Чернівці , прогулянка до Аврори

Автор Yan13, 24.07.2012 21:11:31

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Yan13

Подорож починається на зупинці Сагайдачного.. Взявши фотоапарат, я вирушив у сторону Руського мосту, звернувши в один з провулків я вийшов до старої залізничної колії, де зрідка проходять потяги, з старими вагонами.. Якщо підніматись вверх можна вийти на так звану Аврору, гору і край колишнього кратеру з видобутку глини і піску.. На її вершині відкриваєтсья хороший краєвид на індрустіальний район міста , видно цехи Машзаводу , труби колишньої цегляної фабрики , та інші ... Далі по колії є класне місце, залізничний міст, збудований ще хто зна коли, під ним протікає річка Клокучка , яка йде через все місто і впадає в Прут, доречі на честь цієї річки названий мікрорайон. Доходячи до переходу є підйом у верх, який веде до початку вулиці Барбюса, де ще в 1989 році почались зсуви грунту, і з декількох будинків відселили людей, хоча далі по вулиці в будинках все так само живуть люди, але в 2011 були чергові зсуви, і міська влада серйозно задумалась, і взяла на особливий контроль цю вулицю в цілому.. Далі по Барбюса є стара лікарня, але її фото я викладу іншим разом... Подорож підходить до кінця, а я вийшов туди, звідки прийшов)

281 Гості, 0 Користувачів