Улюблені книжки

Автор YserL, 24.07.2012 23:55:26

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

Оскільки у нас є тема про улюблені фільми, пропоную поділитися улюбленими книжками.

Отож, список від мене:
1. Атлант розправив плечі, Айн Ренд, 1957 рік. Рекомендую включити його у зарубіжну літературу в школі)
2. Метро 2033, Дмитро Глухівський, 2005 рік
3. Момент Істини. У серпні сорок четвертого, Владимир Богомолов, 1973

inkognito

Пітер Гамільтон - серія "Пришествие ночи" о 6-и книжках. Фактично це одна книга, розділена на 6 частин. Дуже раджу до прочитання!!!

1) Дисфункція реальності: Увертюра
2) Дисфункція реальності: Загроза
3) Нейтронний Алхімік: Консолідація
4) Нейтронний Алхімік: Конфлікт
5) Оголений Бог: Феномен
6) Оголений Бог: Фінал

Ден Сіммонс - серія "Пісні Гіперіона", або просто Гіперіон. Спочатку читається доволі тяжко, але потому як втянешся - не годен за вуха ніхто відірвати

1) Гіперіон
2) Падіння Гіперіону
3) Ендеміон
4) Схід Ендеміону
5) Небесні вершники
6) Сироти Спіралі

Девід Вебер - серія "Хонор Харінгтон".

  1) Космічна станція "Василіск"
  2) Честь Королеви
  3) Коротка переможна війна
  4) Поле безчестя
  5) Флагман у вигнанні
  6) Між двох вогнів
  7) В руках ворога
8 ) Випробування пеклом
  9) Попіл перемоги
10) Війна та честь
11) Будь-якою ціною
12) Справа честі
13) Прийдешня буря

Для початку ІМХО достатньо. Згодом апдейтну
Resistance is futile

STALKER

Ось такі книжки я колись прочитав і був дуже задоволений:
Александр Есаулов-Хозяин Зоны
Владимир Гоник-Преисподняя
Насправді моїх улюблених книжок дуже багато-пізнше кину посилання на всі інші

Bottlehunter

Погода якраз така, що хочеться закопатися в ковдру і почитати якусь файну книжку. Порадьте, будь ласка, щось цікаве, щоб корисно і приємно провести довгі зимові вечори.

Я днями слухав нову книжку Скрябіна "Я, Паштєт і армія", начитану автором. Співробітники мусіли вирішити, що я звар'ював, бо кожні пару хвилин починав дико ржати як кінь. Давно так не сміявся.



А ще кілька місяців тому в Фейсбуці був популярний такзваний Bookchallenge - треба було написати список з 10 своїх улюблених книжок і попросити трьох друзів зробити те саме. Ось як виглядає мій:

Цитувати1. Біблія. Всі сучасні проблеми людських стосунків, патерни суспільної поведінки і рецепти щастя давним-давно описані в Новому Завіті. Тільки прочитати уважно треба)
2. Новели Стефаника.
3. Ярослав Гашек, "Пригоди бравого вояка Швейка".
4. Сергій Жадан, "Депеш мод". А ще це єдиний автор, вірші якого мені подобається читати.
5. Булгаков, "Майстер і Маргарита".
6. Оруел, "1984". І як він знав?
7. Еріх Маря Ремарк, "Три товариші"
8. Дитячі твори Едуарда Успенського, із тонким замаскованим дорослим гумором всередині.
9. Чак Паланік, "Бійцівський клуб".
10. Стівен Кінг, великий і жахливий. Важко виділити якийсь один твір, нехай це буде "Зелена миля".
Най жиє Гуцулія!

Roy

Євген Положій - "Юрій Юрійович улюбленець жінок" Нещодавня прочитана книжка мною.
Рекомендую до прочитання. Гумор, драма, все що треба.
Meine Ehre heißt Treue

YserL

Теж за 1984
А ще класна книжка Голодні ігри.

Джел

Ось і мій список:
Булгаков "Майстер і Маргарита"
Г. Пагутяк "Слуга з Добромиля", "Урізька Готика"
Л. Дереш "Культ"
К. Кастанеда
Стендаль "Червоне і чорне"
Д. Браун "Ангели і демони", "Код да Вінчі", "Інферно"
Данте "Божественна комедія"
Винничук "Танго смерті"
Дж. Оруел "1984"

White Love

моя пристрасть -  Стівен Кінг "Керрі", "ВОНО", "Крістіна",  "Втеча з Шоушенку".
Любко Дереш " Трохи пітьми"
Василь Шкляр " Залишенець"
В. Набоков " Лоліта"
Патрік Зюскінд "Парфумер"
І всіма улюблений Оруел.   ;)

yar-79

Я вважаю, краща книжка про війну, зі всіх написаних: Юнгер Ернст "В стальних грозах"

http://royallib.ru/book/yunger_ernst/v_stalnih_grozah.html

ІНТРОВЕРТ 997

Є така гарна збірка на 21 оповідання "Апокаліпсис Антологія " ще трилогія " Одиночка " ( автор має бути жінка якщо не жінка книжка мабуть не та  )  також
Стівен Кінг ( ліпше весь ) , ОБОВ"ЯЗКОВО Українські автори ( ліпше всі ) ,решту може потім згадаю.
П.С. З власного досвіду рекомдую читати постійно для загального досвіду і розвитку мовленнєво-мислових процесів.
Тут могла бути ваша реклама...

:-)

То був перший роман який я прочитав, і що не кажіть, актуальним він є і досі і певне буде. Der Laden
Декольтем своїм мене манила.

DriverUA

1 Рей Бредбері "451 градус за Фаренгейтом"
2 Еріх Марія Ремарк "Три товариші"
3 Іван Багряний "Тигролови"

ІНТРОВЕРТ 997

Стівен Кінг Темна вежа всі сім томів щоб мене шляк ...( самовдоволений писок з посмішкою Джокера )  :P 
П.С. Після відчувається не слабенька екзистенціальна криза ( чи може посилюється наявна )
Тут могла бути ваша реклама...

Roy

Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 16.03.2016 20:35:20
Стівен Кінг Темна вежа всі сім томів щоб мене шляк ...( самовдоволений писок з посмішкою Джокера )  :P 
П.С. Після відчувається не слабенька екзистенціальна криза ( чи може посилюється наявна )

О, вітаю! Певно прочитане відіб'ється у твоїх звітах. Що зрештою, трохи ускладнить їхню планку сприйняття для деяких читачів.  :) ;)
Meine Ehre heißt Treue

ІНТРОВЕРТ 997

Сліз більше буде ( соплі з хробаками ) А , щодо звітів тут багацько моментів ( себто простору для росту ) щодо сприйняття як на мене тут кожен випадок інакший ( хто який калейдоскоп із себе і чи прагне щось сприймати ( згадав чомусь новелу "Останній листок " одного зека-сім"янина) ) .
П.С. Пане Рой ( так ви праві мені варто піднімати якість моїх звітів ( схвалюю конструктивну критику , тут суто думка про якість )
П.П.С.43. Вибачаюсь перед товариством же відступив від теми обговорення теми ( тавтологія ) Десь межи тексту назва чийогось твору була ...
Тут могла бути ваша реклама...

akazukr

Темна башня С.Кінг;
Хижі речі віку і Пікнік на узбіччі авторства братів Стругацьких;
Груші в тісті Ю. Винничука;
Записки Відока;
Майже всі творіння Карела Чапека (особливо  Розповіді з кишень), Гілберта Кійта Честертона, Річарда Скотта Пратера і багато іншого.
Зараз повністю переліз на аудіокниги. Паперовими варіантами то користуюсь хіба технічною літературою на тему радіації, дозиметрії, високовольтної техніки, електровакуумних приладів і тд і тп.
лиш би не гірше...

Bottlehunter

Про першу українську платформу краудпаблішингу Komubook та книжки, які вони вже видали
http://zbruc.eu/node/49018
Най жиє Гуцулія!

ІНТРОВЕРТ 997

"Над прірвою в житті " Д.Селінджера ,як виявилось важка за настроєм - проста за сюжетом .
Тут могла бути ваша реклама...

akazukr

Єріх Марія Ремарк, поки прочитав Три товариші. Ніч в Ліссабоні в процесі і всі решта його книжок в планах, благо найшов на стриху майже всю збірку його творів.
лиш би не гірше...

Flying Feniks

Ось мій невеличкий список улюблених книжок
Іван Багряний Тигролови
Стівен Кінг Керрі, 11/22/63, ну і звичайно ж цикл Темна Вежа
Єріх Марія Ремарк Три товариші, На Західному фронті без змін, Ніч у Лісабоні
Весь цикл книг про відьмака (не пам'ятаю скільки їх там) Анджея Сапковського
Джордж Орвелл 1984
Рей Бредбері 451 градус за Фаренгейтом
Остап Вишня Мисливські усмішки
As tyrant, you demand nature's powers to obey, from this  suicidal wrath no one will escape...

235 Гості, 0 Користувачів