Autostop Lviv-Roma (обговорення)

Автор Estel_Shmidt, 01.07.2012 15:29:19

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Estel_Shmidt


ZED

Дуже цікава пригода. Теж мав колись мрію поїздити автостопом, але так і не відважився :-\ Тримай заслуженого +

Bottlehunter

Реально круто. Добре, що ти належиш до того невеликого відсотка людей, що обов'язково здійснюють щось таке грандіозне, плановане рік наперед. Я в нових містах насамперед біг би кататися на трамваях :) :) :)
Най жиє Гуцулія!

Sunkatalano

Класний звіт) Самому закортіло спробувати, тримай від мене "+" в карму :)

Epidemik

Блін, надзвичайно жаль, що не зміг поїхати всетаки з тобою, але як ти знаєш друже, ще поїду, і думаю не менше відчую позитиви і враження від такої поїздки))
навіть без всяких слів ясно, що + ти получаєш, а наступного разу (не зважаючи, сам знаєш на які мої проблеми) тяни мене з собою))
чому я не сокіл, чому не літаю

Estel_Shmidt

Цитата: Epidemik від 02.07.2012 01:24:36
Блін, надзвичайно жаль, що не зміг поїхати всетаки з тобою, але як ти знаєш друже, ще поїду, і думаю не менше відчую позитиви і враження від такої поїздки))
навіть без всяких слів ясно, що + ти получаєш, а наступного разу (не зважаючи, сам знаєш на які мої проблеми) тяни мене з собою))

обовязково потяну з собою=)
дуже хочу поїхати до Байкалу і проїхатися по Скандинавії...але ще незнаю коли випаде така можливість...знаю тільки що задумане буде здійснене :) Окрім того тре підівчити англійську (без неї подорожувати реально...але набагато складніше), і можливо почати все ж таки вчити німецьку!

YserL

Супер розповідь, читав на одному диханні.
Можеш детальніше розповісти про супутницю)
Шкода що тільки один + за день можна ставити.

gribkoff777

За подорож і звіт - "+"!!! Це треба дійсно наважитися на таке, мати купу часу й натхнення!
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

inkognito

поставив два, використовуючи "мордераторське" право  :)
Resistance is futile

Golem

Їжджу багато відповідно коли є можливість - завжди стараюся підвезти автостопперів. Ще жодного разу не пожалкував про це, завжди попадалися цікаві люди. Сподіваюся так триватиме і надалі.

Як водій можу сказати шо злапати машину вночі значно легше коли ти в світловідбиваючому жилеті, такий як в дорожніх робітників. Може пішоходам і здається шо у водія є дві фари і він все має файно видіти - але це не так. Вдень багато автостоперів голосують доволі мляво і без вказівника куда хочуть їхати, зупинятися просто так не завжди є нагода.

Один автостопер розповідав як його підібрав бандит що їхав в когось гроші вибивати. Типу якшо в машині ше хтось є він почувався безпечно. Потім за ними був хвіст але все минулося :)

Ну і від мене + звісно :) Пиши ще, може кидай ще лінк на пікассу щоб можна було всі фото переглянути.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Estel_Shmidt

Цитата: Golem від 03.07.2012 12:22:27
Їжджу багато відповідно коли є можливість - завжди стараюся підвезти автостопперів. Ще жодного разу не пожалкував про це, завжди попадалися цікаві люди. Сподіваюся так триватиме і надалі.

Як водій можу сказати шо злапати машину вночі значно легше коли ти в світловідбиваючому жилеті, такий як в дорожніх робітників. Може пішоходам і здається шо у водія є дві фари і він все має файно видіти - але це не так. Вдень багато автостоперів голосують доволі мляво і без вказівника куда хочуть їхати, зупинятися просто так не завжди є нагода.

Один автостопер розповідав як його підібрав бандит що їхав в когось гроші вибивати. Типу якшо в машині ше хтось є він почувався безпечно. Потім за ними був хвіст але все минулося :)

Ну і від мене + звісно :) Пиши ще, може кидай ще лінк на пікассу щоб можна було всі фото переглянути.

Мені здається що ні один водій не пожалкував про те що нас підібрав, з багатьма ми потім обмінялися номерами телефонів і емейлами.
Щодо стопу вночі, ми не думали що до такого дійде. Спочатку коли я мав їхати сам я думав про купівлю відповідного жилета, але в парі з дівчиною не думав що прийдеться ловити машину в пізню годину.

Щодо цікавих історій їх багато, сам наслухався по дорозі. Як наприклад моїй супутниці в Польщі одна жіночка купила білет на поїзд в Санкт Петербург, або як водій подарив одній дівчині 1000 Є щоб та здійснила свою мрію, подорож в Монголію. Поганого ще нічого не чув...всі позитивно відгукуються про автостоп.



320 Гості, 0 Користувачів