Винні Погреби в Схилі Високого Замку

Автор Golem, 16.07.2009 11:59:15

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Багато з нас проїжджаючи серпантином на ВЗ повз лікеро-горілчаний завод зауважували дивні склепінчаті двері, шо ввели в глибину схилу високого замку, десь в напрямку вежі. І шо б це таке могло бути, задавалися ми питанням, може якісь підземелля?

Так, саме вони - знамениті Львівські підземелля. Людей взагалі тягне до всього прихованого і закритого, певно тому в анс так наука розвинута. Так от, в цих схилах колись були Винні Погреби. Зараз там, на жаль, нічого не залишилося. Але, тим не менше, величезні зали з 5м склепінчатими стелями, запах старосі, 12В електропроводка дух старовини. Все це можна відчути, якшо втиснути в себе живіт і протиснутися в досить вузьку щілину внизу біля дверей.

Копія фоток на Пікассі тут
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

уу я бачу там подовгасту лампу 36 вольт 400 ват цікаво шо прості на 220 немогли поставити

inkognito

сиро там дуже, 220 небезпечно...
Resistance is futile

zelja


Dexter

Не то слово сиро.одна з 3 кімнаток затоплена.не сильно але вся підлога в воді=(

Дуж гарне місце.і досить старе...а от наші на нього болт забили і то факт=(

Golem

Бачив колись в неті репортаж звідти з красивими фотками. Правда шось зараз вже тєжко го знайти, гугл кудась далеко заховав. І по теліку теж програму показували. Так шо забили, але не до кінця.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Stinger

Натрапляв в неті, бачів фотки, там в них арт був якійсь)

Olege

Один дядько старший розповідав, що там були свого роду холодильники для зберігання риби, яку привозили поруч на станцію. Підтриманя температури відбувалося завдяки великим брилам льоду, який також з відкілясь привозили. функціонував так званий холодильник до 60-70 років.

Golem

Ну та, москалі вміли в церквах склади міндобрив робити, а у винних погребах тримати смердючу рибу.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Bottlehunter_

За допомогою  Ostin_ex_Leopolis знайшов-таки матеріал і фотки про мистецьку інсталяцію, що відбулася в погребах 2005 року. Ось посилання на сайт "Дзиги". Фото дуже гарні, та й текст непоганий. Читайте та насолоджуйтесь :)

http://dzyga.com.ua/2005/project/vz.htm
Най жиє Гуцулія!

Бодьо

Думаю це місце вже відоме експлореру(зрозумів по гп 5 що висів на вході),але звіту по ньому не знайшов,тому баян не баян,а я відзвітую.І так,піднімаючись на високий замок зі сторонони ас-2,по правій стороні є цікаві 2 входи. Давно їх бачив,але вони були закриті,тому проїжджав повз.Але недавно помітив що одні з них відчинені,а інший вхід  мав відігнутий край,так що залізти можна.Тепер трошки про об*єкт:гугл цього місця не знає,але чув що це колишні автрійські рибні склади,воно й не дивно,через дорогу якась гуртівня(працює до сьогодні),поблизу залізниця+конструкція цих приміщень така що там стабільно тримається низька температура,оскільки вони по суті зі всіх сторін у землі,виходить щось типу підвального приміщення.Доречі для любителів старовинної цегли і металхантерів там є дещо цікаве.Пост фактум,місце цікаве тим що там взагалі немає сміття (наслідок того що було закрито),є залишки причандалля для рибного господарства типу бочок і тд. і дохлий кіт,загалом усе.Ще хтось пробував відкопати якісь ходи,але зламав лопату та й лишився того ровера,що мене й розвеселило ;DЄдине цікаве що там є,це те,куди заходять труби в 2 складі,вони йдуть під дерев*яну підлогу,звідки йде доволі противний запах,але там є приміщення,скоріш за все технічне,але туди лізти я не захотів(дирка мала,потрібно гирувати ломиком ::))Далі рандомно кидаю фотки+схема обидвох приміщень.Всім Веселих свят! ;)
si vis pacem para bellum

Бодьо

si vis pacem para bellum

Roy

Аяяяй, не боян  :)

Додам також, що з двох складів, з більшого та меншого ведуть підземні ходи через дорогу. Один через метр ходу засипаний, в другому прокладені труби, власне там, звідки смердить. Навіть пробували трохи розкопувати якось.


В тих відвалах землі, що в нішах з поламаною лопатою  ;D попадались знахідки минулого та позаминулого століття, зверху був старий смітник. Знаходили там стере австрійське скло та інші цікаві старовинні речі. Через небезпеку обвалу риття припинили. Поломану лопату кинули там для ефекту))).
А от висячий протигаз, яке має відношення до експлорера, я не знаю.  :-\
Meine Ehre heißt Treue

Wolff

Виставлено на продаж. А саме головне виставили план приміщень і там видно ходи які засипані)))).




271 Гості, 0 Користувачів