Перший вихід

Автор T.a.Z.z.Z, 29.06.2012 18:21:59

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

T.a.Z.z.Z

От купив собі ще зимою ACE-250, не було часу якось ним користуватись і тут випала можливість з ще одним, таким як і я, піти погуляти з МД.
Пішли ми на Дот який описується тут http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,1222.msg23833.html#msg23833 і ще заді нього декілька дотів та складів, хоча боїв не було думали хоч декілька гільз знайдем, але після 4-годинної ходьби по ГУСТОМУ лісі і полях знайшли купу всякого непотребу і один обламок гільзи, нажаль фото немає

От питання для "профі": Як ту аську настроїти, щоб не шукала лайна всякого, я вже поставив вибраний дискрім без тих всяких чорних металів/кришок/фольги/ 5 центів і всеодно пищить на всяку єрись
видалено адміністрацією

Roy

ЦитуватиОт питання для "профі": Як ту аську настроїти, щоб не шукала лайна всякого, я вже поставив вибраний дискрім без тих всяких чорних металів/кришок/фольги/ 5 центів і всеодно пищить на всяку єрись

На такому апараті як "аська", ніяких "дискрімів" ставити не потрібно. Принаймі я так роблю, і мої знайомі теж. Для початку, копати треба всі сигнали, так набувається досвід і краще пізнається апарат.
Ще залежить, де копати. Завідомо копати там де ніяких боїв не було? Навіщо? Треба студіювати історію району, вивчати карти, спілкуватись з старожилами і тоді вже буде потрохи усміхатись фортуна))
Навправду, за маски, особливо на апараті початкового рівня - забудь.  Накопавши чорноти і шмурдяку різного, з часом впізнаватимеш по сигналах такі бажані трофеї.
Meine Ehre heißt Treue

T.a.Z.z.Z

Та вже просто дістало фігню шукати, за 4 години чого тільки не вилізло, копав майже все, були і просто металеві пластини, були і фари, дротів на кілограма 3, а кришок від пива чорт би їх побрав)
Так в дописі про дот, хтось написав що хоч гільз можна накопати, а там ппц, дуже важко йти по лісі, ледве ті позиції найшли, а там тільки дроти одні, журбинка((
Сигнал на той огризок гільзи на шкалі був на першому, як чорнота, і як відрізнити?)

Трошки про те місце:
За легендою одного старого дядьки там була криївка УПА, я точно знав місце де і навіть був там давніше. Ми вирішили піти ще туди пройтись, і виявилось, що її вже хтось розкопав ямку таку 1x3 і 1.5 в глубину, а збоку валялася ржава лопати і ще якейсь жалізо, було дуже жаль що нас випередили((
І ще той самий дядько сказав що закопав кулемета під грушку посеред поля, вище над позиціями, ми теж вирішили пройтись, і такаж історія, там грушка всередині і кругом багато корчів і пару дерев, такий ніби круг, а в середині все перерито, ото тоже був облом((
Той старий росказав ще одному дядьку, який в свою чергу понарозказував і туди 1/10 Миколаєва зводив, хоча я йому казав що він Валєра)
видалено адміністрацією

goom

Ця справа потребую витримки, шось типу рибалки. Не варто розчаровуватись не зовсім вдалим першим виходом. Всі так починали. Посиди над старими картами, пошукай не існуючі хутора,фільварки, села, старі дороги. Привяжись до місцевості і вперед. Хто шукає - той знаходить. Бажаю успіху.

T.a.Z.z.Z

Багато переглянув, особливо австрійок, і знайшов один "двір" зниклий і корчму, а так більше нічого цікавого в околицях міста, будем шукати криївки і щось по війні, а також хочу по козаччині пройтись знаю місце, де шабля вилізла, головне б час був.
Я так поняв копати все крім першої позначки там де чорний метал ?
Терпіння є просто після бродіння по горах і корчах сил мало лишається)
Дякую за побажання)
видалено адміністрацією

yar-79

Щоб копати, потрібно копати! Треба взнати краще МД, на наступній коп візьми зі собою декілька монет, послухай як вони дзвенять, візьми якесь кільце, срібло і все це прозвони, подивись на екран, послухай звук. Криївки шукати аською-це невдячне заняття, купи краще на райберті щуп двохметровий-більше користі буде, бо Аська-то верховий МД

Stinger

Аська сама по собі нормальний апарат, але одразу вимагати від неї купи трофеїв не варто, тут все залежить від людини, від настрою, до пошуку з МД взагалі треба відноситись філософськи, інколи трапляються цікаві знахідки в самих несподіваних місцях, а інколи взагалі ніц не трапляється) Для практики і набиття руки поїдь в Блюховицький ліс, він нікого без трофеїв не залишає, як сказав один старий копарь: "Благородний ліс", багато хто з нього починав)))

T.a.Z.z.Z

Цитата: yar-79 від 01.07.2012 00:12:51
Криївки шукати аською-це невдячне заняття.
Та місце я точно знав, думав хоч щось вилізе, а там розкопано вже(
Цитата: stinger від 01.07.2012 14:17:08
Аська сама по собі нормальний апарат, але одразу вимагати від неї купи трофеїв не варто, тут все залежить від людини, від настрою, до пошуку з МД взагалі треба відноситись філософськи, інколи трапляються цікаві знахідки в самих несподіваних місцях, а інколи взагалі ніц не трапляється)
Та я й багато не хотів, хоча б одну норм гільзу, а то якийсь огризок кусок, але я не розчарувався, ще більше є інтересу)
І взагалі дякую за поради, на цьому тижні декілька раз надіюсь вийду))
видалено адміністрацією

petro28011999

юра,всеодно ця криївка яку ми добили всього принексла24 гільзи

Roy

Цитата: petro28011999 від 12.07.2012 15:40:07
юра,всеодно ця криївка яку ми добили всього принексла24 гільзи

ІМХО некоректне висловлювання. Це ж наша історія, шануйте її, навіть якщо ви там щось накопали, то про це не варто всім розказувати, особливо у такій формі.
Meine Ehre heißt Treue

astrolon

T.a.Z.z.Z, біля Миколаєва є таке смт, що зветься Заклад біля нього є ліс де знаходиться костьол-каплиця графа Скарбека. Можете з кулєгою пройтись по окраїні, наголошую, по окраїні цього лісу, накопаєте манліхеровського гільзача точно, а може ще щось цінне знайдете.
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

T.a.Z.z.Z

astrolon, Ага я попробую, дякую)  Чув там німці розстрілювали нарід в самому лісі, але там так засмічено :(
А щось не по війні можна в нас пошукати ?
видалено адміністрацією

astrolon

Цитата: T.a.Z.z.Z від 17.09.2012 14:57:45
astrolon, Ага я попробую, дякую)  Чув там німці розстрілювали нарід в самому лісі, але там так засмічено :(
А щось не по війні можна в нас пошукати ?

Походи просто по полях, по полях біля лісу, якщо не знаєш якогось "смачного" конкретного місця.
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

Broliant

Цитата: T.a.Z.z.Z від 29.06.2012 18:21:59


От питання для "профі": Як ту аську настроїти, щоб не шукала лайна всякого, я вже поставив вибраний дискрім без тих всяких чорних металів/кришок/фольги/ 5 центів і всеодно пищить на всяку єрись
я на асі виключив все крім останніх трьох позначків, знайшов полковика, проодам і купив екс 2. Тепер маю щастя

Valydos

у мене 350,думаю великої різниці там немає,потрібно десь 5-10 виїздів щоб зрозуміти апарат.Основний момент-треба знати коли на чорне пищить як на кольорове і на оборот.(і таке буває)

Valydos

Цитата: astrolon від 17.09.2012 14:37:51
T.a.Z.z.Z, біля Миколаєва є таке смт, що зветься Заклад біля нього є ліс де знаходиться костьол-каплиця графа Скарбека. Можете з кулєгою пройтись по окраїні, наголошую, по окраїні цього лісу, накопаєте манліхеровського гільзача точно, а може ще щось цінне знайдете.
Був там в березні,цвяхи,повно бляхи з покрівли (вона там всюди розкидана) корки і подібний мусор + моторошно дуже.краще відразу кудась в поле

212 Гості, 0 Користувачів