Невеликий підземний хід в центрі міста (обговорення)

Автор Roy, 01.09.2012 02:27:42

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Meine Ehre heißt Treue

YserL

яка довжина тунелю? це біля добробуту? яде в сторону скверика?

SANECKA

Так дійсно класно злазили. Я навіть не очікував, щось там знайти, була думка або підвал, або завалений хід за 3 метри. Дається взнаки, що я дійсно живу в старій частині міста де було декілька синагог. Навіть можна пригадати, як ще не було Добробуту то коли копали підземні гаражі знайшли цілий старий будинок з купою всяких артефактів. Неподалік Лялькового театру була знайдена деревяна дорога і старий трубопровід. І в мене за вікном на пустирі знайшли також стару дорогу і навіть стару хлібопекарську пічку і ще купу всього.
Тож вчора відчув ніби знайшов справжній скарб, навіть залишив на згадку одну пляшечку.
Ще раз дякую Roy за кумпанію.

Roy

Цитата: YserL від 01.09.2012 09:12:56
яка довжина тунелю? це біля добробуту? яде в сторону скверика?

Більше десяти метрів відгалуження, далі - завал. Решта відповів в ОП.
Meine Ehre heißt Treue

SANECKA


yar-79

Дуже цікавий хід, правда лізти так, нікого не попередивши, то ви відтяли звісно.Я якщо б вас там накрило? Чи думаєте, там мобільний працює? А як там з завалом, реально розчистити?

Roy

Цитата: yar-79 від 01.09.2012 12:21:14
А як там з завалом, реально розчистити?

Думаю що нереально, є небезпека обвалу.
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

поліз би з радістю в другий раз, коли збираємось?

Sunkatalano


Roy

Можливо завтра ввечері злазимо. Тільки залазити туди треба максимум вдвох, і вважати, щоб бувва не застрягнути  ;D
Meine Ehre heißt Treue

ZED

Залізли ми вчора туди з Альтером, а назовні нас чекала велика команда підтримки. Розібрали біля половини метру завалу і докопалися до двутаврової балки поперек лазу, за якою завал продовжувався. Спробував я ту биту цеглу розхитати, чим спровокував обвал з нашої сторони (всі залишились живі і здорові). Копати далі немає сенсу.

Roy

Ну ви смельчакі, я б не наважився завал рухати...

Копати під ногами можна, і то акуратно. Попадались якісь пляшки цікаві? Розкажи за команду підтримки, яка чекала ззовні ))
Meine Ehre heißt Treue

SANECKA

Все підземному ходу прийшов кінець. Його засипали.  :'(

ZED

Цитата: Roy від 03.09.2012 15:24:35
Попадались якісь пляшки цікаві? Розкажи за команду підтримки, яка чекала ззовні ))

Ніяких артефактів, нажаль, не бачили, окрім уламка керамічного горнятка. А ззовні були: Inkognito, Yserl, Mary, Bottlehunter + Христина.

386 Гості, 0 Користувачів