Чи має хтось досвід створення ММГ?

Автор Samoslav, 26.07.2012 23:32:10

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Samoslav

Чи має хтось досвід перетворення всіляких не відстріляних і цілих знахідок на ММГ.

linuxoid

Цитата: Samoslav від 26.07.2012 23:32:10
Чи має хтось досвід перетворення всіляких не відстріляних і цілих знахідок на ММГ.
Збоку дірочку акуратно просверлював, висипав порох через неї, промивав, далі грів без пороху, поки капсуль не стріляв, після дірочку по середині капсуля висверлював. Але карще того не робити)

Мало не забув, варити не помагає. В лісі холостяка варили, як гречку, поки вода не википіла, після кинули в вогонь - стрілив як новий.

Samoslav

Наразі чекаю на такий девайс.


3мм достатньо щоб висипати порох?

yar-79


Samoslav, вистачить навіть 2,3мм, а інколи навіть 2мм. Чим менше, тим краще!

inkognito

а нашо капсуль мучити? Ось тут на Reibert'і пише:

Теперь что касается капсюля: Украинцы могут спать спокойно, у них по закону достаточно просверлить отверстие в гильзе, а вот Россиянам засыпать не стоит т.к. по нашему законодательству капсюль необходимо наколоть.

А якщо дирку не свердлити, а балістичним молотком вибити кулю, висипати порох - а кулю назад?
Resistance is futile

yar-79

Деякі набої неможливо вибити балістичним молотком, тріскають донця 100%- все залежить від обжиму кулі.

petro28011999

можливо просверлювання найкращий варіан ще десь чував що просверлювати треба у воді ;) ;)

yar-79

 Ніколи не сверлив у воді, але раз чув що при сверлінні дреллю здетонував маузер. Тому, щоб не було біди сверлю шуруповертом-він має плавний хід, та ставлю низькі оберти. Коли сверлищ, треба слідкувати, щоб сверло не було розпечене, робити перерви якщо потрібно і все буде добре! Більшість набоїв, десь 90% і так вже дезактивовані часом.

yar-79

На рахуноук,варити у воді-посміявся! Порох в набої є-тому колись він віддасть вологу і вибухне, просто сила вибуху буде не та.
В Україні капсуль наколювати нетреба, але залити маслом  після просверлювання потрібно.

Цитата з того ж Райберта:
Макеты деактивированы согласно Украинскому законодательству.
("Методика встановлення належності об"єкта до бойових припасів вогнепальної стрілецької зброї та його придатності до стрільби")
В гильзах просверлены отверстия,удален порох,капсюля залиты маслом.

Roy

Так, з маузером треба бути обережнішим, грубі стінки - відповідно швидко гріється від свердління. Тому свердлю їх з інтервалом.
Meine Ehre heißt Treue

petro28011999

тому і чув шо у воді сверлити,бо відразу ж охолодження,проте ненаю чи то дійство реальне ;) ;)

Stinger

за звичай сверлю бормашинкою, аля дремель, сверлом 3мм, в декілька заходів, тампературу відчуваю пальцями, коли тримаю за гільзу, так в принципі ніц складного)

Sensei

Цитата: stinger від 05.08.2012 10:48:48
за звичай сверлю бормашинкою, аля дремель, сверлом 3мм, в декілька заходів, тампературу відчуваю пальцями, коли тримаю за гільзу, так в принципі ніц складного)

Можливо краще затиснути гільзу в тиски??(а щоб не зігнути гільзу то з двух боків дати якийсь матеріал)
Як ніяк  вразі чого залишишся з пальцами.

А так то тажок сверлю дремелью,багато цікавих насадок та зручний регулятор швидкості.
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

Stinger

Навпаки, для мене так надійніше, маю відчувати температуру, а то з тісками можно і без очей залишитися :)

ВЕДМЕДИК

Дуже делікатна тема, як на мене. Якщо мова йде про макетування старих патронів ПСВ і ДСВ до стрілецької зброї, то на широкий загал це ще допустимо. А все решта, на мою думку, тут не мало б обговорюватись з цілого ряду причин. Наслідки можуть бути плачевними у всіх відношеннях...

yar-79

Нічого страшного тут не бачу, ясно, що не йдеться про сучасні набої, та й де їх візмешь, і для чого? Я беру шуруповерт на коп, і сверлю одразу, покі мокрі з землі, так точно не вибухне і не ризикуєш по дорозі наразитися на проблеми з даї!

ВЕДМЕДИК

Ви ведете мову про макетування старих патронів, ще й таких, які тільки-що з землі, ще вологі або мокрі. Тут я погоджуюсь, у переважній більшості випадків вони ніякої небезпеки для Вас чи оточуючих не представляють. Їх безпечно свердлити прямо на місці знахідки, щоб не мати у подальшому проблем з "дядями в сірих костюмах і одинаковому взутті". Я ж веду мову про більш серйозні предмети, особливо по ДСВ і по даний час. От їх я б категорично не радив свердлити, крутити, розбирати і т.д., і т.ін., навіть обговорювати не радив би... 

Andriano

Цитата: yar-79 від 19.01.2014 22:12:10
Нічого страшного тут не бачу, ясно, що не йдеться про сучасні набої, та й де їх візмешь, і для чого? Я беру шуруповерт на коп, і сверлю одразу, покі мокрі з землі, так точно не вибухне і не ризикуєш по дорозі наразитися на проблеми з даї!
Шуруповерт, дірочка в гільзі,...то є добре, але з капсулем що робити?

283 Гості, 0 Користувачів