Допоможіть з позначками

Автор T.a.Z.z.Z, 28.06.2012 14:23:14

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

T.a.Z.z.Z

В картах трошки шарю, але не дуже, стара австрійська 1923 року, те що відмітив кружками розясніть що це.
Чорні хрести з білими кругами я так поняв церкви, а решту хз, і ще до деяких назв на австрійках були приставки наприклад Folm і буква D. Назва, зацікавило бо на декількох мапах є, а не інших немає, колись бачив що ця буква д повністю писало, але знайти не можу

видалено адміністрацією

John


T.a.Z.z.Z

Дуже дякую, а ще там позначки немає прямокутник з хрестом і ще там де такий ніби водна міна
видалено адміністрацією

John

Якшо прямокутник з хрестом той, шо біля надпису Миколаїв - це пошта. Водні міни - шанці. Обидві позначки є в легенді, але через jpg погано читаються.


T.a.Z.z.Z

Дуже тобі дякую, вже 3 роки мучило питання що за 2 печерки, а то шанці)
видалено адміністрацією

Пастор

Порадьте, що означає ця позначка(схожа на конверт). Думаю це не поштове відділенння/телеграф, бо знаходиться воно на схилі гори, на відстані трьох кілометрів від найближчого містечка. Дякую.

Bottlehunter

ЦитуватиПорадьте, що означає ця позначка(схожа на конверт).

А можна трохи більше карти, щоб в контексті глянути? Таким знаком на новіших картах позначають теплиці, але якщо це польська або ще старіша мапа, то може бути і щось інше.
Най жиє Гуцулія!

Пастор

Карта  орієнтовно 1880 року::http://mapire.eu/en/map/collection/thirdsurvey/?zoom=15&lat=50.21278&lon=23.56911. Можливо це якийсь геодезичний пункт?

reyka

якщо ти про конвертик то це пошта.
Мільйон сердець
одне биття
Карпати Львів
на все життя!!!

Bottlehunter

Цитата: reyka від 18.12.2014 22:26:10
якщо ти про конвертик то це пошта.

Дійсно пошта, вище в темі вже є про це.
Най жиє Гуцулія!

Олежко

У всіх Вікімапія без проблем працює? У мене вже місяць або просто сайт не працює, то при наведенні на контури нічого не відкривається.

bodyabighit

В мене працює нормально. Може й бувають деколи глюки з нею але вони і раніше були

282 Гості, 0 Користувачів