Поїздка в на Новояворівську сірку!))))

Автор Chuhaystur, 28.07.2009 20:13:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Chuhaystur

Народ, в четвер планую з друзями махнути в Новий Яворів на закинутий комбінат, бажаючі з нами - ласкаво запрошую! Зустрічаємося на 10.30. біля "Медику".
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

inkognito

  Курча, а чого біля "Медику"? а не на вокзалі приМіськовому (де на Шкло поїзд їде) чи коло Янівського цвинтара (де маршрутки)? Із Янтарного (New Яворів) ще пішки будете чесати як мінімум годину...тай запізно виїжаєте, будете у кращому разі на місці не раніше 13-00...
Resistance is futile

Chuhaystur

В мене знайомий працював поблизу Янівського, він знає туди коротку дорогу (20-25 хв. пішочком по дворах) А на рахунок запізно, то не знаю, можна і раніше!)
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

Dexter

Я можливо приєднаюся.але це ще під знаком питання.фінанси підтискають(падлюкти ше досі стипендію недали)... :'(

Точно скажу завтра... :)

inkognito

 ? це як ? із Новояворівська на комбінат? нереально - там дорога практично пряма. окрім того не розумію чому не їхати в Шкло відки чесати приблизно тих самих шо ти писав 20 хв. Їдьте в Шкло, а місцевих питайте!  Від Янтарного пиляти як мінімум у 2 рази довше = сам візьми карти генштабовські і пройдись лінійкою по них.
Resistance is futile

Chuhaystur

Оу, прошу вибачення за неправильне формулювання. Ми якраз у Шкло і їдемо (там від санаторію просто рукою подати, принаймі до Екскаваторів).
2 Dexter: Я теж ше не отримав степендію.
P.S. Марширутка в одну сторону коштує 8-10грн.
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

inkognito

  супер, чекаємо гарних фото! не забувай про New Розділ = буде вам згодом із чим порівняти, у New Роздолі значно крутіше усе і більше купи тримається. Але для отримання повноцінної картини спочатку дійсно гарно вибратися буде вам у Шкло (а згодом у Немирів та прилеглі території), а потому вже у Новий Розділ.
 2 Dex: Їдь обов'язково, не пожалієш!!! Окрім того там є де догори полазити (кумбінат, крокуючі екскаватори), перед чим Лощина ся скриває у матьорому ужасі. Тіко на тверезу голову пліз!!!
Resistance is futile

Romchick

На рахунок добирання. Я їздив маршруткою з головного вокзалу, вона заїжджає під сам санаторій в Шкло, а звідти 15 хвилин пішки. Дорога зайняла по-моєму 1,5 години і коштувала 8 грн.
Пі.Ес. Я не нав"язую свою думку, тимбільше запросто можу помилятись.

Golem

Та ладно народ - добратися туда то взагалі не проблема. Можна і в НовоЄвррейськ чим завгодно а звідти маршруткою за гривню в Шкло, можна зразу в Шкло, але маршрутки туди зі Львова ходять рідше.

Коли приїдете до Санаторію, йдіть тою дорогою якою до нього їхали далі прямо. Сам санаторій троха внизу і маршрутка до нього звертає направо. Можна попросити вилізти нагорі перед поворотом. Якшо закінчилося пиво - тоді їдем вниз до самого санаторію, там є магазинчєг. Йдем основною дорогою прямо 300м, зліва побачите крокуючі екскаватори, справа - збагачувальну фабрику. На перехресті на фабрику йти треба направо. На крокуни - прямо до вказівника "блоки". Далі йдем по цьому вказівнику вліво і ше раз вліво і впираємся в кладовище катерпіллерів. Переходимо Шляк баум і стежкою попри паркан, там пролазимо в браму і ми біля крокунів. Хто хоче - може також у воді скупнутися, 200м далі офігенний пляж.  Охоронці екскаваторів радо йдуть на контакт, все показують і розказують.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Chuhaystur

Дякс Romchickу, не знав, шо від вокзалу їдуть марширутки на Шкло, так навіть легше, аніж від янівського!)
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

inkognito

будемо чекати на суперовий звіт та фото!
Resistance is futile

284 Гості, 0 Користувачів