Піняжко "Львівська цитадель"

Автор sosa, 04.08.2012 12:20:44

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

sosa

порадьте будьласка де можна прочитати або купити книжку "Львівська цитадель" Піняжка.
Дякую.

GreenLION

В книгарні "Глобус" на розі Князя Романа і площі Галицької недавно бачив...
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

Bottlehunter

Варто пошукати в книгарні ім. Тараса Шевченка на проспекті Шевченка. Можна в бібліотеку ще зайти.
Най жиє Гуцулія!

dragonfly635

По двом вказаним адресам рік назад розводили руками і казали,що вона давно знята із друку.

Roy

Є приємна новина. Знайшов книгу Тараса Піняжка "Львівська Цитадель"в досить дивному місці - ось тут, багетна майстерня "Рамар".  :)

Придбав два екземпляри, один собі, другий на потреби читачів форуму. Тому, кого цікавить, книгу позичу.

Upd/ Ціна книги - 35 гривень. Три десятки книг в них ще було.
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

То є гуд, куплю си на поличку. Маст хев!
Resistance is futile

knedlyk

Хтось може її для мене купити? Гроші можу скинути на картку Привату, або при зустрічі у Львові.
"Дивовижний народ українці! Найбільші його вороги сконали своєю смертю" І. Драч

Sunkatalano

ЦитуватиХтось може її для мене купити? Гроші можу скинути на картку Привату, або при зустрічі у Львові.
Ноу проблем. Деталі в приват.

andrew positive

дякую за інформацію і про цю книжку, і про місце продажу.. завжди хотів взнати більше про цитадель - таку собі пам'ятку, котра досить цікава, важлива і варта уваги, а з ішої сторони про неї дуже мало інформації, і вона не є такою відомою, як, наприклад, інші цікавинки Львова...

вчора придбав цю книжечку, отже тепер буду заповнювати всі прогалини...

andrew positive

Цитата: Bottlehunter від 04.08.2012 13:18:37
Варто пошукати в книгарні ім. Тараса Шевченка на проспекті Шевченка. Можна в бібліотеку ще зайти.
сьогодні також там бачив, ціна 50грн)

yura-lvov

минулого тижня купив в Рамарі (вул.Листопадового чину) за 35 грн є ще багато

Sorborn

Народ, хтось знає, цю книгу ще можна купити?

Rufus

ЦитуватиНарод, хтось знає, цю книгу ще можна купити?

Так, бачив її у вівторок в книгарні "Глобус" на площі Галицькій. Ціну не взнавав.
Be friendly to bats!

Sorborn

Цитата: Rufus від 18.07.2019 22:06:13
ЦитуватиНарод, хтось знає, цю книгу ще можна купити?

Так, бачив її у вівторок в книгарні "Глобус" на площі Галицькій. Ціну не взнавав.

Щиро дякую! :)

Володимир Останнее Сонце

сьогодні побували в багетній майстерні "рамар" вулиця Листопадового Чину, 11, Львів,
,книжки Львівська цитадель є в наявності Тарас Піняжко автор також є багато цікавих книжок по історії Львова

107 Гості, 0 Користувачів