лізем в дірку на ВЗ

Автор Golem, 15.07.2009 11:21:20

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Пропоную товариству згадати три обєкти на ВЗ, в яких ми ше не були. А саме: винний погріб навколо ЛГЗ, бомбосховище в горбі над ним і власне дирку, з якої вся ця тема почалася. До дирки вже якось відчайдушно пробував добратися Стінгер, але мусів відступити під тиском мохнатого писка з іклами :)

Можна туда піти, наприклад, завтра ввечері на 8 годину.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Самая рыжая

 :'( Фак. Я не зможу, бо в пятницю зранку на поїзд. :'( :'( :'(
:[

Golem

Ну то в пятницю зранку, а то в четвер ввечері. Чи тобі сумки треба всю ніч складати? ;)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Самая рыжая

 :) Ну не всю ніч... А їхати далеченько. Ладно, завтра скажу точно! Постараюсь прийти.
:[

Stinger

В мене в четвер в вечері не вийде, бо маю тренування на 18.00, то тіки з рання зможу...

Golem

якшо зрання то на 8 там підійде?
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

  Мені також би підійшло завтра на 08-00 ранку, але звісно краще вечором на 20-00
Resistance is futile

Stinger


Golem

Ок. Збираємся завтра зранку на 8 біля повороту на ЛГЗ. Туда ходить 57 маршрутка через центр, так шо зручно. Довго не будемо, та й довго там нема де :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Stinger

Візьму ножовку по металу, будемо різати болт!

Olege


inkognito

    А в чому проблема? завтра домовились із Stinger'ом здибатись об 07-15 коло пам'ятника "пагібшему мєнту" - маю на увазі площу перед будівлею поліцаїв по Листопадового Чину
Resistance is futile

Dexter

І я з вами хочу...але не знаю як туда добратися=(  може хтось гарно дорогу пояснити???

Самая рыжая

Як пройшла вилазка в дірку? :)
:[

inkognito

Чудово, жаль тебе не було  :)  Golem обіцяв звіт викласти сьогодні увечері.
Resistance is futile

Самая рыжая

Блін, якби я знала що ви так скоро повернетесь пішла би точно. :'( :'( :'(  Просто зарас мушу бігти в коледж а потім на роботу...
:[

inkognito

Не так багато було там об'єктів, зато всі цікаві і зачотні, відносно чисті і непонищені
Resistance is futile

Stinger

Так, вилазка вдалася на славу! заповнили ще один пробіл в літописі львівських підземель ;)

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

231 Гості, 0 Користувачів