До питання про "дремелі"

Автор Alter, 15.08.2012 18:36:01

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Alter

    Назріла проблема вибору ручного не вельми потужного ручного фрезера для роботи з деревом, а саме із важкодоступними місцями - зачистка, підшліфовка і теде. Отож прошу порадити щось не дуже дороге, бажано із хорошим комплектом фрез та гнучким валом.
    Бачив в Епіцентрі якісь фрезери із купою насадок, але ціна в 150 грн насторожила. Ще найшов ось такий Енергомашівський за 300 грн.

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Тут такий вибір, або мейд ін чайна до 40 долярів, або оригінальний фірмовий Dremel, котрий звісно що дорогий, проте набагато якісніший, як і його оригінальні насадки.
В мене китайська шліфмашинка, за 180 гривень, використовую не дуже часто, працює відмінно. Куплена в Практікері.

Та, і в цього енергомашівського може бути та сама начинка як в китайського, що за 150 гривень. Чогось середнього по ціні/якості я не бачу.
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Цитата: Roy від 15.08.2012 18:51:23
Тут такий вибір, або мейд ін чайна до 40 долярів, або оригінальний фірмовий Dremel, котрий звісно що дорогий, проте набагато якісніший, як і його оригінальні насадки.
В мене китайська шліфмашинка, за 180 гривень, використовую не дуже часто, працює відмінно. Куплена в Практікері.

Та, і в цього енергомашівського може бути та сама начинка як в китайського, що за 150 гривень. Чогось середнього по ціні/якості я не бачу.

Аналохічно юзаю китайця із гнучким валом + комплект всяческіх наЗадок із "Юного Техніка" на Підвальній за 90 грн у деревянному чемойданчику. Наразі epic fail'ів не було, цілком задоволений. Оригінальний Dremel надто дорогий, якщо вперто хочеться йно йго варто пошукати на eBay (раджу дойчляндським користуватись). ІМХО китайська бормашинка + комплект noname насадок + декілька оригінальних Dremel'івських (Praktiker) рулять на усі 200%
Resistance is futile

Ioan85

Брав рік тому в Метро, ціна була в районі 150 грн
V-Master JMT135N


На свою ціну воно того вартує, я задоволений.
На гнучкий вал який в комплекті можна не розраховувати, дуже погана якість, немає співвісності, вібрація...

Stinger

Так само брав десь 1,5 року тому в Практикері кітайця під маркою VERTO типу Польша, але кетай, брав за 230 грициків разов з гнучким валом, працює без нарікань, вже багато чого було ним просверлено-пропиляно-відрізано-шліфовано :) Насадки так само, або в ЮТ на Руській, або на радіоринку в кінці першого ряда в бабульки з інструментами.

Fenriz

А я собі бурмашинку в пластиковому ящику з купою насадок взяв в практікері. Нарікань і критичних зауважень не виникало, правда і користуюсь ним часто. але...

dragonfly635

Як варіант гравери російського виробництва, їх можна знайти на ринку "Торпедо". Сам користуюся "Витязем", але ще дуже хвалили "Зеніт". Ціна в межах 300 гривень.

Sensei

Цитата: Alter від 15.08.2012 18:36:01


Маю такий самісенький,працюю більше року по дереву,металу та камні.
Ніяких нарікань,працює на усі 150%
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

Lvivnet

Цитата: dragonfly635 від 16.08.2012 23:20:19
Як варіант гравери російського виробництва, їх можна знайти на ринку "Торпедо". Сам користуюся "Витязем", але ще дуже хвалили "Зеніт". Ціна в межах 300 гривень.
;D Все це Китай. Визязі Зеніти Зірки Протон Stern Ferm.. ... . (додай сам любе те що дешеве). В Україні є тільки ОДИН виробник це Фіолент, в Росії взагалі нічого ніхто давно не робить з дешевого, Енергомаш це взагалі говніще інструмент(Я знаю тільки Інтерскол по електроінструменту- якісно і не дешево), в Білорусії також нічого не роблять. Не ведіться на  чос тих продавців. ПРАКТИЧНО ВСЕ З ДЕШЕВОГО ЦЕ КИТАЙ І ПОРА ДО ЦЬОГО ЗВИКНУТИ.
З Китая нормальної якості інструмент Status, Sturm но ціни відповідні.

Golem

Цитата: Lvivnet від 17.08.2012 08:23:14
;D Все це Китай. Визязі Зеніти Зірки Протон Stern Ferm.. ... . (додай сам любе те що дешеве). В Україні є тільки ОДИН виробник це Фіолент, в Росії взагалі нічого ніхто давно не робить з дешевого, Енергомаш це взагалі говніще інструмент(Я знаю тільки Інтерскол по електроінструменту- якісно і не дешево), в Білорусії також нічого не роблять. Не ведіться на  чос тих продавців. ПРАКТИЧНО ВСЕ З ДЕШЕВОГО ЦЕ КИТАЙ І ПОРА ДО ЦЬОГО ЗВИКНУТИ.
З Китая нормальної якості інструмент Status, Sturm но ціни відповідні.

Все що не Китай - підробка! :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Lvivnet

Цитата: Golem від 17.08.2012 14:11:23

Все що не Китай - підробка! :)

Є багато китайського добра якісного(причому інструмента) но ціна відповідна.
Просто Made in China не дорівнює Noname. Є заводи в Китаї у всіх крутих виробників в того ж Боша і вже і Макіти і т.д. А є клон\копія пристроя яка була зроблена в підвалі на колінці десь в Китаї. І треба боятися не товару з надписом Made in China а якраз тої нонеймівської контрабанди з підвалів Китая на корпусі якої  взагалі НІЧОГО не буде написано.

http://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=86944

Stinger

Про Енергомаш і Китай взагалі, то як показує практика не таке вже і г@вніще, та і там майже нема чому ломатися в конструкції, хіба графітові щітки зітруться та змінний резистор гикнеться, а так проста конструкція, звісно можна брати і бренди ака Дремель за 600 грн, але чи варто?

Lvivnet

Цитата: stinger від 17.08.2012 14:27:53
Про Електромаш і Китай взагалі, то як показує практика не таке вже і г@вніще, та і там майже нема чому ломатися в конструкції, хіба графітові щітки зітруться та змінний резистор гикнеться, а так проста конструкція, звісно можна брати і бренди ака Дремель за 600 грн, але чи варто?

А я і не казав що Китай і Електромаш(доречі такого бренда не зустрічав) гавно, я сказав що ЕНЕРГОмаш гавно. Коли редуктор в перфоратора стирається в порошок в пару хвилин роботи це тільки так і називається. Давайте тут не будемо вигороджувати Енергомашівський інструмент а говорити по темі. Я взагалі фанат Фіолента і Макіти. На радіобазарі на другому (НЕ НА ТРЕТЬОМУ замітьте) поверсі є  оптовики які все під замовлення можуть привезти. Там на вітрині є гравер з тьмою насадок Einhell синій( по політиці фірми в них жовтий це побутовий, синій,червоний і оранжений це профі різних степенів професійності  ;D )  гравер,ціна щось 300-400 грн. Рекомендую на нього звернути увагу. Доречі там же і продають інструмент Status.

Stinger

Виправив назву :) Я до того питання що гравер не дуже потужна штука, та й проста, тому може бути і кетай)

Alter

Цитата: Lvivnet від 17.08.2012 14:32:08
Я взагалі фанат Фіолента і Макіти.

    Про "Фіолент" підтримаю - маю ручний фрезер від тої контори. Паше по 6 годин підряд, і ніц йому не бракує. Верещить, правда, дико, але ж 30000 об/хв з повітряним охолодженням...

    Воно, звісно, зрозуміло що фірмА то є фірмА, але і УАЗи також продають, і карабкаються вони по горам (враження "УУУУХ" від катання на таксі у вигляді ГАЗ-66 по Славському), і картоплю возять, і дупи по болотам незгірше тойот і крузаків. Йде мова про одвічний компроміс "ціна-якість". А Китай... Та всякий є Китай, і благо коли повезе.

    ТО Lvivnet. Якщо людина каже що користується річчю, і вона задовольняєвсі її вимоги по якості, надійності та функціональності, то чи є сенс доводити протилежне?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Lvivnet

Цитата: Alter від 17.08.2012 20:57:54
    ТО Lvivnet. Якщо людина каже що користується річчю, і вона задовольняєвсі її вимоги по якості, надійності та функціональності, то чи є сенс доводити протилежне?

Навіщо? Вибір зроблено  ;)  Ніхто тут не доводив протилежне, я просто наголошую що
Цитувати;D Все це Китай. Визязі Зеніти Зірки Протон Stern Ferm.. ... . (додай сам любе те що дешеве
Не дивуйтеся але всі вищеперелічені мною і Вами моделі не просто китайські, ВОНИ З ОДНОГО ЗАВОДА. Давно вже нема українського російського білоруського.у нас всі виробничі потужності знищено.

dragonfly635

Range Rover теж продали індійцям і взагалі більшісь виробничих потужностей перенесено в Азію. Тут мова не про це, а про оптимальність вибору. У данному випадку "китайські" корені далеко не критичне питання.

Lvivnet

Цитата: dragonfly635 від 18.08.2012 00:57:06
Range Rover теж продали індійцям і взагалі більшісь виробничих потужностей перенесено в Азію. Тут мова не про це, а про оптимальність вибору. У данному випадку "китайські" корені далеко не критичне питання.
Отож бо і воно що треба в руках крутити і щупати а не глупо плювати на надпис Made in China

Ioan85

Переважно в китайському інструменті самі дешеві підшипники ставлять, а движок  може бути той самий що й у фірмовому інструменті...

Sensei

Цитата: Ioan85 від 18.08.2012 17:00:05
Переважно в китайському інструменті самі дешеві підшипники ставлять, а движок  може бути той самий що й у фірмовому інструменті...

На скільки мені відомо китайська техніка одна з кращих у світі.
Просто є так звана "підвальна" техніка.

Куди гірше якщо виробник Тайвань,Вєтнам і в більшомі Росія(ніякого націоналізму)
Скупий платить двічі - дурний ходе двічі.

417 Гості, 0 Користувачів