New Розділ, Сірка

Автор inkognito, 10.07.2009 20:34:43

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

inkognito

     Наступні суботу, липня 18 2009 року A.D. планую їхати в New Розділ на ДГХП "Сірка", про нього писалось уже тутка, координати там же.  При потребі і наявності бажання можна затриматись і до неділі, 19 липня - для мене не проблема. Нагадую, що об'єкт вельми цікавий, сірку там добували кар'єрним способом, але на відміну від Яворівської Сірки кар'єр незатоплений і має дуже багато ходів під землю (по словам бувшого місцевого опера, одного із моїх найкращих друзів) - є багато чого досліджувати, в тому числі багацько Крокуючих Екскаваторів. Маршрутки їдуть із Львову від приміського, коштують пару гривень - відстань не більше 40 км від міста Лева. + до цього всього колєга (він зараз у відрядженні у Харкові) обіцяв посприяти у тому, щоб нас не затримували і пропустили де це можливо - це його рідні краї.

  Тому прошу конструктиву від вас та звісно зголошень на поїздку. Не проти також і на машині(-ах) поїхати, якщо є така можливість у когось.
Resistance is futile

zelja


Golem

Я поки шо не знаю. Але ідея дуже хороша!
Дігери всіх країн єднайтеся!

Smiyanka

І я хочу!!!!! але не можу  :'(
Хочеш мати те чого ніколи не мав- роби те чого ніколи не робив!

Romchick

Я б з'їздив. А чим п. Inkognito збираєтесь їхати?

zelja

маршруткою або машиною якшо хтось зголоситься ;)

inkognito

Цитата: Romchick від 13.07.2009 13:50:20
Я б з'їздив. А чим п. Inkognito збираєтесь їхати?

Чого так офіційно?  :) Думаю, що реально їхати буде маршруткою - хіба ще хтось згодом із машиною зголоситься.
Resistance is futile

inkognito

    Також би просив би вас висловити свою думку щодо цього об'єкту (і власне його положення, посилання на координати у шапці теми) - мені колєга його показав в Google Earth пальцем. Видно, що внизу купа індастріалу - висловіть свою думку, щодо нього - у мене закрались сумніви, бо крокуючих екскаваторів не знайшов зверху (а може просто пропустив)
Resistance is futile

Romchick

На кілько я знаю крокуючих екскаваторів там нема. Зато комбінати зачотні!

zelja

файно шо дофіга індасліалу :D

inkognito

    Розумієш їх могли порізати за той час. А от те, що там були крокуючі екскаватори - доконаний факт - колєга по них сам лазив...
Resistance is futile

Fenriz


zelja


inkognito

    Отож наразі нас 3-є: zelja, Fenriz та я - пропоную завтра до 12-00 остаточно домовитись про час та місце зустрічі, метод добирання на об'єкт тощо. Romchick та YserL згадували також про потенційну можливість своєї присутності на цій вилазці - прошу визначатись із планами якомога скоріше.
Resistance is futile

YserL

Шкода що з вами не можу поїхати, завтра чекає 5 тон брикету звантажити :( буду негром :)

inkognito

більше ніхто не бажає приєднатись?!
Resistance is futile

Romchick

Мені дуже-дуже-дуже шкода, але я також не зможу з вами поїхати, на суботу прогнозується гарна погода, і тому мушу бути присутнім на будівництві.
А тим хто їде бажаю гарно погуляти, чекаємо цікавих звітів!

inkognito

  Звіти та фотки будуть сьогодні-завтра, зїздили ПРОСТО ОФІГЕННО!
Resistance is futile

inkognito

  Звіт із вилазки тутка
Resistance is futile

346 Гості, 0 Користувачів