Облаштування німецького бомбосховища в Парку Франка (клуб Експлорера)

Автор inkognito, 15.07.2009 23:09:23

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

zelja

ше може я постараюся на машині троха від себе з підвалу вивезти і холодильник заодно бо місця багато в машині :)

Stinger

А сенс туди холодильник тягти? чи там є 220 вольт? від чого йому живитися? а так просто пиво охолоджувати можно і в звичайному відрі з водою, вона буде там постійно холодна...

zelja

не ну холодильник і так неробочий він буде слугувати шафою для пива яка буде закриватися й так в пвдвалі рахується як хлам а в нашому бункері буде робочою штукою ;)

Stinger

Ну як так, то згоден) але ще треба з ним накохатися щоб його туди затягти...

zelja


Akella

давайте в понеділок приступимо до облагороження входу?десь так зраненька до обіду,вписую свою лопату в актив команди))))доречі,бажано б взяти якісь мішки шобтуди зсипати землю,щоб не робити кругом входу вали
Akell me nice!

Stinger

На рахунок освітлення, то в мене є достатньо свічок :)

Stinger


Akella

та якщо ше хтось зголоситься-то почнем без тебе,а закінчимо вже з тобою
Akell me nice!

zelja


zelja

Цитата: stinger від 16.07.2009 22:36:37
На рахунок освітлення, то в мене є достатньо свічок :)
Свічки це добре як резервне освітлення ;)

Akella

о!чудово!вже в активі моя і Зеліна лопати,хто ще приєднається?
Akell me nice!

zelja

тре буде заодно розібрати ту цеглу в центрі бункера між двома гермами

Akella

тоді може спершу візьмемось за цеглу і поскладаєм її коло герми в заваленому кінці?мало що,може пригодитись,а потім,як буде гумор-візьмемось за вхід
Akell me nice!

zelja

а може всетаки давай вхід розриємо бо є машина на наступний тиждень щоб перевезти двері і холодильник  ;)

Dexter

Я тож з вами хопаки...от тільки не знаю чи лопатку зножу  дістати...бо єдина саперка яка є в машині.а батьки кудась поїхали.і я не знаю коли вони вернуться=(

YserL

220 V скомуніздити з КП готелю через доріжку прокопати :)

inkognito

Resistance is futile

Golem

З машиноу нема проблєм, якраз поки вхід розриєте і облаштуєте двері - вернусі з морів і зможу троха помогти.
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

в мне теж я на наступний тиждень беру свою і буду вивозити ;)

216 Гості, 0 Користувачів