Штинь-Лог

Автор inkognito, 03.07.2012 21:27:48

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

STALKER

"Ензим" як на мене брагою штиняє-то якщо пройтися прямо біля самого заводу. Їхав я вчора з одним дядьком( він колишній директор якогось сантехнічного заводу)-він розказував, що то каналізація смердить, тобто те що в трубах. Запах якби з стічних решіток(ям) йде назовні, тому що ті ями мають бути зроблені по принципу сифону-як в умивальниках. Водний барєр той що в сифонах не пропускає запаху з труб. Приблизно щось таке. Хто як вважає?

Le-i-3o

Цитата: STALKER від 01.08.2012 12:37:46
"Ензим" як на мене брагою штиняє-то якщо пройтися прямо біля самого заводу. Їхав я вчора з одним дядьком( він колишній директор якогось сантехнічного заводу)-він розказував, що то каналізація смердить, тобто те що в трубах. Запах якби з стічних решіток(ям) йде назовні, тому що ті ями мають бути зроблені по принципу сифону-як в умивальниках. Водний барєр той що в сифонах не пропускає запаху з труб. Приблизно щось таке. Хто як вважає?

Біля Ензиму їхній характерний запах завжди був, але з Тим що можемо зараз відчувати далеко не повязаний)

Коли працював торговим і продавав столовій Ензиму соки то частенько бував на заводі, виломлював людей відповідальних.

Згідний з принципом сифона, але чи він застосовується в каналізаціях десь? от це цікаво?
Він копав, і ти копай!!!

Roy

Що ж, вчора ввечері попрямував до ймовірних (так, саме ймовірних) витоків від заводу ензим. Різкий, характерний запах зустрів мене ще на Хмельницького, біля радіобазару.
Підсилення існуючого запаху я відчув вже на Пластовій, біля переїзду. Підійшов до насосної станції, до труби з витоком коричневої рідини органічного походження:



Нюхові рецептори відмовились сприймати запах, який виходив з цього місця. Концентрація дуже сильна, підійшов ближче, лише коли затамував подих. Інакше ніяк  :)
Переконаний, що це і був цей класичний запах, який ми відчуваємо в місті. З такою інтенсивністю, думаю він може вітром розноситись на делекі відстані.
Єдине в мене питання назріло, чи це дійсно витік від Ензиму? Стоки по кольору і по запаху кардинально відрізняються від каналізаційних.

Місце витоку - http://wikimapia.org/#lat=49.8642708&lon=24.070902&z=19&l=0&m=b
Meine Ehre heißt Treue

STALKER

не знаю чи принцип сифона застосовується. але здається я щось таке у львівських стічних решітках бачив-типу такий отвір на всю ширину решітки. і то було не дуже на яму схоже. і бачив я то досить давно. щось таке приблизно-точно сказати не можу       

inkognito

а на PlayMarket'і для Андроїдів навіть софтюлька є. Smorid in Lviv сі зве, юзайте на здоровічко
Resistance is futile

YserL

Тоді опівночі із тої труби вода напевно йде під таким тиском...

Le-i-3o


ЦитуватиЗ такою інтенсивністю, думаю він може вітром розноситись на делекі відстані.

Коли смерділо на Дорошенка в день вийшов на вулицю покурити, біля мене була каналізаційна решітка можна було чітко внюхати що запах іде з неї, відійшовши рівень смороду спадає, підходимо до наступної знову на 10-сятку. Тому думаю не тільки вітер є розповсюджувачем.
Він копав, і ти копай!!!

Lvivnet

Шановні штинодетектори, мені підказали ще один варіант походження штина. Як було зазначено вище -штиняє таки з Полтви через.. дренажні колодці.
А хто в нас робив каналізацію і дороги останні два роки? ТУРКИ!
А почало штинити коли? Правильно! Коли переробляли дороги разом з каналізацією. Хто? ТУРКИ!
Дренажний колодець по своїй будові повинен мати відстійник для мулу\піску і гідрозатвор\сифон.
Так як канашка робилася з пластика, таким не заморачувались ,тому що гроші тю-тю.
Так як дороги перероблялися масово по всьому Львову вот вам і розповсюдження штина всюди миттєво.

RoMeL

Цитата: Roy від 01.08.2012 13:01:01
Місце витоку - http://wikimapia.org/#lat=49.8642708&lon=24.070902&z=19&l=0&m=b

Треба буде ще раз туди  з'їздити і то зафіксувати, найкраще зранку в суботу -  5-6 год. коли вони зливати починають. Дві-три суботи підряд фіксую сморід в цей час. >:( Планую ровером туди махнути цієї суботи...
Fruere vita, dum vivis

RoMeL

А Ви звернули увагу, що це за хрєнь така? Думаю що це від того що, в часи зливу напір там ще більший... >:(

Fruere vita, dum vivis

YserL

Цитата: RoMeL від 02.08.2012 10:23:07
А Ви звернули увагу, що це за хрєнь така? Думаю що це від того що, в часи зливу напір там ще більший... >:(

Якщо під напором, не виключено що при вильоті утворюється повітряний аерозоль, який розноситься по вітру.
А якщо враховувати що вночі цей канал зменшується по обєму води, то випари на такій прощі можуть поширюватися на все місто.
Приїхати в районі 10 години зі світлом і протигазами і зазняти. Можна запросити журналістів.

RoMeL

03/08/12  Зранку - 06:00 - 07:00 знов штиняло - на твердих 5 балів . Район Тракт Глинянського 147-153  >:(
Fruere vita, dum vivis

YserL

Вчора о 23-00 починало смердіти закрив вікна. Сьогодні лише о 9-00 відкрив вікно бо до того ще був запах на 2.
То піз..а, а не Львів. Кожень день спати при закритому вікні, щоб вони всралися і води не було.

Synoptyk

Взагалі..Коли вперше почало штиняти?
Мешкаю в районі вул. Зеленої та Тарнавського. Декілька років назад до мене приїзджали знайомі з за кордону. Колишні львів'яни. Мешкали в районі Петрушевича.   З делікатності про сморід не говорили. (Потім довідався). Та якось і я його і не помічав. Та "добрих років" з два, зранку, або вночі.блін..."караул устал". Зранку тепер починаючи від пл. Пруса до Привокзальної ну РЕАЛЬНО СМЕРДИТЬ.
>:(
Фільм "Матриця"з своїм "оптимістичним уявленням" про майбутнє... просто  відпочиває.
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Golem

Вчора прогулювався парком Франка, вкотре поглянув на масивну залізобетонну плиту над входом і мене осінило! Вони навіть не збираються обслуговувати Полтву!!! Навіть в думках не мають спускатися вниз і оглядати тунель, чистити намиті водою купи бруду, прочищати забиті зливні колодязі знизу і все таке. Входи в Полтву, дбайливо зроблені тодішніми інженерами, їм абсолютно не потрібні! Це лише головний біль. Хтось туди спускається, потім фото в неті викладає... Соромно однако. То ж від гріха подалі вирішили що давай заваримо їх всіх нафіг, менше гризоти буде.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Synoptyk

Може розпочати створення карти Львова де в часі і в території відображалась зона ВЕЛИКОГО ШТИНУ???
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Drusja

Цитата: Synoptyk від 03.08.2012 12:14:45
Може розпочати створення карти Львова де в часі і в території відображалась зона ВЕЛИКОГО ШТИНУ???

Це вже зробили тут і на форумі писалось тут
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

RoMeL

Хто сьоні зі мною ввечері  до труби детектити злив?  ;D
Fruere vita, dum vivis

Fenriz

!йа! але якшо роверком...

RoMeL

Хто ше має бажання приєднуйтесь до садомазохістської штиндетекторської  команди сьоні на 10  вечора збір біля моста на богданівській   ;D
http://wikimapia.org/#lat=49.8522773&lon=24.0773514&z=16&l=0&m=b
Підем детектити злив на тій трубі ... Приємні аромати гарантовані  ;D
Fruere vita, dum vivis

422 Гості, 0 Користувачів