великий розпродаж

Автор explorer, 23.07.2012 01:06:48

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

explorer

Перелік:
ЦитуватиНавушники SONY+SVEN
Гарнітура від Motorola L7
ТВ антена Bravis
Вішачки
Щітки
Блендер Romix
Модем GVC
Радіо-Будильник PHILIPS AJ 3195
КПК з GPS - ASUS A639
GPS Garmin Etrex Legend
Автомобільний порохотяг


Навушники SONY+SVEN
1. Навушники SVEN-GD-010M з  мікрофоном.
Без паралону на вуха! Не використовувались жодного разу. Купувались як донор паралону.
http://e-katalog.com.ua/SVEN-GD-010M.htm
2. Навушники "Sony" (дешевий китай).
Без паралону на вуха і джеків! Не використовувались жодного разу. Купувались як донор паралону та шнурка.


Ціна за все: 1л. соку.
Доставка: самовивіз з вул. Наукової.



Гарнітура від Motorola L7
Йшла в комплекті до телефону motorola L7. Нова. Не розпакована. В комплекті дві додаткові пари паралонових накладок. Джек а-ля mini-usb.

Ніби така
Ціна: 3л. соку.
Доставка: самовивіз з вул. Наукової.



ТВ антена Bravis
Активна ТВ антена кімнатна Bravis amplified indoor antenna (TV) 2096. Нова - підключалась два рази до ТВ тюнера на пару годин. Решту часу лежала в коробці.
Повний комплект (антена, коробка, інструкця, блок живлення, чек).



Ціна: 100 грн.
Доставка: самовивіз з вул. Наукової.



Вішачки
Ручна робота, натуральне карпатське дерево :) Вироблено: у с. Бистрець, Верховинського району, Івано-Франківська область. Є телефон автора...

Ціна: 0 грн. Людина добра подарувала, а мені їх нема де застосувати.
Доставка: самовивіз з вул. Наукової.



Щітки
Ніколи не використовувались. Жорсткі. Три роки лежали на балконі, після чого були помиті в посудомийці.

Ціна: 2л. соку.
Доставка: самовивіз з вул. Наукової.

[/s]

Блендер Romix


Блендер Romix. Бувший у використанні. Працює без проблем. Дві швидкості. Одна насадка.


Комплект поставки: блендер (привід + насадка), устна інструкція, віртуальна гарантія :)
Ціна: 50 грн.
Доставка: самовивіз з вул. Наукової.
продно



Модем GVC
Data / fax / voice modem! GVC, vector, 56K
Для поціновувачів дротового зв"язку.

Інтернет через Діалап, ФІДО, прийом-відправка факсів, автоматичний додзвін по номерах, автовідповідач, і
визначник номеру(в мене ніколи не виходило нічого визначити на наших АТС), мережеві ігри, передача файлів на відстань(!), oldschool, BDSM, COM port.



Комплект поставки: все, що на фото.
Ціна: 100 грн.
Доставка: самовивіз з вул. Наукової.



Радіо-Будильник PHILIPS AJ 3195

Опис: http://dl.owneriq.net/8/8f50d4fe-f923-4dbc-8219-05c91e19cdc8.pdf
Живлення від розетки. Додаткове живлення (на випадок перебоїв у мережі 220) - батарея типу Крона.

Будильник може вмикати улюблену радіостанцію або голосну сирену. Є режим відтермінування сигналу.
Є можливість вмикати радіо наніч (автоматично вимикається через 40хв).
Звук не тошний. Приємна, надійна річ. Продаю, оскільки не маю необхідності вставати по будильнику останні роки.

На корпусі дві подряпини (не страшні). Нема кришки батарейного відсіку (воно і не треба:).
Ціна: 100 грн.
Доставка: самовивіз з вул. Наукової.



КПК з GPS - ASUS A639

Опис:
http://www.sokol.ua/asus-a639-90a-s551008t/p3024/
http://www.3dnews.ru/mobile/asus_mypal_a639/
http://www.ixbt.com/pda/asus-mypal-a639.shtml
Крім того, що на фото (зарядка, USB перехідник, тримач в авто, чохол, зарядка для авто, інструкція, непотрібний
компакт-диск), у комплекті ще кредл та може бути коробка (якщо знайду).
Встановлено людський інтерфейс для керування програмами, OziExplorer, Візіком (детальні векторні мапи Київ, Одеса, Львів, Україна), словники, читалку, іграшки та всякий різний непотріб.

Все працює. Останні кілька років не використовувався. Стан корпусу на тверде 4 з 5.

Були іноді проблеми з калібровкою екрану (не смертельно).
Ціна: 400 грн.
продано



GPS Garmin Etrex Legend

Навігатор Garmin Etrex Legend. Живлення - 2хАА. Ловить супутники не так круто як SiRF Star 3, але ніколи не підводить :)
Опис:
https://buy.garmin.com/shop/shop.do?pID=173
Девайс на практиці доказав, що не боїться води, морозу, ударів, падінь, сидіннь, наступаннь... Працює як годинник у найгірших умовах.

Корпус потертий, але екран в ідеальному стані (міцна штука).
Наслідком нещадної експлуатації стала мікротравма кріплення шнурка на шию. На швидкість не впливає:

Підтримує векторні мапи. Вшита мапа штатів + залита мапа України (замість неї можна влити детальну мапу Карпат).
Чудово парується з OziExplorer для передчі точок, треків. Спілкується через COM Port!

Причина продажу - апгрейд.
Комплект поставки: GPS Garmin Etrex Legend, інструкція, шнурок в COM порт.
Ціна: $30.



Автомобільний порохотяг
Фактично новий. Використовувався сумарно десь 1 хвилину. COIDO 6132: http://i-m.com.ua/query/clean.car/coido.6132.htm
- фото не моє, коробку викинув.
Комплект поставки: порохотяг, насадка.
Ціна: 50 грн.
продно

Zaval

Блендер Romix резервую.
Телефон скину в ПП

_BuR_

Якби що, то я наступний за блендером.
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

voldemar192

Продай будь ласка зарядний автомобільний пристрій до ASUS, можливо візьму з автомобільним кредлом. 100 грн пропоную за ці іграшки  ;), вмене такий самий  ASUS але зарядка здохла в автомобілі,не можу знайти взагалі

explorer

Цитата: voldemar192 від 14.08.2012 09:56:18
Продай будь ласка зарядний автомобільний пристрій до ASUS, можливо візьму з автомобільним кредлом. 100 грн пропоную за ці іграшки  ;), вмене такий самий  ASUS але зарядка здохла в автомобілі,не можу знайти взагалі

За 100 грн - без проблем. Можу сьогодні кудись закинути (зарядка + автомобільний кредл).

БТВ, блендер очікує повернення Zaval з відпустки.

explorer

Додав автомобільний порохотяг в перший пост.

astrolon

Чи можно окремо придбати шнурок USB від Asus, та яка ціна?
Життя :::::::::::::::::::45%############## Comlete

Ростислав

Візьму ASUS A639, якщо в ньому ще тримає батарея. Заберу хоч вже. Автозарядка/кріплення мені не обовязкові.

Roy

Порохотяг заберу.
Meine Ehre heißt Treue

explorer

ASUS A639 у повному комплекті взяв Ростислав. Думаю, що за автомобільну зарядку можна домовитись з Ростиславом.

Цитата: Roy від 14.08.2012 18:36:33
Порохотяг заберу.

Відповів  ПП.

Zaval

explorer
Повернувся з відпустки, хотів би забрати блендер.
Під час хаотичних зборів не встиг зберегти Ваш номер телефону, якщо у Вас зберігся мій номер, подзвоніть домовимось, як забрати.

voldemar192

Вітаю Ростислав, хотів би купити в тебе автомобільну зарядку до Асусу, але я в Києві мешкаю, можливо мені цю зарядку надіслати поштою наложеним платежем?, автокріплення теж можу забрати, кажи скільки бажаешь грошей за ці іграшки

Ritmas

Заберу антену Бравіс. Прошу координати в приват.
Я розумію розумом...

_BuR_

Яка ж там все такидоля блендера? :P
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

explorer

Трохи не мав можливості читати форум.

Ritmas, Zaval, відправив координати в приватні повідомлення.
Стосовно блендера - Zaval був перший в черзі. Думаю, на днях блендер переїде до нього.

upd: Блендер вже в Zaval!

explorer

Атракціон небаченої щедрості! :)
Вищеописаний Garmin Etrex Legend - 30$!

STALKER


YserL

Колись о 2003 їздив із геологією, в них на балансі був подібний гармін, трусилися над ним, в сейфі тримали)))

explorer

Цитата: STALKER від 10.02.2013 07:15:47
заберу gps.
Відправив контакти в ПП.

Цитата: YserL від 10.02.2013 13:05:40
Колись о 2003 їздив із геологією, в них на балансі був подібний гармін, трусилися над ним, в сейфі тримали)))
Ех, колись він і коштував 350 баксів :)

UPD: навігатор продано STALKER.

287 Гості, 0 Користувачів