Книга «Правове регулювання використання металошукачів в Україні»

Автор Zaval, 17.07.2012 20:16:37

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Zaval

 Продаю свою книгу «Правове регулювання використання металошукачів в Україні»
Ціна: 30 грн.

Місцезнаходження:  Львів

Опис: У книзі описані загальні принципи регулювання пошукової діяльності. Дано законодавче визначення поняття металошукач та сфери його використання. Детально описані місця, на яких законодавчо заборонена пошукова діяльність. Детально описаний правовий режим знахідок і скарбів. Окрема глава присвячена предметів, вилучених з вільного обігу.
Детально описані взаємини пошукачів з органами державної влади в процесі пошукової діяльності. Наведено повноваження і права міліції, автоінспекції, лісників та інших представників органів державної влади. Крім того, вказані правові підстави проведення обшуку і вилучення (конфіскації) речей.
В окремому розділі розкрита тема юридичної відповідальності пошукачів за порушення можливі при поводженні з металошукачем, а також представлена ??судова практика у справах, пов'язаних з металошукачами.
Наведено докладний перелік українського законодавства, що регулює пошукову сферу, а також державний реєстр нерухомих пам'яток України, де заборонена пошукова діяльність.
Даная книга стане неоціненним помічником при зустрічі з представниками органів влади в процесі пошуків.
Обкладинка м'яка.

Roy

Meine Ehre heißt Treue

yar-79


inkognito

Resistance is futile

Drusja

>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Zaval

Резервуйте книжки в темі, а також визначайтесь з часом та місцем зустрічі.

Пропоную зустрітися у Яріка в "Берліні" в кінці цього або наступного тижня.
Або, якщо Ярік буде не проти, можу просто залишити книги на касі.

inkognito

Я та Roy залишили гроші на касі в Ярослава. Гадаю, так буде простіше для усіх.
Resistance is futile

Zaval

Сьогодні-завтра точно не зможу зайти. Постараюсь в неділю або в понеділок занести книги в "Берлін".

inkognito

а то гет не горит, як тобі зручно. Про аффтограф просив би не забути
Resistance is futile

Zaval

Сьогодні заніс 4 книги з автографами в "Берлін".
Drusja, для Вас теж.

Drusja

Дуже дякую - сьогодні постараюсь закинути або передати гроші до Ярка.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Alex-L

Теж би взяв з задоволенням, як би це організувати?

Zaval


Rubak

Можна і за мною одну книжку зарезервувати. Коли її можна буде забрати і де? За автограф також буду вдячний.

Zaval

Rubak
Відповів Вам в ПП.

До уваги всіх хто, ще хоче купити книгу, я в суботу 28.07.12 їду з міста на три тижні. Завтра останній день, коли зможу продати книжки.

astrolon

Мені один екземплярчик з підписом автора зарезервуй будьласка. Напиши де і коли можно забрати.
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

Zaval


Ростислав


VUVA

Можна і мені книгу з автографом? ;)

P.S. Бачу, що тема стара, натрапив випадков, може ще актуально)

502 Гості, 0 Користувачів