Штинь-Лог

Автор inkognito, 03.07.2012 21:27:48

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

RoMeL

Були ми з Fenriz-ом тікишо біля тої труби... Фікснули сморід, але "не той", якийсь він "не такий" з тої труби, навіть блювати не хотілось...  ??? Слабенький кароче...Напір з труби був десь приблизно такий же як на відео, може і менший.Може то нам так сьоні пощастило? Не попали на злив? Загалом сьоні смороду у Львові я не фікснув у вечері...кароче містика  ::)
Fruere vita, dum vivis

RoMeL

і знову, як по розкладу фіксую з 00:00 "гавняний" наростаючий сморід  , поки на 4 бали  >:(
Fruere vita, dum vivis

YserL

в центрі сьогодні не було смороду в ночі зі слів мами. Вікна були відкриті, і в кімнату не найшло смороду.
Значить сьогодні не зливали відкоди.

linuxoid

Вчора, 9:30 - 10:00 штиняло на АС-2 і, особливо, на Куліша-Чорновола.

RoMeL

На вихідних смороду не задетектив в своєму районі , то шо було , то було локально  і не довго ( певно вивозили мусор)
Fruere vita, dum vivis

Lvivnet

Сьогодня в  6:50 вул. Ковельська, можна було вмерти,  сморід появився миттєво, тягнув на 11 балів з 10. Такого смороду я ще не нюхав за 10 років на цій вулиці.

Roy

Цитата: RoMeL від 03.08.2012 23:46:03
Були ми з Fenriz-ом тікишо біля тої труби... Фікснули сморід, але "не той", якийсь він "не такий" з тої труби, навіть блювати не хотілось...  ??? Слабенький кароче...Напір з труби був десь приблизно такий же як на відео, може і менший.Може то нам так сьоні пощастило? Не попали на злив? Загалом сьоні смороду у Львові я не фікснув у вечері...кароче містика  ::)

Розповсюдження запаху я так зрозумів є переривчасте. Адже, коли стояв ще тоді біля витоку, за хвилину-дві інтенсивний (блювотний) запах щез.
Таке враження, що смердючі відходи скидуються поетапно, з інтервалами у часі.
Meine Ehre heißt Treue

Fenriz

я думаю що крім ензиму скидають ванючі відходи і пивзаводи - львівське, і приватна броварня, і жиркомбінат.

Drusja

Цитата: Fenriz від 07.08.2012 00:01:58
я думаю що крім ензиму скидають ванючі відходи і пивзаводи - львівське, і приватна броварня, і жиркомбінат.

Теж схиляюсь до цього варіанту, що винен не тільки Ензим, але ж ніхто не чіпає пивзаводи і жиркомбінат - мабіть в них все на мазі, а Ензим мазати відмовився.

P.S. Яка ж то оковиїдаюча-гримуча суміш вийде якщо змішати гівно з дріжджами, залити пивом і трошки підігріти на жирі для кращого бродіння.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Fenriz

09,08,2012 сихів- район арсен-сільпо,-дит. поліклініка смрід на 6 з 10

yanktank

Тут на відео згадують про цю трубу.

Ioan85

Вул Патона, знову смердить після сильної зливи...

Fenriz

11,08,2012, вечір,ніч - сихів: арсен, сільпо смердить на 9 з 10...

Anhorda

Сьогодні срання в наш славний квартал між авеню Мазепи і штрассе Хвильового неочікувано влетіло свєто. До нас завітали вуйко Штинський.

Було десь пів на шесту ранку. Оскільки в такій годині пурєдні люде собі мирно сплят і бачат десєтий сон, то двері тримают зачиненими від різних шарамижників. Але вуйко наглє рвалисі до хати через кватирку і махали кулаками перед носов. Довелося кватирку закрити, а вуйця впустити і зважити. За час недовгої відсутності вуйко нагулєли всі 100 кільо зі ста відведених йому мудростью природнов.

Вуйко хвалилисі же гостювали на тому тижню на селі в кумів. Троха в якійсь Ратушівці, троха в Лодювці. Навіть гостинець привезли нашій родині — тухлі курєчі яйка, дуже поживні. На питаннє, де ліпше 'го прийнєли, вуйко потихенько призналисі же в клясах гівна не розбираютьсі. Ше вуйцьо нарікали, шо ми про него зовсім забули.

Десь пів на сему вуйко Штинський відійшли. Казали шо мают ше троха тухлих яйок і іншу родину по місту, яку тре' алярмово провідати.  ;D

Roy

Та., район церкви св. Юра запах на +10.

Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Коперніка, центр - на 5+ балів із 02:30 сраня і до добрих 9 коло 06:00-06:30.
Resistance is futile

Synoptyk

Цитата: Roy від 22.08.2012 07:20:56
Та., район церкви св. Юра запах на +10.

В ройоні пляцу Пруса +5

Щойно прочитав на трамвайній зупинці. Назва статті в газеті "Ціна смердючого питання 1.7 млн.грн."
Чотири роки підприємство переписується з міською владою по більш дрібному питанню.
Замість традиційного "просимо зрозуміти наше становище"  ось отримали.
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Lvivnet

Вулиця Ковельська, 6:30. 10 балів

Stinger

4:30 пан Штинько пробрався і до нас на Гнатюка, і досі посмерджує... 4 з 10

yanktank

Цитата: Anhorda від 22.08.2012 06:43:21
Сьогодні срання в наш славний квартал між авеню Мазепи і штрассе Хвильового неочікувано влетіло свєто. До нас завітали вуйко Штинський.

Було десь пів на шесту ранку. Оскільки в такій годині пурєдні люде собі мирно сплят і бачат десєтий сон, то двері тримают зачиненими від різних шарамижників. Але вуйко наглє рвалисі до хати через кватирку і махали кулаками перед носов. Довелося кватирку закрити, а вуйця впустити і зважити. За час недовгої відсутності вуйко нагулєли всі 100 кільо зі ста відведених йому мудростью природнов.

Вуйко хвалилисі же гостювали на тому тижню на селі в кумів. Троха в якійсь Ратушівці, троха в Лодювці. Навіть гостинець привезли нашій родині — тухлі курєчі яйка, дуже поживні. На питаннє, де ліпше 'го прийнєли, вуйко потихенько призналисі же в клясах гівна не розбираютьсі. Ше вуйцьо нарікали, шо ми про него зовсім забули.

Десь пів на сему вуйко Штинський відійшли. Казали шо мают ше троха тухлих яйок і іншу родину по місту, яку тре' алярмово провідати.  ;D
на Миколайчука(навпроти лікарні) затягувало і до восьмої

86 Гості, 1 Користувач