Підземелля старого Львова (Розчистка Підвалу Костелу Єзуїтів)

Автор Olege, 15.07.2009 20:47:45

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Olege

Шукаю команду бажаючих долучитися до розчисних робіт в підземеллі костелу Єзуїтів
Сам не справляюсь, а роботи не початий край)))
Причому сам костел стоїть на фундаменті раніше існуючої будівлі.

Самая рыжая

Розчисні роботи? Це ті розкопки перед входом до зали з саркофагом?
:[

Olege

Цитата: Самая рыжая від 15.07.2009 21:20:23
Розчисні роботи? Це ті розкопки перед входом до зали з саркофагом?
це на ярус нижче від зали з саркофагом, на рівні стін попередньої будівлі.
А розкопки має право проводити тільки ліцензована організація (в Україні їх всйоголиш коло десяти), тому ті самі роботи, але по іншому називаються)))

Самая рыжая

:[

inkognito

радий буду допомогти Olege, думаю скоріш на вихідні (хоча як припре і відгулів спробую взяти) - задавай час та дату!!!
Resistance is futile

Stinger


inkognito

Resistance is futile

Самая рыжая

:[

Olege

Думаю з наступного тижня можна буде почати, я якраз оприділюсь зі своєю зайнятістю.
а нарахунок легальності залишилось тіко з привидом домовитись, але він зараз у відпустці :)

Dexter

Супер=)І я поможу=)В любий день окрім суботи.(там село і інші захцянки батьків :(

Самая рыжая

Привида залиште мені... ;D В мене вже є досвід спілкування з ними  ;D ;D ;D ;D ;D
:[

inkognito

Цитата: Самая рыжая від 16.07.2009 00:14:07
Привида залиште мені... ;D В мене вже є досвід спілкування з ними  ;D ;D ;D ;D ;D

Вав! Цікаво який?!  :)
Resistance is futile

Olege

В понеділок 20.07.09 о 10:00 починаємо розчисні роботи :) зустрічаємся біля входу у галарею "Равлик"
можна взяти з собою одяг для передягання, намет, надувний човен, акваланг брати не обовязково.

Stinger

Гуд! я буду! а навіщо човен? по Полтві будемо кататись? ;-Р

master


inkognito

Resistance is futile

Dexter

Блін і мені як на зло не виходить приєднатися.але буду пробувати це виправити=))

maxxxx...

Всім привіт. Скажіть будь ласка,чи актуальна ще тема розчистки підземель костелу Петра і Павла? Протягом останніх років лише на 15% розкопали нижній поверх. Особливо цікавить засипаний портал,який іде під храм з видовженого,мабуть,колишнього коридору. Кажуть,звідти може починатись глибока мережа підземних ходів під Ратушу,пл.Підкови і Латинську Катедру. Також чув версію,ніби там сховані скарби єзуїтів. Надзвичайно цікавий портал! Що думаєте?

Roy

Цитата: maxxxx... від 13.05.2016 21:01:16
Всім привіт. Скажіть будь ласка,чи актуальна ще тема розчистки підземель костелу Петра і Павла? Протягом останніх років лише на 15% розкопали нижній поверх. Особливо цікавить засипаний портал,який іде під храм з видовженого,мабуть,колишнього коридору. Кажуть,звідти може починатись глибока мережа підземних ходів під Ратушу,пл.Підкови і Латинську Катедру. Також чув версію,ніби там сховані скарби єзуїтів. Надзвичайно цікавий портал! Що думаєте?

Трохи часу пройшло, та й не має там вже галереї "Равлик". Хоча, при великому бажанні від імені нашої ГО можна написати запит до очільників церкви, для проведення дослідження.
Наразі я не володію інформацію що там на даний момент робиться, чи не робиться. :)
Meine Ehre heißt Treue

maxxxx...

Галереї "Равлик" там вже немає давно. Єдине,що зробили,це сходи вниз,в приміщення коридорного типу під мостиком(це той мостик по якому вхід в зал з саркофагом),укріпили підлогу(поклали плитку),і відкрили ще один прохід збоку до службових приміщень храму. Розкопки не проводяться. Причин припинення досліджень багато - нестача коштів,проблема утилізації будівельного сміття. Можливо бояться,що фундаменти почнуть тріщати,якщо вийняти засипку. Юрій Гайда казав,що то кладка ще першої половини 14-го століття. Теоретично,там можуть міститись і залишки чумних захоронень. Тим не менше підземелля надзвичайно цікаві і загадкові! Коли доступ до стародавньої кімнати відкривається сантиметр за сантиметром,все далі і далі - адреналін пробирає тіло до кісток,від голови до п"яток. 

254 Гості, 0 Користувачів