Фантомна залізниця

Автор Любчик, 02.07.2012 08:43:44

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Любчик

Добрий ранок всім учаникам експлорер та його творцям
Мене зовуть Любомир я сам майбутній залізничник та охоче цікавлюсь історією залізниць нашого краю
переглянувши тему фантомна залізниця був дуже вражений що у львові є залишки такої залізниці
з вашого дозволу чи можна використати ваші матеріали для стоворення статті звіснош дотримуючись авторських прав!!
чи можливо якось зустрітись і щерез відвідати ц місця?
Дякую за розуміння з повагою Любомир :)
З повагою Любчик

STALKER

Цитата: Любчик від 02.07.2012 08:43:44
Добрий ранок всім учаникам експлорер та його творцям
Мене зовуть Любомир я сам майбутній залізничник та охоче цікавлюсь історією залізниць нашого краю
переглянувши тему фантомна залізниця був дуже вражений що у львові є залишки такої залізниці
з вашого дозволу чи можна використати ваші матеріали для стоворення статті звіснош дотримуючись авторських прав!!
чи можливо якось зустрітись і щерез відвідати ц місця?
Дякую за розуміння з повагою Любомир :)
Пиши в приват- якось поводжу по тих місцях.Можу навіть свої фото надати(щодо інших фоток-не знаю-говори з іншими  учасниками форуму). І як на мене ця залізниця дуже позитивне місце.

Drusja

Цитата: Любчик від 02.07.2012 08:43:44
переглянувши тему фантомна залізниця був дуже вражений що у львові є залишки такої залізниці

Заглянь ще сюди - фантомна залізниця в наших краях не одна, ще дві гілки у Брюховичах, та трохи далі в сторону Жовкви (але там в більшості підїзні колії). Ну і крім того думаю якщо трохи пошукати то знайдеться ще багацько цікавого.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Любчик

Хлопці я дуже дякую це просто супер я взахватті від такої інформації :D
ну щож готуэмся до походу кого зацікавить пишіть звоніть буду радий
З повагою Любчик

Drusja

Вибирай місце, створюй тему в планах і народ підтягнеться.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

224 Гості, 0 Користувачів