір  340x128мм, думав порізати акрил 5 мм, але він твердий і коштує 21 євро за квадрат. Лазерна порізка рулить! Все обійшлося з матеріалом у 24 грн.

257 Гості, 0 Користувачів