Який холодильник вибрати?

Автор goom, 12.08.2012 23:37:18

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

goom

Хлопаки, прошу поділитись досвідом по використанню холодильників. Гостро стоїть питання придбання нового холодильника. Що краще, новий чи б/у топової Європейської техніки? Оптимальний по відношенню ціна якість. Інтересує власний досвід.  Наперед вдячний :)

Alter

Атланти хороші. Вдома стоїть, плюс нордівська морозілка. Куплені 2 роки назад. Ні на те, ні на друге нарікань нема. По співвідношенню ціна-якість не прогадаєш. Конкретну модель мусиш вибрати суто із міркувань необхідного функціоналу.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Golem

Самсунг но ффрост. Дуже задоволений, стоїть з 2008 року. Ще ен розморожував, поганого запаху теж нема. Якщо брати холодильники то тільки сучасні, з антибактеріальним покриттям, циркуляцією повітря і всякими фічами типу експрес заморозки.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

Від себе додам, що дуже вигідно брати в чуваків котрі "ганяють" контрабас з Польщі. Недавно придбав собі нову пральку - вийшло заплатити 3 900 грн, проти (!!!) 6 500 - 6 800 у всяких Фоксмартах, Ельдорадо тощо. Порівняно із інтернет магазинами економія менша, проте у мене вона склала майже 800 грн.

  З.І. Із гарантією проблем немає, перевірено не раз на колєгах.
Resistance is futile

maxis

Цитата: inkognito від 13.08.2012 10:44:37
Від себе додам, що дуже вигідно брати в чуваків котрі "ганяють" контрабас з Польщі. Недавно придбав собі нову пральку - вийшло заплатити 3 900 грн, проти (!!!) 6 500 - 6 800 у всяких Фоксмартах, Ельдорадо тощо. Порівняно із інтернет магазинами економія менша, проте у мене вона склала майже 800 грн.

  З.І. Із гарантією проблем немає, перевірено не раз на колєгах.

Цілком підтримую. Брав техніку (телевізор ЛСД Самсунг 32", холодильник Електролюкс 2метри , пилосос) у 2008 у Добромилі (магазин у центрі міста). Заплатив 6400 грн. За ті гроші у Технолюксах можна було щось одне купити.

yanktank

теж би радив Самсунг, в мене теж з 2008 року працює(+контроль напруги).
пе.се. техніку зараз практично не пропускають на кордоні, такщо думаю ціна на неї дуже скоро виросте

Sensei

Цитата: inkognito від 13.08.2012 10:44:37
Від себе додам, що дуже вигідно брати в чуваків котрі "ганяють" контрабас з Польщі. Недавно придбав собі нову пральку - вийшло заплатити 3 900 грн, проти (!!!) 6 500 - 6 800 у всяких Фоксмартах, Ельдорадо тощо. Порівняно із інтернет магазинами економія менша, проте у мене вона склала майже 800 грн.

  З.І. Із гарантією проблем немає, перевірено не раз на колєгах.

Де тих поляків найти чи як зними звязатись?
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

Synoptyk

Дев'ять років назад придбав Атлант (морозилка вгорі). Підкупило розмірами під "хрущовку".  Як виявилось їхня хвороба за закупорка капіляра якраз за 9-10 років експлуатації. Так воно і сталось. Морозилка працює на повну, а решта холодильника не морозить. .  Сервісний центр прочищає капіляр за 500 грн. , потім перезаправляє фреоном, а далі як кому повезе. В Ін-ті про все можна прочитати. Богато після цієї процедури не задоволені.  Одним словом з Атлантом я більше не зв'язуюсь.
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Roy

З дешевшої категорії непогані холодильники Снайге. Перевагою є те, що вони комплектувалися компресорами фірми Електролюкс, чим вдало відрізнялись від аналогів тієї ж цінової категорії.

Meine Ehre heißt Treue

explorer

років 4-5 користуюсь холодильником Гореньє (корпус з нержавійки, різні фунуції з симпатичним екраном. Ніби цей - NRK 65358) - жодних зауважень. Працює як годинник. Витримав один переїзд і ремонт квартири :) от тільки важить під 90кг.
Ціна трохи негуманна, але вигляд радує око та проблем не було :)
ПС: розморожував 2 рази (система класична без ноуфрост, але можна вмикати вентилятор в камері).

VeNick

Пів року тому придбали собі ось такий Атлант http://kharkov-market.com/index.php?product=7662 , а в батьків такий тільки на 10 см нижчий працює вже три роки. Ще різниця між холодильником тим що в батьків і моїм в шуфлядах морозильної камери в мене корзини литі з пластмаси а в батьків з металевої решітки.
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

270 Гості, 0 Користувачів