Продам комп.

Автор Lemberg76, 27.06.2012 16:20:42

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Lemberg76

Комп знайомої, перебирав особисто, все гуд...
Тех дані -
  Системная плата:
      Тип ЦП                                            Intel Pentium 4 531, 3000 MHz (15 x 200)
      Системная плата                                   ASRock ConRoe945G-DVI  (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)
      Чипсет системной платы                            Intel Lakeport-G i945G
      Системная память                                  503 Мб  (DDR2-667 DDR2 SDRAM)
      DIMM1: SuperTalent SUPERTALENT                    512 Мб DDR2-667 DDR2 SDRAM  (5-5-5-13 @ 333 МГц)  (4-4-4-11 @ 266 МГц)  (3-3-3-8 @ 200 МГц)
Отображение:
      Видеоадаптер                                      Intel(R) 82945G Express Chipset Family  (224 Мб)
      Видеоадаптер                                      Intel(R) 82945G Express Chipset Family  (224 Мб)
      3D-акселератор                                    Intel GMA 950
Звуковой адаптер                                  Realtek ALC888/1200 @ Intel 82801GB

Дисковый накопитель                               HDS728080PLA380  (80 Гб, 7200 RPM, SATA-II)
      Оптический накопитель                             LG CD-ROM CRD-8481B  (48x CD-ROM)
      Оптический накопитель                             SONY DVD-ROM DDU1615  (16x/48x DVD-ROM)
      Статус SMART жёстких дисков                       OK

Лежить вже рік часу як мебель. При потребі поможу з інсталяцією... Віндовс ХР присутній, свіжий...
Потребує докуплення клави-миші-колонок. Монік Хітачі 17 дюймів, кінескопний... Сідюхи трохи добиті але робочі...
Що ще цікавить питайте, хтів бим за него 600 UAH, вроді не дорого, але як буде зацікавленість конкретна то мож шо й спущу... ;)



inkognito

красна ціна гривень 200  ;) бажаю успішного продажу
Resistance is futile

YserL

Продам флешку, 1 гб, 70 грн.
- чого так дорого, зараза за ті гроші мошка купити 8 гб
- я її колись купив за 140, і так половину вартості спустив.

Lemberg76

Цитата: inkognito від 27.06.2012 23:12:28
красна ціна гривень 200  ;) бажаю успішного продажу
Я за 200 один вінт можу продати, якщо Ви не в курсі... ;D БЖ - 100, монік - 50, ОЗУ- 50, мамка - 50, + все решта - ось і є тих мінімальних 500 за які віддам без торгу... А комп до речі, якщо не геймитись пантовими іграми, цілком пристойний, ще як апгрейднути до С2Д... ::) За такі гроші шара. Новий бюджетний атстой я думаю за 3500 менше не візьмеш... Не всі такі круті в фінансовому плані, комусь тре і попростіше... ;) Дякую за побажання...

axizep

я вже з тобою друзі ) робимо спільний бізнес )   я тобі 80гб хдд даю а ти мені 150 грн,потім за 200 продаєш і ти 50 заробиш і я 50 ))
Slavko

inkognito

ЦитуватиЯ за 200 один вінт можу продати, якщо Ви не в курсі...  БЖ - 100, монік - 50, ОЗУ- 50, мамка - 50, + все решта - ось і є тих мінімальних 500 за які віддам без торгу... А комп до речі, якщо не геймитись пантовими іграми, цілком пристойний, ще як апгрейднути до С2Д...  За такі гроші шара. Новий бюджетний атстой я думаю за 3500 менше не візьмеш... Не всі такі круті в фінансовому плані, комусь тре і попростіше...  Дякую за побажання...

Я якраз дуже в курсі...Стара вісімдесєтка за 25 баксів? Посміхнуло. Ще раз всього найкращого!
Resistance is futile

Lemberg76

Ну нє то нє. Я го ліпше замість підставки під мешти буду використовувати... Най там... Всі вже на бріджах і бульдозерах, відстав від життє холєра...

Sensei

Згоджуюсь з постами Inkognito.

Дорого,в білшості таке по друзям можна скласти за пиво.
Якби деталі були повністю нові то будьласка.А так вони пропрацювали холера знає скільки років ,і стількиж простояли.

Якщо вінчестер Sata 80 гб то красна йому ціна в 15 умовних капустин,якщо це Ata то можеш його роскрутити та повішати на стіну,буде виглядати гарно.Або залишити до гірших часів.
Все решта впринципі нічого не куштує.

Це тобі каже людина яка займаєтся продажами техніки біля 4-ох років.
А ще люди які не менш розуміются як і в техніці так і в цінах.

Гарного продажу.
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

Lemberg76

Цитата: Lemberg76 від 28.06.2012 14:53:26
Ну нє то нє. Я го ліпше замість підставки під мешти буду використовувати... Най там... Всі вже на бріджах і бульдозерах, відстав від життє холєра...
Ще раз всім вдячний... Скільки ж тоді мій вартує зараз? Ради інтересу... Asus P5Q-SE - C2D E4400(2.0----2.66) - 2Gb 800MHz Kingston - HD4670 1Gb - 1Tb + 0.2Gb - без решти... Чую тоже вже на сміття можна викидати ;D Я прекрасно знаю правило що вийшовши з магазину куплений шойно компутер перетворюється на атстой...
Цитата: YserL від 28.06.2012 09:50:42
Продам флешку, 1 гб, 70 грн.
- чого так дорого, зараза за ті гроші мошка купити 8 гб
- я її колись купив за 140, і так половину вартості спустив.
Так-так... Чудово памятаю як із слезами на вочах продавав відяху куплену в мамці-Аустрії за 450 уйо за 50 гирини... То був тєжкий момент в житті :'(
І взагалі досить мене підколювати, мож дійсно комусь тре, гляньте в Ваш магазин - там люди взагалі космічні ціни валять в порівнянні...
З.І. А вінт САТА до речі, і мамка підтримує DC, C2D, і навіть квад...

Sensei

Якщо вінчестер Sata  80гб я би можливо і взяв.
Якщо внього немає онімілих кластерів тощо.
Але це вже інша історія і вона буде в приват якщо назвеш норм ціну.

Ще чув що вже дуже аж старі компи беруть за норм ціни із за присутності в собі дорогих металів.

А так краще лиши його в разі якщо новий зламаєтся.
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

inkognito

курча, буду опус писав:

ЦитуватиЩе раз всім вдячний... Скільки ж тоді мій вартує зараз? Ради інтересу... Asus P5Q-SE - C2D E4400(2.0----2.66) - 2Gb 800MHz Kingston - HD4670 1Gb - 1Tb + 0.2Gb - без решти... Чую тоже вже на сміття можна викидати ;D Я прекрасно знаю правило що вийшовши з магазину куплений шойно компутер перетворюється на атстой...
сказав-би, за $200-250 продаш, в залежності від покупця, за сам системник.Але машинка цілком гідна, не бачу потреби це джелізо продавати.

ЦитуватиТак-так... Чудово памятаю як із слезами на вочах продавав відяху куплену в мамці-Аустрії за 450 уйо за 50 гирини... То був тєжкий момент в житті :'(

Як я то розумію, згадується свій минулий GTX восьмої серії за 400+..але нема на то ради

ЦитуватиЗ.І. А вінт САТА до речі, і мамка підтримує DC, C2D, і навіть квад...
старий DC (більше вентиляторів) чи молодші С2D - це максимум, що на цій платформі потрібно. можна пхати більше, але най ми хтось пояснить нафіг квад в такій системі? якщо хтось скаже я тру-кодую відео, займаюсь монтажем та звуком - я розчарую вас пропусконою здатністю оперативки для для початку, потім побалакаємо про чіпсети.

ЦитуватиЯкщо внього немає онімілих кластерів тощо.

Цікавий вислів, онімілих  :) Мабуть-таки, секторів ти хотів сказати?

Цитувати
Ще чув що вже дуже аж старі компи беруть за норм ціни із за присутності в собі дорогих металів.
Ще як беруть, особливо старі радянські. А взагалі-то все старе джелізо можно процесити на передмет цінних та дуже цінних елементів. Просто у совіцьких їх було незрівняно більше

ЦитуватиЯкщо вінчестер Sata 80 гб то красна йому ціна в 15 умовних капустин,якщо це Ata то можеш його роскрутити та повішати на стіну,буде виглядати гарно.Або залишити до гірших часів.
Ненависник паралельних інтерфейсів? Часом, краще дати у два рази більше за АТА(ЕIDE якщо пригадуєш таке щастя) хард, ніж купувати нове робоче місце. Ібо і цього бухгалтеру стане по помідорки на сьому однодупку (1С v.7.x).А sata
Resistance is futile

Sensei

так так,саме ?х ,битих кластерів(секторів)

Сам зарас користуюсь Ата 80 гб,по причині що сата 500 здох.

Не сказав би що погано але швидкість таки маленька на них.
Якщо одночасно робити дві справи то помітно тормозить.
А подруге не зручно користуватись портом,тому що Двд-ром під той самий порт.
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

Mike

Враховуючи, що тут поназбігалися спеціалісти. Купив би  дешевий б/у ноут(або й кілька). Потреби запуску новітніх ігор на них немає, достатньо щоб без глюків та лагів витримували Windows(ХР чи сьомий). Інше не принципіально.
Подібну техніку готовий купувати лише за умови, що продавець буде згодний на невеликий випробувальний термін(скажімо 3 дні) навпротязі якого ноут можна повернути(ато самі знаєте, що деякі глюки проявляють себе неодразу).

430 Гості, 0 Користувачів