Облаштування німецького бомбосховища в Парку Франка (клуб Експлорера)

Автор inkognito, 15.07.2009 23:09:23

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

"граница на замке" - бомбік закритий на ключик (правда замок не full-тру- але респект колєгам, шо його завішали) - ключі у Акели, Зелі та мене. Згодом замок замінимо.
Resistance is futile

Stinger

Супер! від мене всім плюс, що втілили ідею в життя!

Golem

Уууу, зачот! А коли то ви встигли?

Якшо матимемо туда вхід на замку, то можна позносити столики, крісла, якесь ліжко. Хто шо має. Облаштувати світло від акумуляторів і мати своє місце :) Потім по можливості спробувати його навіть легалізувати в місткій раді :)

Якшо потрібно - маю зайву колодку аж на два ключі і з сантиметровою дугою. Фіг хто зломить.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

   Вав, кльово! Треба буде перевісити. У мене на балконі є двійко старих дверей (все руки не доходять той хлам повикидати) - якщо порізати їх пополам, то вони у цьому бомбіку гарно стануть на цегляні бортики в цьому по сторонах - буде де посидіти. Тай від мене до того бомбіку - рукою подати, хв. 6 йти.
Resistance is futile

zelja

аа доречі пару досок і кусок дивана можна свиснути з нижньго бомбіка  ;)

zelja

а нарахунок світла Голем ти влучно сказав я про те саме думав взяти пару ламп автомобільних 
і акумулятор(в Інкогніто) ;)

inkognito

Цитата: zelja від 16.07.2009 12:08:20
аа доречі пару досок і кусок дивана можна свиснути з нижньго бомбіка  ;)

Та кепські вони там, і диван гнилий...
Resistance is futile

zelja


zelja

щей треба розрити вхід щоб можна було нормально туди щось затащити

Golem

Гуд. Якшо треба буде шось підвезти - кличте. Маю багажник, чіпимо наверх.

Бачу назбируються добровольці. А чи не відкрити нам окрему тему, типу облаштування Сховища Експлорера? Шоб кожен приніс шо має типу з меблів і все таке? Думаю багато в кого знайдуться купи такого непотребу в підїздах. Плюс якшо в асьці попитатися - думаю за кілька днів назбирається повноцінна квартира.

Ну і є рацпропозиція. Спочатку поставити надійний замок і подивитися чи не взламають за кілька днів, а тоді вже нести туда речі.
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja


inkognito

Resistance is futile

Golem

Переніс обговороння в цю тему. Думаю цілком реально втілити все в життя, головне людям сильно в очі не кидатися, а то жаба почне дусити і почнеться створювання штучних проблем. В майбутньому можна буде надрукувати якісь плакати на стіни (таке робив - досить незле получається), прочистити вентиляцію, організувати якийсь фонд для закупівлі пива, шоб завжди було під рукою, та й гуртом занчно дешевше :) Короче розвивати тему неофіційного клубу Експлорера.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Dexter

Вау...супер хлопаки..я руками і ногами з вами=))))Якшо якісь нормальні меблі знайду.зразу туда=))))

А так як там повсюди холодильник.то пиво може довгенько стояти ;D


zelja

така тєма нарахунок освітлення щоб не носитися з акумуляторами шось тіпа Олега 12В 7А пропоную влупити
автомобільний акум в мене в гаражі валяється один на 44 А але він вже набагато слабший зате на мінімальне освітлення сайдьоть

zelja

нуу... на початок тре роширити вхідну диру,поставити замок потужний,поприбирати в ньому і розібрати цеглу на переході де 2 герми є ну і там можна влупити замок

inkognito

Цитата: zelja від 16.07.2009 12:57:56
така тєма нарахунок освітлення щоб не носитися з акумуляторами шось тіпа Олега 12В 7А пропоную влупити
автомобільний акум в мене в гаражі валяється один на 44 А але він вже набагато слабший зате на мінімальне освітлення сайдьоть


а заряжати його ти як плануєш як сяде? а як себе поведе акумулятор якщо стоятиме довго в сирому приміщенні?
Resistance is futile

Dexter

Цитата: zelja від 16.07.2009 13:00:45
нуу... на початок тре роширити вхідну диру,поставити замок потужний,поприбирати в ньому і розібрати цеглу на переході де 2 герми є ну і там можна влупити замок
Зеля правду каже.ми занато розінались=)Треба спочатку входи розчистити...перший вхід майже розкопаний.а от над другим треба буде ше помучатись=))))

zelja

Цитата: inkognito від 16.07.2009 13:09:43
Цитата: zelja від 16.07.2009 12:57:56
така тєма нарахунок освітлення щоб не носитися з акумуляторами шось тіпа Олега 12В 7А пропоную влупити
автомобільний акум в мене в гаражі валяється один на 44 А але він вже набагато слабший зате на мінімальне освітлення сайдьоть


а заряжати його ти як плануєш як сяде? а як себе поведе акумулятор якщо стоятиме довго в сирому приміщенні?
1-Зарядне склєпати можна там тіко трансформатор 12В 4,4 А
2-А шо зним може бути він же герметично закритий на нього може вплинути тіко температура середовища

inkognito

    Ну я не про зарядне мав наувазі...Кожен раз коли сяде акум тягнути ту дурь у гараж/додому на зарядку і назад? Краще вже все-таки маленький у рюкзак за спину і забирати із собою - його ємності більш ніж досить. Акуми свинцеві такого об'єму (можу помилятись) не бувають герметичними - при зарядці полюбе виділяється із пластин газ, тому клапан маленький має бути полюбе шоб оний газ стравити назовні. Ну і температура також своє відіграє...
   
    А то шо почистити там усе і гарно закрити (та почекати звісно) я повністю згоден.
Resistance is futile

243 Гості, 0 Користувачів