Облаштування німецького бомбосховища в Парку Франка (клуб Експлорера)

Автор inkognito, 15.07.2009 23:09:23

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

zelja

нуу... така дурь не швидко сідає по друге таким акумулятором можна більшу частину бомбіка освітити

zelja

на початок можна взяти поробувати акумулятори 12В 7А

zelja

а забув сказати в мене в підвалі є може десь 4 штуки міжкімнатних дверей нах нікому непорібних тре буде їх вивезти звідтам і пристроїти в бомбіку
ше походу є холодильник неробочий десь 1 метер висото ю деревяний можна в ньому никати пиво

inkognito

 :) а у мене десь валялась стара мікрохвильовка - але боюсь аккум її не потягне  :)
Resistance is futile

Akella

хлопаки,я обома руками і ногами за!)мебелі щоправда не маю,але думаю що шось  наколдую
п.с.а зломаний холодильник-ідеальне місце для зберігання пива і інших лягумінків
Akell me nice!

zelja

навіть з тих самих дверей можна замутити якісь полички чи ше шось

Akella

тіки що пробігся по сходових клітках в підїзді,наколдував зо двійко лакованих дверок від шафи з ДСП,з них може вийти непоганий столик
Akell me nice!

Stinger

А ось і я! а в нене є розкладне крісло ліжко! з радістю його віддам, та ще є 3 подушки від тахти-дивана, кожна 1 х 1,5 метра розміром ;)

Akella

Akell me nice!

zelja


Akella

ага)і заодно нічліжка для учасників якшо когось з хати попруть)
Akell me nice!

Skip

народ, я якраз чищу від хламу горище.як хтось має бажання прийти та подивитись - я думаю шо 100% шось корисне знайдете. бо є купа вікон, дверей , дошок, гачків, поличок і тді тп. так шо поки я то усьо не викинув ..

Stinger

Спершо треба нормально розрити вхід в бомбік, щоб то все добро можливо було туди заперти...

zelja


inkognito

Цитата: Skip від 16.07.2009 18:43:06
народ, я якраз чищу від хламу горище.як хтось має бажання прийти та подивитись - я думаю шо 100% шось корисне знайдете. бо є купа вікон, дверей , дошок, гачків, поличок і тді тп. так шо поки я то усьо не викинув ..

    Гоп-стоп - я був перший!  :) Жартую - просто охота у кінці-кінців забрати барахло із балкону. А от шо реально і паралельно із дверями треба буде зробити так це витяжку = прорити хоча б одну ВШ - і фіг із тим, що позасипають її = бомбік потребує провітрювання - згадаєте, як ми там курили і скільки часу стояв дим і нікуди не рухався. А поміж нас є багато колєг, що не палять.
Resistance is futile

Skip

маю метра 1,5 вентиляційної труби )))))  (колишня витяжка з колонки)

Akella

Цитата: Skip від 16.07.2009 19:43:23
маю метра 1,5 вентиляційної труби )))))  (колишня витяжка з колонки)

згодиться)))
Akell me nice!

Skip

Цитата: inkognito від 16.07.2009 19:39:37
Цитата: Skip від 16.07.2009 18:43:06
народ, я якраз чищу від хламу горище.як хтось має бажання прийти та подивитись - я думаю шо 100% шось корисне знайдете. бо є купа вікон, дверей , дошок, гачків, поличок і тді тп. так шо поки я то усьо не викинув ..

    Гоп-стоп - я був перший!  :) Жартую - просто охота у кінці-кінців забрати барахло із балкону. А от шо реально і паралельно із дверями треба буде зробити так це витяжку = прорити хоча б одну ВШ - і фіг із тим, що позасипають її = бомбік потребує провітрювання - згадаєте, як ми там курили і скільки часу стояв дим і нікуди не рухався. А поміж нас є багато колєг, що не палять.

так я в порядку черги ;)

inkognito

  я ж просто пожартував - все ок - заберемо усе, що потрібно (і що не потрібно також - згодом придасться). Правда як допремо туди холодильник - то цікаво...і від кого там будем пиво никати  :)
Resistance is futile

Akella

допрем-то мабуть Андрійка попросим на машині привезти,а далі-акуратненько,потихеньку на руках занесемо,все-таки яка-не яка,але шафка
Akell me nice!

236 Гості, 0 Користувачів