Другий вихід, перші знахідки

Автор T.a.Z.z.Z, 15.07.2012 13:27:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

T.a.Z.z.Z

Нарешті дорвався до свого ноута і вирішив написати маленький звітик)
Файний сонячний день, домовився я з petro28011999 піти до лісу, щось пошукати.
Після першого невдалого виходу з ним, я не розчарувався і ще на щось сподівався, хоча прийшовши на місце, яке показав Петро, я був не дуже впевнений що ми щось зможемо знайти.
Близько 200 метрів від хат, на фото видно вікно.


Місце було у вигляді великої виритої ями з вогником в середині і купкою битих пляшок і іншого "міського" сміття.


Спочатку взяв свою аську і пішов кругом того всього включивши олметал, знайшов 2 цвяхи і пилу:), а у Петра почало щось пищати, і через декілька хвилин вилізла перша гільза 1916 року(Манліхер якщо не помиляюсь), тоді й піднявся настрій і почали вилізати решту, загалом на ямі радіусом 5 метрів вилізло 17 гільз, як вбиті, так і гарно збережені, і виліз 1 повний патрон)
Сфотографував тільки свої чищені, можна сказати що я їх вбив, кинув у лимонну кислоту і почав відтирати губкою, воно почало чорніти, тоді я взяв дротика і відчистив до блиску хоча разом з тим і стер надпис(



Тому після ще одного  виходу на те саме місце, де ми ще підняли по 3 шт, я їх не чіпав і стврив тему по чистці гільз, буду пробувати ваші поради.


P.S
Пардон за фотки з телефону.
Ще з позначками на патронах допоможіть, там були надписи I і H, і ще буква R закручена, це манліхер?
видалено адміністрацією

Roy

ЦитуватиЩе з позначками на патронах допоможіть, там були надписи I і H, і ще буква R закручена, це манліхер?

Так, це манліхер, і ті що на фото також манліхери.
Хлопаки, вивчайте карти, нові місця, бо гільзами зараз нікого не здивуєш. Цього добра ще вистачить на наступні покоління :)
Бажаю успіхів!
Meine Ehre heißt Treue

279 Гості, 0 Користувачів